Awatar użytkownika
izus85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 83
Rejestracja: 12 mar 2007, 13:35

14 lut 2008, 10:40

Witam,

Tak Was podczytuje czasami i chciałam się wtrącić do tych okropnych wysypek :ico_zly:
Moja Nikola też miała suche,szorskie plamy na ciałku.Lekarka stwierdziła ATOPOWE ZAPALENIE SKÓRY :ico_olaboga: Podobno czynniki drażniące są przeróżne-od kurzu w domu poprzez materiały ciuszków do perfum których używa mama...(lub osoba nosząca dzidziusia)
A alergia pokarmowa objawia sie najczęściej suchością i szorstkością zwłaszcza policzków-którą też mamy :ico_olaboga: (skaza białkowa)

Obecnie używamy płynów i maści Emolium i jest OK -bez plamek :ico_brawa_01:

Poza tym chciałam pochwalić wszystkie Wasze cudowne dzieciaczki :ico_buziaczki_big:
nowe umiejętności i oczywiście pozdrawiam wszyskie zatroskane mamuśki-czerwcówki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

14 lut 2008, 10:46

Izuś pozdrawiamy rozwniez i ciebie :):

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

14 lut 2008, 11:02

Witaj Izus Obrazek

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

14 lut 2008, 11:06

Indygo i Frydzia ale żeście mnie rozśmieszyły tym romansikiem między dziewczynami a to że Wiki by w komputer weszła to już na maxa:ico_smiechbig:Oli śliczniutki jak by niemiał już 2 pannic to mojej Wiki by go pokazałam :ico_oczko: Amoja pohydroxizinum spała lepiej ale też się budziła.dziś mam mase roboty więdz nie wiem czy zajrze,wszystkim kobitkom z okazji walentynek :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

14 lut 2008, 11:46

HEJ
NA SZCZĘŚCIE TO NIE SKAZA BIAŁKOWA, COŚ EMI UCZULIŁO, NA SZCZĘŚCIE JUZ JEJ TO SCHODZI TAKŻE JEST DOBRZE, MAM TO SMAROWAĆ MASCIA KTÓRĄ LEKARZ PRZEPISAŁ, MUSZA JA TYLKO ZROBIC W APTECE. NIE WAZYŁYSMY SIE BO EMI BYŁA MARUDNA. CO DO WPROWADZANIA NOWYCH POKARMÓW LEKARZ KAZAŁ BYC OSTROZNYM.
EMI NA SNIADANKO JE MLECZKO I ZAWSZE PODKRADNIE MI TROCHE CHLEBKA, ALE MUSZE JEJ ZAPODAC NA RANO KASZKĘ, BO TO DOBRY POMYSŁ.
OKI BIORE SIE DO PRACY. ODEZWE SIE PÓŹNIEJ

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

14 lut 2008, 12:57

Wkleje wam kilka fotek malego i nie tylko hehe

Marcinek ze swoja kuzynka hehe dobiera sie do niej
Obrazek

Z dziadkiem (tesc)
Obrazek

Tak sie bawie ..a mama ma czas na kawke hehe
Obrazek

Tak sam stoje przy lawie ( wybaczcie brudny sliniaczek)
Obrazek

Tak wcinam pomidoroweczke hehe
Obrazek

A tu pokazuje dwa moje zeby :):
Obrazek

[ Dodano: 2008-02-14, 11:58 ]
I tak sobie dzisiaj zasnołem:):
Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

14 lut 2008, 13:39

witaj izus :ico_brawa_01:

kamila wlasnie ja nie mam innej kaszki tylko smakowa. nawet nie wiem jak wyglada ta zzwykla hmmm
no ale dzis leos dostal to jajeczko z kaszka jaka mialam-gruszkowa hehe
oczywiscie zjadl wszystko ze smakiem hehe

wiesz on nie dostaje cyca przed obiadem. takze nie powinien byc najedzony
w ogole to nie uwazam ze karmie za czesto... ja daje cyca jak on juz marudzi, zwlaszcza popoludniu-wieczorem..
a tak to rano po obudzeniu albo i wczesniej, zeby po 10 zjadl sniadanko, i ok 13 zupka.. i wczoraj nie chcial jej jesc a cyca dooiero dalam po dobrych kilku godzinach jak juz otsro potraktowal jak pisalam hehe hehe

asiulka super ze skroka emi wraca do zdrowia i nie ma alergii :ico_brawa_01:

kamila ja bym sie w ogole waga tomka nie przejmowala... ja sie ciesze jak leos wazy mniej od rowiesnikow hehe
bo mam jakas schize otylosci, bo ja zawsze chuda bylam hehe

madziu marcinek niesamowicie dorosly chlopiec.. super!!! i widze ze ma fajny pontonik-basenik do zabawy :ico_brawa_01:

[size=200]DLA WSZYSTKICH DUUUZO MILOSCI NIE TYLKO OD SWIETA ALE I NA CODZIEN[/size]
BUZIAKI[glow=yellow][/glow] :ico_buziaczki_big:

moj walenty juz mnie obdarowal dzis rano bukietem roz, tyle ze wczoraj wieczorem sie poscinalismy wiec ja nieugieta i rzucilam te roze w kat hehe

juz bysmy dawno sie pogodzili, ale ja postanowilam byc uparta hehe i nie odpisuje na jego pelne milosci i wyznan smsy..
oczywiscie nie z racji walentynek ale w zwiazku z zaistniala sytuacjaa hehe

obiadu tez nie gotuje

do tego leos darl sie 30min zanim zasnal
ubralam go i wystawilam na ogrod o jego stalej porze, ale on nie skory do spania
musialam go powozic by zasnal bo juz nie moglam zniesc tego krzyku za oknem :ico_olaboga:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

14 lut 2008, 13:43

dziewczyny nie mam jak doczytac,ale pozniej nadrobie :-D dzieki za pochwaly...AniuOli ma jasne wloski :-D Jasnie nie wiem co to za wysypka,ale czasem ma i skore sucha....wczoraj dostal krem diprobase,zobaczymy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

14 lut 2008, 14:33

lucy no to czekamy na odpowiedzi. ja pytalam cie kilka razy o kaszke. jak bedziesz miala czas to napisz

walentynka dla wszystkich
http://www.goraceserce.pl/461166/Walent ... -hihi.html

[ Dodano: 2008-02-14, 13:36 ]
lucy my uzywamy tej masci/kremu diprobase. jest super. zapisala ja nam pediatra w polsce po diagnozie-skaza hihi
ale nadal uzywamy bo swietnie natluszcza i oliwka nie ma z nia szans hehe

tylko powiedz czy ty ja dostalas tutaj?
bo ja mam jeszcze z polski
dzieki za info

pozdrowionka
wychodzimy papa

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

14 lut 2008, 15:18

MADZIU SYNUS SLICZNIUSI :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:ASIULKA dobrze ze to nie skaza!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości