Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

16 lut 2008, 10:07

magda26, u nas tez juz przebisniegi w ogodku byly a teraz je snieg przysypal :ico_zly: :ico_zly:
Co do wysypki to miala w listopadzie na lewym policzku, myslalam, ze to od zoltka, bo tylko to nowego wtedy dalam, no niby zeszlo, a wlasciwe zabliznilo sie, ale teraz na prawym to samo wyszlo, mimo, ze zoltka nie dalam

Frydza, po nieprzespanej nocce ci sie nalezy dzien lenia :ico_oczko: :ico_brawa_01:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

16 lut 2008, 10:10

Cześć wam pogoda jak malowanie wybieramy sięna małą przejażdżkę do Katowic .Laura to prawdziwa kokietka Jaśnie pani zwinna dziewucha z Luski więc wagą to się nieprzejmuj.Avisku szybkiego powrotu do zdrowia dla małego .Dzień lenia u mnie :ico_nienie: bałagan że chej i jeszcze ten kurz jak długo jeszcze ten remont potrwa?

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

16 lut 2008, 10:20

Jestem i ja. Musiałam się zwlec szybciej z łóżka, bo Jarek po noce i musiałam naszego spiewaka zabrac z sypialni, żeby tatus mógł odespac.
Tomek sie bawi na podłodze i oglądamy tvn.
A ja wczoraj znów umierałam przez zęba, a właściwie przez dziąsło. no cholera on i wyrwał zeba a dziąsło przeciez nadal zainfekowane. Mógł dac lekarstwo a nie dał. Dzis podskoczę na szybko mi niech aplikuje jakiś cud specyfik bo nie wyrobiękolejnego dnia z tym bólem.

Avisku ale Laurka usmiechnieta pannieca i piekne ma zabki. A oczy jej się zmieniły na niebieskie co? Bo o ile pamiętam to miała ciemne? czy tylko mi sie tak zdawało?

Dominika Luska niezłe pozy przybiera. Mój w łóżeczku tez kombinuje. mam codziennie ubaw hehe.

Madziorak ja to sitko na allegro zamówiłam za 15 zeta juz z przesyłka także taniocha. W sklepie 25 złotych chcieli także po co przepłacac. Dychę mam na piwko hehe.

Madzia no ja też używam nazwy "pałeczki" na te Kitki hihihihi. A co do krupniczku to masz racje, bo dzis w mamo to ja mówili, że to można. Także zrobie krupnik w przyszłym tygodniu. A powiedzcie czy doprawiacie czyms te zupki czy robicie osobno bez przyprawdla dzieci? Ja chyba zrobie krupnik taki normalny, tylko mniej posole. Niech się przyzwyczaja do normalnych smaków pomalutku. Do tej pory wszystko bez przypraw robiłam.

Frydza no mówiłam, ze nam dzieci podsłuchuja jak sie je chwali i później daja czadu w nocy.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

16 lut 2008, 10:22

No zapewne po poludniu bede sprzatac bo ja nie umie patrzec na balagan!!Wiki wogole zabawki nie interesuja no bo po co jak se raczkuje i wstaje i lepiej rzeczy z polek posciagac :ico_olaboga: i ubaw ma ze cos!!!!!! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

16 lut 2008, 10:22

Cześć Edytko. A co remontujesz?

[ Dodano: 2008-02-16, 09:23 ]
Frydza mój nie raczkuje a tez mu się zabawki nudza. No i co tu robic? Głupie miny mamusi zostają.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

16 lut 2008, 10:23

KAMILKO ja Wiki wszystko przyprawiam tak jak nam zajada i nic jej niema :ico_oczko:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

16 lut 2008, 10:26

A powiedzcie mi jedno. Jak stawiacie dzieci na podłodze na nózkach toco one robia? Bo mój Tomek od razu przebiara nogami tak jakby chodził. Pamiętam, ze dzieci koleżanek to skakały , odbijały sie nóżkami. No i tak sobie myslę, czy on od razudo chodzienia się nie porwie?? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

16 lut 2008, 10:28

Wiki to normalnie jest jakas zakrecona dzis ujzala Marcinka Madzi i szal :ico_szoking: o matko jakas latawica mi rosnie???Niema mowy przywiaze do kaloryfera :-D hihi,a teraz cwaniara mowi dzie dada czyli gdzie tata :-D i jaja ja i ma ma

[ Dodano: 2008-02-16, 09:29 ]
Kamilko Wiki albo chce isc albo skacze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

16 lut 2008, 11:20

hehehe my juz po kawce z siostra wpadla z rana na kawusie bo wczoraj wrocila z ferii no i Marcinek dostal 3 zabawki i ciuszki ach te ciocie :):

Kamilko krupnik normalny tylko mniej soli :):
A na zabek wspolczucia brrr

Frydza Wiki chetnie przyjme jako synowa hehehe nie bede zla tesciowka :):

-indigo- pisze:A powiedzcie mi jedno. Jak stawiacie dzieci na podłodze na nózkach toco one robia?
Moj wczesniej skakał jakby sie odbijal a teraz od razu maszeruja a jak nie chce z nim chodzic po pokoju to krzyczy hehe :):

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

16 lut 2008, 11:53

Moje ekstemalne dziecko:
Tomek gra. Na razie tylko zdjęcie.
Obrazek

Tomek je...
Obrazek

Tomek pije...
Obrazek

Tomek spi... nie chciał byc gorszy od Luski hihi:
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość