Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

16 lut 2008, 13:21

Witajcie...

u nas śniegu tyle co kot napłakał...ale nie mogłam dzieciom przetłumaczyć...i własnie przed chwilą poszli na dwór....chcieli jeszcze sanki brać...ale ..uf fff ale jakoś w tym mnie posłuchali.... ale co się dziwić...dzieci spragnione śniegu :-D

a tak w ogóle to mrożno...dobrze, ze chociaż słonko świeci :-D

a teraz zapraszam na kawusię :ico_kawa: lub herbatkę z cytrynką :ico_kawa:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

16 lut 2008, 14:26

Basiu fajnie z tym okladem!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Co do lapania grypki, to ja z regoly nie lapie swinstw! Ostatnia moja grypka to 10lat temu byla! :-D Mam nadzieje, ze tym razem tez sie uda! :-D
Asiu, a dlaczega juz koniec z cycem? :ico_szoking: Przeciez mozna bardzo dlugo tylko 2-3razy dziennie dawac? :-D
A ktos wie co tam z Grzesiem? :ico_olaboga:
A ja mam takie smieszne pytanko! A co wasze dzieci lubia gadulic, bo moja ma takie ukochane swoje zlepki sylabowe, ze my sie smiejemy, ze to cos musi znaczyc! :-D ABUBA!!! DZIDZIUSSSSSS (to z kreseczka jest i takie dlugie siiiiiiiii) no i potem takie rozne sylabowe, ale te dwa to caly czas wracaja, a to pierwsze to jak sie denerwuje, wiec to moze cyc! :ico_szoking: Bardzo mnie to smieszy! :-D

[ Dodano: 2008-02-16, 13:36 ]
A oto moja cacunia
Obrazek

[ Dodano: 2008-02-16, 13:38 ]
A tu z mama! :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

16 lut 2008, 14:55

No hejka ja dopiero tez bo jakos tma czasu i weny brakuje :-D ale juz jestem

Aniu super foteczki widze ze nasze bobaski podobne bo mój to by juz najchetniej chodził i najszczesliwszy jest jak na nozkach stoi :-D tylko póxniej go sie nie da posadzić bo albo ryk albo tak nogi wyprosuje ze za pierona sie go nie posadzi :-D
a gada podobnie, dopieor od kilku dni mi się rozkrecił ale tez gada dzidziuś, albo dziadziów, pewnie dlatego ze mój tato wyjechał do odzinki na ślask i juz go ponad tydzien nie ma i chyba mu sie teskni, oczywiscie narazie gada tak ze mozna sie domyslac tylko co mu tam po główce chodzi, ale i tak jest wesoło :-D a najbardziej rozgadany jest z palcem lub łyzeczka w buzi :-D

A stawiam wam torcika :ico_tort: bo mój maluch w koncu połamu rusza do przodu :-D na razie tylko czasmi mu wyjchodzi ale juz postepy sa :-D ale cwaniaczke jeden z neigo bo jak mamuska kamerke właczy zeby nakrecic jego raczkownie to myk i mi tyłek pokazuje :-D ciekawe po kim o taki łobuziaczek :-D

Monika cały czas ma opis na gg ze maluszek w szpitalu :ico_noniewiem: mam tylko nadzieje ze to jednak nic powaznego, tyle teraz różnego choruska pełno :ico_olaboga:
trzymamy za was kciuki i wracajcie szybciutko do nas :-D
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Violu nie ma sie co dziwic dzieciaczkom ze tesknia za sniegiem bo co to teraz za zima jest, jak tak dalej bedzie to bedziemy musieli w alpy pojechac pawdziwa zime zobaczyc :ico_noniewiem: a szokoda bo ja tam lubie jak jest duzo sniegu, a u nas tez dzis tylko zimne wiatrzysko a sniegu to znikoma ilosc, ale ja pocichu licze ze moze jeszcze cos napada :-D

[ Dodano: 2008-02-16, 14:01 ]
Joasiu brawa dla kochanego mezulka za śniadanko i mozliwosc wyspania, mój mi taki luksusik w walentynki zrobił :-D

Justynko trzymam kciiucki za mezusia zeby raczka sie ładnie zrosła i nie trzeba było operować

Sandra super zakupy, teraz maluch na pewno bardzie spacerki polubi :-D

Basiu a jak tam wam idzie urozmaicanie dietki :-D mam nadizje ze jesz juz cos wiecej niz chlebek z masełkiem :-D chociaz na twoim miejscu jak bym miała taki wybór chlebka to by mi nic innego ddo szczescia nie trzeba było :-D no moze jakis torcik w niedzile :-D

[ Dodano: 2008-02-16, 14:07 ]
no chyba nadrobiłam zaległosci :-D
A TU OSTATNIE FOTECZKI Z WIZYTY U KOLEGI

Obrazek

TU MOJ ŁOBUZIAK PRÓBOWĄŁ MU BUTLE GWIZDNAC :-D
Obrazek

Obrazek

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

16 lut 2008, 15:11

No Ula! Parka brojarzy nam rosnie! :-D :ico_brawa_01: Moja mala to lubi tez na brzuchu, lub plecach jechac, albo fik mik z brzuszka na plecy itd do przodu zasuwa, albo w bok lub tyl! taka ma na razie technike! no i lubi stac! Jak siedzi, to zawsze cos daleko chce zlapac, wie od razu na brzuch albo bok i wru! :-D
A przy cycu, to teraz bardzo sie wyglupia i jak jest u mnie na kolanach to najpierw mi pogada, a potem ciagnie mi za sweterek! :-D Pocyca troche i pusci i znowu gada albo hihra sie! :-D Uwielbiam karmic!!! :-D

[ Dodano: 2008-02-16, 14:12 ]
Ale super zdjecia lobuziakow w rajtkach! :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

sandra16
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:14

16 lut 2008, 16:45

mój mały to od jakiegoś czasu woła baba, dada a jak płacze luyb chce żebym podeszła krzyczy mama. Najpierw myślałam że to przypadkiem ale to trwa od ponad tygodnia. Wiecie jak się kraja serce gdy woła mama, nie mam sumienia wtedy żeby nie podejść do niego

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

16 lut 2008, 17:26

Sandra to oczywiscie :ico_tort: dla maluszka za nowe wyczyny :-D
a mój tez czasmi mama powie ale włąsnie jak krzyczy to mu tak przypadkeim wyjdzie :-D
no takie małe rozbujniki nam rosna :-D

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

16 lut 2008, 18:47

witajcie
na poczatek duzo zdrówka dla Grzesia!!!!!!! Moniw pisz co się dzieje!!!!

Zdjęcia super! Aniu ślicznie wyglądacie razem Mama z corą! Ula twój rozrabiaka jest słodziutki tylko chrupać! Viola fajna stronka. Ja tez zapraszam (na razie w wersji roboczej) na stronkę www.nataliaomirska.pl
w dziale moi znajomi za waszą zgodą kochane chcę umieścić zdjęcia naszych lipcówiątek... Napiszcie czy sie zgadzacie.....

Asia czemu odstawiasz małą? Ja też się zastanawiłam czy całkiem odstawiać (od kwietnia powrót do roboty..... :( )ale doszłam do wniosku że mogę rano przed pracą dać cyca i jak wrócę po południu :) jakoś mi byłoby ciężko tak całkiem odstawić Natalę.
Co do gadki to moja pannica najchętniej daduje, tatuje i babuje. A i jeszcze robi prrrrrrrrrrrr...... Mama narazie jej nie wychodzi.
A raczkowanie idzie jej rewelacyjnie. Całe mieszkanie na czworakach zwiedza, wszędzie wejdzie..... Teraz to już chwili spokoju nie ma :-D

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

16 lut 2008, 20:11

No to brawa dla Natalki za ciekawskosc! :ico_brawa_01: I dla Szymonka tez! :-D
Niedlugo to my oszalejemy, jak maluchy zaczna nam biegac! :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

16 lut 2008, 21:16

http://www.getthemessage.net/index.php?id=MjM0Njg1
wpadam i zmykam na razie, bo może uda się na zakupki wyskoczyć

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

16 lut 2008, 21:17

Abegano wielkie brawa dla Nastalki :ico_brawa_01: za postepy w rozwoju :-D mój juz pewnie na dniach załapie o co chodzi w tym raczkowniu :-D i bede miałą wtedy wesoło :-D a jak tak sie patrze na tego mojego łozbuza to mi sie wydaje ze on najpierw bedzie nie choddził lecz biegał :-D
stronka fajna oczywiscie my sie zgadzamy na dodanie foteczek :-D a co niech nas podziwiaja :-D

no ja pocichu licze ze zgubie troszke kilogramków biegajac za moim malym urwiskiem :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości