Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

17 lut 2008, 18:40

Paulina82 pisze:A Tantum Werde na gardło do psikania tylko nie wiem czy już może czy nie jest za mały????
Nie ,nie jest za mały :ico_oczko: :ico_oczko: Dla dzieci w naszym wieku w sam raz ,a tez bardzo dobry ,bo ma jeszcze jakies własciwosci znieczulajace :-) :-) Własnie mu psikam ,ale i tak musze iść jutro do lekarza ,bo jeżeli to gardło ,to niestety tego nie można zignorować :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Paulinko ,jezeli chodzi o Szymka ,po złych metodach leczenia i leczenia na to co nie trzeba jest astmatykiem.Ale własnie Józefczuk go wyratował ,bo gdyby nie on...szkoda słów... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Ale to długa rozmowa ,tak więc jak sie gdzies ,kiedys sklikamy to Ci opowiem :-) :-) :-) Moge tylko napisac ,że od 2 lat Szymek nie zachorował ani razu na zapalenie płuc.Oczywiscie on zawsze bedzie juz podatny na różne choroby,ale jak na razie -odpukac -jest zdrowy ,a to najwazniejsze. :-) :-) Ja przyznam Ci sie ,że gdybym wiedziała ,że on tez zajmuje sie nerkami ,chorobami i wadami układu moczowego ,na pewno poszłabym do niego z Bartoszem,no i oczywiscie bliżej ,nie to co Kraków.Chociaz na urologa mojego Bartosza nie narzekam ,tez wspaniały lekarz i człowiek ,a to najważniejsze :ico_oczko: :ico_oczko:
Kasia-szczerze ,jesteś bardzo piekna kobietą i czy będziesz miała grzywke czy nie i tak będziesz ładna :ico_oczko: :ico_oczko: To jest moje zdanie :-) :-)

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

17 lut 2008, 19:16

Dora1, wiesz mój lekarz pediatra który przychodzi do nas prywatnie też podejrzewa albo astmę oskrzelową albo alergie u nas w rodzinie jest trochę tych astmatyków wiec całkiem możliwe my mamy jeszcze jeden problem który musowo trzeba zmienić jest to grzyb w każdym pokoju :ico_olaboga: co nie wpływa na jej wyzdrowienie :ico_noniewiem: wiec musimy zmienić mieszkanie ale chcemy wziasc już kredyt a nie wynajmować no pogadamy na gg jak nam kiedyś będzie pasowało :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

17 lut 2008, 23:27

hej wieczorkiem,
Paulina sliczna Oliwciowa fotka w podpisie :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

18 lut 2008, 00:26

No ja tak sobie jeszcze posiaduje zaraz mykam spać :ico_oczko:
Maggie, no Antolek też fajniutki :ico_brawa_01: taka łobuzerska ma twarz hehehhe :ico_oczko:
Dobranocki dziewczynki....

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

18 lut 2008, 13:49

Witam fotki wszystkie śliczne dzieciaczki rosną :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dużo zdrówka dzieciaczkom chorym niech szybko zdrowieją :ico_sorki: :ico_sorki:

my bylismy dzis na bilansie nie było tak żle :-D troszke jest za grubiutki Adrian ale latem zrzucimy nadmiar kg. :-D zbadała Adriana sprawdziła czy stulejkę ma czy nie na szczęście nie ma chodż już wcześniej o tym wiedziałam mowy nie sprawdzała nie pytała się ogólnie wszystko jest dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-02-18, 12:54 ]
aaa...musze kupić buty profilowane ale one strasznie drogie są :ico_olaboga: ponad 150 zl.a noga przeciez rośnie musze się obejrzeć za wkładkami profilowanymi mam nadzieję że dostanę je :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

18 lut 2008, 16:00

Witam u nas dzisiaj jest poprawa Oli trochę mnie dzisiaj wnerwiła przy usypianiu bo nie chciała zasnąć a oczy ledwo otwarte w końcu jej odpuściłam przyszedł Emil i padła mu na kanapie :ico_olaboga: no i śpika teraz :-D a nam przepadło szczepienie bo miała mieć w piątek no ale chora wiec muszę poczekać aż będzie zdrowa :ico_noniewiem: w sumie nie wiem czy iść odrazu jak jej wszystko przejdzie czy muszę coś odczekać może wiecie jak to jest???

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

18 lut 2008, 16:26

Paulina82 pisze:Witam u nas dzisiaj jest poprawa Oli
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Paulina82 pisze:w sumie nie wiem czy iść odrazu jak jej wszystko przejdzie czy muszę coś odczekać może wiecie jak to jest???
z tydzień lub dwa będziesz musiała odczekać przynajmniej ja tak robiłam :-)

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

18 lut 2008, 20:13

Agnes1980_2006 pisze:Paulina82 napisał/a:
w sumie nie wiem czy iść odrazu jak jej wszystko przejdzie czy muszę coś odczekać może wiecie jak to jest???
z tydzień lub dwa będziesz musiała odczekać przynajmniej ja tak robiłam

tak tydzien na pewno trzeba odczekac :-)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

18 lut 2008, 20:31

Agnes1980_2006 pisze:
Paulina82 pisze:w sumie nie wiem czy iść odrazu jak jej wszystko przejdzie czy muszę coś odczekać może wiecie jak to jest???
z tydzień lub dwa będziesz musiała odczekać przynajmniej ja tak robiłam :-)

dwa to przesada ale tak ok tygodnia może poczekaj Paulinko.

Cieszę się że u Oliwci poprawa :one:

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

18 lut 2008, 23:04

dzięki dziewczynki bo zawsze miała szczepienia w terminie wiec nie wiem jak to wygląda jak jest chora :ico_sorki:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość