joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

16 lut 2008, 21:31

Hej dziewczyny
Zdiecia super,ale z Pawelka rozrabiaczek. :ico_oczko:
Anula a Twoja to bardzo slodziutka :ico_brawa_01: pocieszka
A ja czemu chce odstawic od cyca? Bo w dzien Juli nie chce cyca tylko chce jesc wszystko co rodzice, a w nocy przesypia ladnie no moze narazie moge powiedziec ze przesypiala.Przez ostatnie dwa tyg spala mi do 5,6 bez pobudek, a teraz budzi sie znowu co 2 godz.chyba przez te zabki i wtedy jej wciskam cyca i tez nie zawsze chce tylko sie przytula.Wiec stwierdzilam ze nie bede jej na sile cyca wpychac. No jak narazie cyce pelne i dzis np. Juli jadla ostatnio cyca o 7 rano. :ico_noniewiem: A ja uciekam do jutra

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

16 lut 2008, 21:48

Basienko super wiadomosc :-D ja juz wysłałam znajomym :-D

Joasiu to życze powodzenia przy odstawianiu :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

16 lut 2008, 22:13

Aniu Amalia jest śliczniusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Basiu dzięki za oryginalne pozdrowionka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

u nas cyc na pierwszym miejscu...ale dziś dałam Milenie pierwszy raz zupkę z mięskiem...jarzynową z kurczakiem...i jadła, az jej się uszy trzęsły... :-D sama bużkę otwierała... :-D

Abegano dzięki za komentarz w bobaskowie....
zapraszam do wklejania tam zdjęć,....Ula masz rację...chwalmy się naszymi pociechami :-D

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

17 lut 2008, 09:29

witam, dziś pomimo niedzieli miałam pobudkę o 7..... Natalii coś się poprzestawiało..... W nocy wstaje co 2 h a rano juz od 7 na nogach............. :ico_olaboga:
na pocieszenie siebie stawiam dziś :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
i
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
jutro może będzie lepiej... :-D :-D :-D :-D

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

17 lut 2008, 15:16

No to Asiu nieciekawie masz z tym cycem! :ico_olaboga: Moj syn tak robil jak zaczal chodzic tzn w 9miesiacu! po prostu cyc go przestal interesowac i jak go przystawialam to sie smial , lapal palcami i pod zabek wkladal! :ico_szoking: wiec byl koniec :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

17 lut 2008, 16:54

wITAJCIE!!!!
ANIU JAKIE CUUUUDNE ZDJĘCIE AMALII MASZ W PODPISIE :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

MY JUZ PO OBIADKU, CIASTO JUZ UPIECZONE...ZAPRASZAM....

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

17 lut 2008, 18:13

Dzieki Violu! :-D Zrobilam wczoraj i maz oszalal na jego punkcie i powysylal dziadkom i chrzestnym! :-D To czego nie widac to , ze chwile pozniej mala chciala zabawke, taka kule plastikowa i upadla nosem w nia! i ma teraz pierwszego guza na czole! :ico_oczko: Strasznie plakala! nawet przy cycu dalej marudzila! Chyba zdziwila sie, ze to moze bolec! :-D
A na ciasto to z przyjemnoscia przybiegam! :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

17 lut 2008, 18:33

Hej hej
Anula ale piekne zdiecie Amali masz w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A u mnie jast dokladnie jak piszesz Anula.Mala nie jest zainteresowana a jak co to ze smieszkiem podgryza cycek az strach jak dostanie te u gory zabki :ico_olaboga:
Agnieszka bedzie lepiej :ico_oczko:
A u nas dzis byla cudowna pogoda :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Z Juli bylismy na przepieknym spacerku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
brawa dla Milenki wie co dobre :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

17 lut 2008, 19:38

:-D
A butle Juli lubi? Bo moja to woli taki mieciutki dziobek! Ze smoka to sie dusi, bo tak mocno ssie! :ico_szoking: Wiec chyba tak juz zostanie :-D

sandra16
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:14

17 lut 2008, 19:48

mOj malec pod koniec cyca jadł bardzo rzadko a później zaczą wrzeszczeć i zamiast pić to odwracał głowe a jak próbowałam na siłe to zębami chwytał z całej siły zaciskał i ciągnął w swoją stronę tak że ja praktycznie płakałam razem z nim i czekałam kiedy puści

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość