Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

17 lut 2008, 23:02

Zosiak jest z nami :-D

a co do nowych pokarmów wprowadzanych Zosi to musze byc bardzo ostrozna bo co rusz wyłazi jej jakies uczulenie :ico_olaboga:
na ten moment to bezpieczna jest marchewka, dynia, ziemniak i indyk
dzis ja wysypalo po pomidorkach
jutro wyprobujemy buraka

a czy wy juz dajecie swoim maluchom biszkopty albo cokolwiek innego z glutenem????

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

17 lut 2008, 23:09

sosim już wiem, to dlatego chudnę, bo muszę latać na karmienia do drugiego pokoiku, bo Tadzik śpi sam
my z Tadzikiem też nie mamy lekko, na razie jesteśmy po prowokacji mleczkiem - ujemny wynik, a teraz lecimy jajeczko od wczoraj, potem zrobię mu marchewkę, bo jeszcze to podejrzewam
na razie Tadzik poza chrupkami kukurydzianymi i gruszką lub jabłkiem (ze słoiczka lub tartymi) je zupkę z ziemniaka i kaszki kukurydzianej gotowane na króliku lub jagnięcinie
niestety do zakończenia wszystkich prowokacji nie możemy rozszerzać diety i zmieniać
a ja to bym mu już chciała tyle fajnych rzeczy dać, ale cóż, trzeba cierpliwie poczekać

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

17 lut 2008, 23:11

barbapuppa, no to faktycznie i Ty i Tadzik to sie macie z ta dieta :ico_olaboga: :ico_szoking:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

17 lut 2008, 23:13

Basiu mowi sie trudno i trzeba ciagnac dalej.Lekko sie nie poddam :ico_nienie: Wkleje Wam kilka zdiec mojej rozrabiaki:
Tu patrzy co za slodycze sie przed nia chowa.
Obrazek
Tu dzis tatus objasnial Juli do czego sluzy nocniczek
Obrazek
Tu jak sie drze i mnie wola
Obrazek
A tu na dworku tydzien temu
Obrazek

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

17 lut 2008, 23:14

ja to już dziś nie mogłam wytrzymać i kupiłam lody, Wiki była zachwycona
mam też pizze w lodówce, a jeszcze mam smaka na lazanię, ale jakoś nie mam kiedy zrobić, bo ja to lubię sama wszystko, a nie te gotowe sosiki z torebki i mielone mięsko ze sklepu :ico_nienie:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

17 lut 2008, 23:26

Oj Basiu wzielo Cie na calego :ico_oczko:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

17 lut 2008, 23:29

w końcu było kilka miesiączków postu, to teraz trzeba sobie odbić
aj, ja to chyba do łóżeczka już skoczę, a jutro wam wkleję po pracy dzisiejsze fotki Tadzia
dobrej nocki i słodkich snów

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

17 lut 2008, 23:30

Ja uciekam mezus wola do jutra

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

18 lut 2008, 01:10

ja tak wieczorkiem...wreszcie cisza w domku...gości dzis mielismy...z dziećmi - (dwie dziewczynki 3 i 7 lat) - przyszli i miałam totalny sajgon...moi trzej takiego nie zrobią...jak te dwie dziewczynki... :ico_olaboga:

Joasiu jak patrze na Julii to mam wrażenie, że ona nie jest lipcóewczka...tylko marcówką... :-D normalnie wygląda jakby lada dzień miała skończyć roczek...duża dziewczynka i co ważne jaka silna...zobaczysz jak szybko zacznie stawiać pierwsze kroczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Sosim ja daje Milenie od wczoraj zupkę jarzynową z kurczakiem...wcina, aż sie uszy trzęsą :-D :-D
aha i je flipsy kukurydziane....tez jej smakują :-D

co do wagi...to ja mam wrażenie, że doszło mi kilka kg :ico_szoking: przez te szarlotki :ico_olaboga: co drugi, trzeci dzien piekę to ciasto...składniki to juz dawno znam na pamięć... :-D :-D chyba sie uzależniłam od tej szarlotki :ico_placzek:

Basiu
mówię Ci, Tadzio ma nosa....wyczuwa na odległość kto jest dobrym człowiekiem... :-D
Naprawdę takie maluszki to czują...my mamy taką jedną cioteczkę...i Milena zawsze jak ja widzi to płacze...nie ma mowy, żeby wzięłą ja na ręce...chyba jakieś złe fluidy przesyła... :-D

Ula to super, że chusta sprzedana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
nowy zastrzyk gotówki na przyjemności... :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

18 lut 2008, 09:26

dziewczyny, chyba macie rację z tymi złymi fluidkami
my kiedyś mieliśmy nalot 4 dzieciaków w różnym wieku i włosy mi się jeżyły na głowie :ico_olaboga:
violu a nie boisz się trochę tych kurczaków, bo one są na hormonach

[ Dodano: 2008-02-18, 08:26 ]
ale gapa ze mnie
DZIEŃ DOBRY WSZYSTKIM!

[ Dodano: 2008-02-18, 08:28 ]
i do roboty matka, a dziś w nocy to i Wiki dała mi popalić, bo przyszła do nas o 2:30 i nuż nas ganiać po wodę do kuchni, bo jej się pić zachciało
potem się uderzyła, obudziła Tadzia... nie spałam chyba do 5 rano

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość