Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

18 lut 2008, 13:08

Kinga poszła spać, wstawiłam mięso do piekarnika i mam chwilę.....

no i częstujemy torcikiem

Obrazek

Ewcik co to jest ta Akademia??

Aaaaa zbora co do tych kup to jeśli chcesz zrobić badanie na lambie to zrób za pomocą testu immunoenzymatycznego, bo inaczej ciężko wykryć :-)

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

18 lut 2008, 13:14

mama_Dominika, Klub Aktywnej mamy to taki fitness dla mam z dzieciaczkami

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

18 lut 2008, 13:15

No wlasnie...juz mi ktos o tym mowil...I wlasnie nie pamietam jak robili poprzednie...ale chyba tez tak...W każdym razie dzięki za radę

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

18 lut 2008, 13:18

hejka jestem, niestety rzadka bywam bo mój gość z USA okupuje internet i ciężko sie dostać do kabelka, ja dziś mam pałera, posprzątałam nawet pomieszczenie gospodarcze :ico_szoking: mały śpi, nie wiem od czego ale złapał katar :ico_noniewiem: ale dobrze je.... wycwanił sie i teraz chce w nocy spać zae mną w łóżku i nie powiem żeby to był dobry pomysł bo nie dość że sie budzi i spać nie daje to jeszcze tak się rozwala że ja spadam z łóżka, dostał zabawkę rainforest jumpero jak nagram to wstawię filmik mam nadzieję zę się uda bo ostatnio coś za długo się zgrywa może to przez rozmiar dfilmu... wczoraj spotkałam się ze znajomumi z liceum z klasy było super szkoda zze nie powtórzy się to prędko, w drodze powrotnej złapała mnie policja i mandaci za przekroczenie dobrze ze tylko 100 bo nie miałam dokumentów samochodu...

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

18 lut 2008, 13:27

Oj, Kate...zwolnij kobieto :ico_haha_01: I czekamy na Mata...z niecierpliwością...

Irminko...widzisz, nasza chudzina Ewcik chce nam zupełnie zniknąć i ćwiczy...

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

18 lut 2008, 13:34

Zbora masz rację, przy figurze Ewcik nie trzeba niczego robić, ale w sumie fajna taka rzecz bo chodzi raczej o spedzenie z maluszkiem czasu, to chyba fajna rzecz dla dzieciaka, u nas kolezanka znalazła zajęcia taneczne dla mam z dziećmi :ico_oczko: :ico_oczko: może być ciekawie...tylko jakoś się zebrać nie mogę aby głębiej się tym zainteresować.

Kate czekamy na filmik z tym jumperem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

18 lut 2008, 14:35

ojjj....dziewczyny juz jestem cala podekscytowana....az dziwnie sie z tym czuję....zadzwonilam dzis do ogloszenia i mam na 15.00 rozmowe o prace :ico_szoking: :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory: ...jako kitchen porter.....no jakas tam pomoc kucharza :ico_haha_01: :ico_oczko: ...z tym ze ja w tym kiepska jestem ....no ale sprobowac nie zaszkodzi nie? :ico_oczko: :ico_puknij: .....no coz...to moj fach w sumie....bylo w dziale hotelarstwo wiec skoro godziny mi pasują i stawka tez to zaryzykowalam.....mily koles byl z drugiej strony sluchawki wiec spoko.....zobaczymy.....i tak od razu kazal przyjechac...dziwne co?az od zaraz pracownika potrzebują? :ico_noniewiem: ....

Irminko...jak znajde prace to taką zeby sie zmieniac z A. bo zostawianie Mayi pod czyjas opieka nie wchodzi w gre ze wzgledow finansowych...

Kate...mandacik?no no no ladnie szalejesz :-D

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

18 lut 2008, 15:06

GLIZDUNIA, to trzymam kciukasy, żeby praca wypaliła.

No i ciotka skleroza zapomniała o zyczeniach dla Kingusi, a taki pyszny torcik zjadła. Kingula rośnij nam jeszcze piękniejsza :ico_buziaczki_big:

A teraz efekty mojego dzisiejszego polowania.

http://pl.youtube.com/watch?v=RSZ3EBhM9YE

http://pl.youtube.com/watch?v=q38JbDnWS4o

http://pl.youtube.com/watch?v=ABqkUM9k9YQ

Przeszliśmy z samochodem całe mieszkanie :-D A na tym ostatnim filmiku na końcu widać jak Karol chwile stoi sam, ale mama jak to mama panikara odłożyła aparat, bo myślałam że się wywali, ale on chwilę postał i znów złapał się za samochód :-D

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

18 lut 2008, 15:24

Witam ponownie
GosiaA to co trzymać kciuki na tak czy na nie???
Niestety reszty nie pamiętam :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ale po przeczytaniu 10 stron ciężko coś spamiętać :)

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

18 lut 2008, 15:26

Sikorka, Karolek super :-D
Obrazek i buziak od Alicji Obrazek
to ja też sie pochwalę. Alicja w sobotę sama stanęła w łóżeczku. Od jakiegoś czasu tylko klęczła, a w sobotę sama się dźwignęła do stania

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość