ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

18 lut 2008, 15:52

witam

ja jakas zmeczona od rana..po wczorajszej całodniowej wycieczce po prostu padnieta, a Mili o 2 se ubzdrurała ze juz sie wyspała i do 3 bawic by sie chciała, wiec co chwile wstawałam zeby ja kłasc, w koncu padła a o 6 juz wielkie oczy...
snieg u nas za oknem, nic sie nie chce..na szczescie dziecie padło..

glizdunia to powodzenia na rozmowie, oby fajna praca sie okazała..
gosia..no no..ładnie...pisz jak sie potwierdzi..

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

18 lut 2008, 18:16

a my jestesmy jacys do tyłu .......... Jakub co prada czołga sie jak zawodowy zołnierz ale zeby sam usiasc albo wstac to nie ma mowy ........ zato jest mistrzem w odrywaniu listw przypodłogowych ..........

ach ...... jakie u nas piekne błoto .....

[ Dodano: 2008-02-18, 17:22 ]
aaa no i Karol widze przodownik w dziedzinie biegania po domku .....
a Ty Gocha co za tempo he he he 4 zęby 2 prace i moze jeszcze :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: ... lekko nie bedzie ale przynajmniej bedziesz miała przez chwilke wiecej czasu na nas ... zreszta wydało sie co robisz zaniedbujac TT hihihi ......

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

18 lut 2008, 18:29

Kamizela :ico_pocieszyciel:

Gośka :ico_szoking: hihihi w sumie to ja też bym może chciała :ico_oczko: ale nie stać nas :(

moja nauczyła się klękać na czterech ale nie potrafi ruszyć z miejsca :ico_haha_01:
tylko obiema na raz się potrafi odpychać a na przemian uuuuu :ico_nienie:
a jak ją stawiam na nogi pod paszki to nie umie się wyprostować tylko się zgina w pół i na nogi się patrzy :ico_noniewiem: :ico_haha_01: więc ogólnie to jesteśmy w tyle za Wami ale i tak jest fajnie :-D ja jakoś się nie napinam na szybie postępy bo czytałam mądrą książkę i wiem że nie jest dobrze pospieszać dziecko...

Karolek suuuuuuper :ico_brawa_01:

Kinga :ico_buziaczki_big:

a mój mąż jak mu pokazuje filmiki z Waszymi dziećmi to mówi, że one na pewno starsze są od Igi :-D

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

18 lut 2008, 18:46

anza, i tak trzymaj. Nie ma co niepotrzebnie stymulować. Każde dziecko rośnie i rozwija się w swoim tempie. a właśnie a propos tempa rozwoju. Są jeszcze jakieś bezzębne majowe dzieciaczki oprócz Alicji??

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

18 lut 2008, 18:54

przeciez na siłe jej nie bedziesz kazała raczkowac
a moz eona ma zamiar opusic ten etap i od razu zacznie chodzic

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

18 lut 2008, 19:09

Karolek bossssssssssssssski :ico_brawa_01: :-D :-D :ico_brawa_01: hihihi Sikorko...nasze maluchy chyba telepatycznie sie porozumiewają...Maya dzis lazila z popychadlem hihihi ale nie tak daleko jak Karolek....

no i bylam na rozmowie...no i trwala 5 minut...mam przyjsc jutro zobaczyc jak mi sie podoba i wogole....placa lepiej niz pisalo na necie..wydaje sie byc fajnie bo taka spokojna okolica-same pola :ico_haha_01: i w pubie tak elegancko i spokojnie....mloda obsluga i wogole...zobacze jutro...mam byc na 9.00 do 15.00......no i to na tyle.....na dzien dobry kawke ,herbatke lemoniady mi proponowali...hihihi....

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

18 lut 2008, 19:16

GLIZDUNIA, no to moze znalazlas cos fajnego oby bo wiem ze szukanie cie dobija

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

18 lut 2008, 19:53

Jagodka...oby to bylo to....jutro zobacze....tylko znow boje sie czy napewno damy rade tak na zmiane sie Maya zajmowac....bo ja to ok tylko A. po nocce pojdzie spac popoludniu dopiero :ico_noniewiem: .....najwyzej mala pojdzie na kilka godzin do przedszkola...ale to bedziemy sie martwic jak dostane te prace....

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

18 lut 2008, 20:29

witam, ja dzisiaj sama na noc w pracy - pierwsza taka nocka... :ico_chory: chyba jakos przezyje

napisze pozniej wiecej

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

18 lut 2008, 21:02

Poniedziałkowe pustki tutaj. Ojej GLIZDUNIA, jak Ciebie w dzień nie będzie to dopiero tu się pusto zrobi. Ale życzę, żeby praca była i to taka naprawdę super. Na początku napewno będzie ciężko, ale Maya będzie coraz starsza i mniej wymagająca więc napewno dacie radę.

A Tobie doris, spokojnej nocki w pracy życzę :-D

I uciekam do obowiązków domowych, nie wiem czy tu jeszcze wpadnę, bo pewnie chłopaki będą zajmować komputer, chyba że tak późno mi się jeszcze uda, a jak nie to mam nadzieję, że rano będę miała co poczytać. :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość