Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

18 lut 2008, 19:53

temat teściowa hi hi - ja też mogłabym wiele napisać, ale nie chcę się nakręcać... właśnie padam przed komputerem i mąż robi mi małą kawkę bo nie mam siły... czekamy na wiosnę :-)

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

18 lut 2008, 20:08

avisek pisze:ale nie chcę się nakręcać
mi powtarza moj maz ciagle ze nie powinnam sie nakrecac :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

18 lut 2008, 22:03

czesc dziewczyny

madziu pamietam jeszcze z okresu ciazy jak czesto odwiedzialas tesciowa... naprawde przykro mi ze wasze kontakty ulegly oziebieniu..(delikatnie ujmujac)
moze rzeczywiscie powinnas z nia szczerze pogadac i zobaczysz co ci powie i czy cos sie zmieni
skoro tak bardzo ci na tym zalezy.. mysle ze warto...
powodzenia i trzymam kciuki by ona wreszcie cos pojela !!!!

.kamila wspolczuje pogody.. brrr wlasnie mama mi wspominala ze w polsce zima wrocila .. brrrr
i jak tam dzionek wymyslilas cos???
u nas sloneczka pelne. choc powietrze ostre.. ale przyjemnie naprawde
mam nadzieje ze i do was zagladnie!!! czego zycze!!!

edyta trzymam kciuki abys dostala pokrowiec do wozka :ico_brawa_01:

frydza oj mialam nadzieje ze wstaniesz juz z mniejszym bolem.. ale sie nacierpisz !!!! wcieraj amol skoro sprawia ci ulge!!!

u nas noc MASAKRA!!!
leon juz godzine po zasnieciu obudzil sie z krzykiem przeradzajacym sie w pisk..
pnormalnie darl sie
on nie lubi lulania, bujania ani przytulania..
ale jakos sie udalo go uspic na nowo
potem w nocy znow to powtorzyl
krzyczal , plakal...
normalnie mielismy dosc
nikt sie nie wyspal..
najgorsze ze nie wiadomo o co mu chodzi
najchetniejby cycal ciagnal wtedy jest git
ale czy to jest wyjscie?? :ico_olaboga:
dodam ze czopki uspokajajce na niego nie dzialaja :ico_olaboga:
nie wydawalo sie aby go cos bolalo
bardziej sklonni jestesmy przyjac wersje wymuszania cycka i spania z nami w lozku i dodatkowo brak suszarki
sami juz nie wiemy.. ale byla jazda, naprawde
ja rano bylam obrazona wrecz na lelka
nie gadalismy hehe choc maly szczerzyl dziaselka na wszystkie strony jak zawsze rano. pelen rozkoszy dzieciak!!! hehe

ale juz miedzy nami ok.. hehe udobruchal mame przez caly dzien hehe

lucy juz wiesz dlaczego pisalam do ciebie z pytaniem o ten syropek do spania hehe
dzieki za odpowiedz :ico_brawa_01:
zaraz adam pojedzie do tutejszej apteki popytac czy cos podbnego maja w uk, a jak nie to poprosze mame zeby mi wyslala i juz
bo kolejnej takiej wrzeszczacej nocy nie zniesiemy :ico_olaboga:


my dzis caly dzien poza domem, normalnie padam, choc bylo super ale po tej niedospanej nocy czuje sie wykonczona hehe

pojechalalm z lelkiem i kumpela w poszukiwaniach pracy dla niej hehe
najpierw wyruszylysmy do centrum 9autobusem ok40min) by stamtad przesiasc sie do drugiego autobusu hehe ale ze obie maniaczki sklepowe to nie potrafilysmy przejsc obojetnie obok hihi i zahaczylysmy o niejeden hehe
potem pojechalysmy szukac miejsca pracy podanego przez inna kolezanke hehe kolejne ok 30-40 min w busie hehe jechalysmy obladowane mapami,z pytajacemy wzrokiem hehe i niepewnoscia ... hehe bo oczywiscie tereny nam nieznajome totalnie
w pewnym momencie uznalysmy ze przejechalysmy dzielnice hehe i wysiadlysmy hehe
sprowokowane rowniez magicznym oznaczeniem Shopping centre hehe
i kolejne rudnki po sklepach hehe
probowalam rowniez wcisnac lelkowi spozniny obiad ale ten zaczal krzyczec niemalze, odrzucac zupke, herbatke. tylko cyc zadzialal, potem kolejen krzyki, okazalo sie ze leos zamiast jesc chcial spac. i tak padl hehe
w tym czasie dotarlysmy wreszcie do celu
okazalo sie ze jednak zmierzalysmy w dobrym kierunku tylko za wczesnie wysiadlysmy hehe
obie jestesmy totalnie lewe z orientacji w terenie, mapa tez sprawia nam nielada trudnosc hehe tkaze stalysmy jak glupki wpatrzone w ulice i bladzilysmy wzrokiem po mapie hehe
wiedzialysmy gdzie sie znajdujemy jest nasz punkt docelowy ale za nic nie moglysmy obadac wlasciwie trasy hehe wszsytko przez to cholerne wielkie potrojne rondo hehe strasznie nas zakrecilo hehe
ale starszy pan nas pokierowal
skutecznie hehe
wiec sie udalo ufff
potem lelos dostal obiadek na lonie natury w pelnym sloneczku hehe
i juz wszyscy happy moglismy wskoczyc do kolejnych napotkanych sklepow hehe
wracajc do domu , oczywiscie przez centrum. glodne , zmeczone ale do shoppinge centre musialysmy wstapic na zakonczenie hehe :ico_puknij:

dotarlysmy do domu przed 19 hehe

lelek sie wyspal w autobusie i teraz rozkoszny na maxa i zadowolony
jkaby chcial podbic nasze serca przed nocnym koszmarem :ico_placzek:

zmykam na ciepla herbatke i goracy prysznic

dobrej nocki dla wszystkich mam i maluszkow hehe
papa

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

18 lut 2008, 22:17

Madziorka no to faktycznie miałaś nocke :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: mam nadzieje że ta będzie lepsza

Madziu przykro mi że masz takie kontakty z teściową, ja nie rozumie dlaczego tak oschle traktuje swojego wnuka, poprostu tego nie rozumie. I masz racje kiedyś Marcinek sam zauważy że babcia żadko się z nim kontaktuje więc nie wiem czy tylko twoje starania coś pomogą. Ale przeba mieć nadzieje że w koińcu oczy się jej otworzą i poprawią się wasze stosunki

Frydza a ty jak lepiej sie czujesz??

A ja padnięta jestem, i humor dalej nieciekawy, pogoda do du... raz deszcz raz śnieg, no masakra. Na angielski był kolejny test i to niezxapowiedziany, ale jakoś poszło, na środe musze napisać wypracowanbie a nie mam kompletnie weny :ico_olaboga: pewnie znowu nie napisze, a co tam oddam za tydzień, może coś naskrobam przez tydzień

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

18 lut 2008, 22:41

Moje samopoczucie jakby lepiej,moge juz szyje przekrecic,chociaz boje sie nocki bo pozniej wstac to koszmar :ico_placzek: MADZIORKA oj wspolczuje nocki,wiem cos o tym u nas jest podobnie,i przygode mialas superowa hihi :ico_oczko: ,moze dzisiaj LELUS bedzie grzeczniejszy :ico_oczko: ASIULKA ja tez chce wiosne ,a nie szaro buro i ponuro,a wypracowanie napisz jak bedziesz miec wene tworcza!!I Dla Ciebie troszke Obrazek ZMYKAM KOCHANE az boje sie nocki Obrazek

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

18 lut 2008, 22:55

Frydza mam nadzieje ze nocka bedzie spokojna

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

18 lut 2008, 23:15

Frydza pisze:az boje sie nocki

ja tez :ico_oczko:

papa

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

18 lut 2008, 23:26

zapomniałam wam napisać że kupiłam emi kubek niekapek ale sie jej nei spodobał i nie chce z niego pić

dobranoc :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

19 lut 2008, 00:25

Oliver spi z nami,ale teraz go polozylam do lozeczka i spi :ico_szoking: ale jak sie przebudzi i bedzie plakal,to z checia go wezme,bo ja sama sie przyzwyczailam i bedzie mi smutno bez niego w lozku :ico_puknij: a T mnie ostatnio denerwuje.poklocilismy sie ,a potem przyszedl w laske...dziewczyny kto u Was kase trzyma,bo u nas kazdy ma swoja i zaczelo mnie to denerwowac,bo ja zawsze tak licze ,zeby bylo ok,a tomkowi sie rozchodza i jak przychodza rachunki ,to on zdziwiony :ico_zly: juz sie tak wkurzylam,ze mowi,ze albho karte oddaje,albo koniec,bo nie bede sie martwic o wszystko :ico_zly:

[ Dodano: 2008-02-19, 07:03 ]
u nas byla mega awantura,zastanawiam sie czy ten zwiazek ma w ogole jakis sens

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

19 lut 2008, 09:55

Witam z rana :ico_kawa: :ico_kawa: dzis sie lepiej psychicznie czuje, wiec cos wiecej skrobne :ico_oczko: bo pewnie usychacie z tesknoty za moimi wypocinami :ico_oczko:

Dzieki za zyczenia osmiomiesiecznicowe :ico_sorki: Wczorja nie postawilam, ale za to dzis stawiam kazdemu na co tylko ma ochote :ico_oczko:

Wczoraj jak Dan dzwonil to Luska chciala telefon calowac i sie poryczlam :ico_placzek: Ale juz coraz lepsze rokowania na dolaczenie do tatusia w najblizszej przyszlosci :ico_brawa_01:

Lucy juz ci na Poloniii odpisalam

Madziorka tobie tez, tylko jeszcze chcialam dodac, bo kiedys pytalas o przyprawy do zupek dla dzieci? Ja przyprawiam tylko koperkiem i natka pietruchy, bo to naturalne przyprawy, a sol to dla mnie gorsza niz cukier, bo prochnice latwiej wyleczyc niz nadcisnienie. Ja mam lekkie nadcisnienie, wlasnie przez sol, bo zawsze lubialam i jadlam nawet sama :ico_noniewiem:

Magda wspolczuje takiej tesciowej :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Frydza a jak tam szyja???

Edyta a dlaczego ten pokrowiec od razu z wozkim nie przyszedkl???

A ja dzis wieczor ide z kolezanka do pubu JUPII!!!!! mama mnie wysyla, bo mowi, ze sie uwsteczniam nie wychodzac do ludzi :-D :-D

Wozek mi przyszedl :529: :526: :523: :527: :528: Jest super!!! Nie pozbede sie go za nic!!!! Mamy chemie :ico_oczko: (tak jak do niektorych chust :ico_oczko:

Madziorka to moj nowy MT (Mei Tai jest rodzaju meskiego :ico_oczko: )
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

A tak Luska swietowala urodzinki 8 miesiecy :ico_oczko:
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość