Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

19 lut 2008, 13:12

Edulito, no to super, jak mozna dziecko z babcią zostawić, to nie ma się co martwić, gorzej w żłobku lub z opiekunką, bo się człowiek martwi, no i takie roczne to spokojnie bez mamusi sobie da radę, bo mniejsze to jednak mamusi jeszcze potrzebuje

Mery, nie wpędzaj mnie w kompleksy, tylko poleń się choć raz razem ze mną :)
A na wiosnę to ja już tak baaardzo czekam :)

[ Dodano: 2008-02-19, 12:14 ]
Maziu, to naprawdę cięzkie chwile za Wami :( ale jak wspaniale, że macie jednak zdrowiutką córcię :ico_brawa_01: do Częstochowy warto pójść, Mery i Nellę po drodze odwiedzić ;)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

19 lut 2008, 13:17

Tak Elu z babcią to zawsze komfortowo ale wiesz ja mam pracować rano , połódnie i nocki i mąż też tak więc może być ciężko no ale jak nie spróbujemy to nigdy się nie dowiemy mam nadzieje że uda się i nikt na tym nie ucierpi. W moim zawodzie zresztą nie tylko w moim lepiej być na bierząco chyba że ktoś olewa to co robi ale ja zajmuje się ludźmi i ich zdrowiem więc wole wrócić już teraz bo czas ucieka a standardy i procedury idą do przodu i tak będe musiała się troszke doszkolić.

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

19 lut 2008, 13:18

Edulitko ja też się zastanawiam nad pracą, i koleżanka mi zaproponowała od września. Mam nadzieje że wypali, bo fajna praca od 8 do 16 weekendy wolne. :ico_brawa_01: Martynka w 0 ale na cały dzień z wyżywieniem, a Matyldzia do żłobka. Babcia tylko godzinke by była z nimi to mi odpowiada.

[ Dodano: 2008-02-19, 12:22 ]
Bo niestety ale nie mam takich dobrych babć dla dzieci, moja mama za miesiąc się wyprowadza i bedzie troche dalej od nas, A teście mają 60 lat i im się już niechce. Jak w niedziele u nich byliśmy i o tym rozmawialiśmy to powiedzieli zajmą się dziećmi tyko żeby były grzeczne i zdrowe. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

19 lut 2008, 13:25

mazia, - życzę żeby wypaliło świetny układ u nas to gorzej bo juz wiem że w święta wielkanocne dostane dyżury ale co mi tam jakoś trzeba zacząc. No i czasami w nocy też będzie musiała być u babci ale on bardzo fajnie sobie daje rade z Niki i raczej robi tak jak jej powiem więc i nam i jej na zdrowie wyjdzie :-)
Myśle też że moze będe mniej nerwowa bo od siedzenia w domu w czterech ścianach to na łeb dostaje a jak człowiek ma więcej zajęć to lepiej zorganizowany i bardziej potrafi się zorganizować :ico_haha_02: tak myślę i taką mam nadzieje :-D
Jutro wam napisze jaką ostateczną decyzje podjełam .

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

19 lut 2008, 13:35

Z tym co piszesz Edulito, że jak się siedzi w domu to się na łeb dostaje to święte słowa :ico_haha_01: Popieram dziewczyny, idźcie do pracy! :ico_brawa_01: A ja sama kurcze blade jeszcze w domu posiedzę, hlip hlip ale widać jeszcze swojego nie odsiedziałam i na mnie przyjdzie pora :ico_oczko:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

19 lut 2008, 13:45

no pamiętam jak wracałam do pracy przy Martynce miała wtedy 10 miesięcy, ale było. Tyle miałam się lepiej że mąż pracował na nocki a ja jak to w marketach różne zmiany. Więc mała od 18 siedziała z dziadkiem, ale było dobrze. Najgorzej jak była ładna pogodna niedziela a ja do pracy :ico_zly: i tego chce sobie teraz darować. Dlatego moja decyzja zrezygnowac ze starych smiecii coś zacząć na nowo. I to nie chodzi o kase bo wyjdzie tyle samo,ale o te weekendy wolne i wiem że o 16.30 jestem wdomu. No i nareszcie wyjde do ludzi, mąż mówi że musze wyjść z tego buszu. Ciesze się chodz nie powinnam żeby nie zapeszyćććććć :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

19 lut 2008, 14:13

Martula ja tylko dołączę się do słów dziewczyn....
Uciekam bo dziś mam dzień totalnego łobuzowania

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

19 lut 2008, 14:39

No kobitki macie racje do pracy pójdziecie między ludzmi to jakos się lepiej żyje a my z Elunią jeszcze w domu posiedzimy, na łeb pada rzeczywiście czasami oszaleć idzie ale przyjdzie i na nas kolej mam nadzieję, ze do tej pory całkiem nie zdewocieje :ico_haha_01:

Elu - jeszcze obiadu nie zrobiłam lenie się dalej, mały śpi a ja mam schab odmrożony więc teraz nie będę tłukła bo go obudzę :-D choć pewnie o 14 wstanie wtedy do roboty

[ Dodano: 2008-02-19, 13:40 ]
Asiu- Wiki szaleje :-D energiczna kobitka z niej

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

19 lut 2008, 15:05

Jesssu ona jest dziś jak za dwie :ico_olaboga: zapomniałam zamknąć drzwi od łazienki, byłam w kuchni a ona zążyła przyciągnąć mate z wanny, dywanik, jakieś ciuchy z kosza i wszystko do dużego pokoju, z jednej strony to tak się uśmiecham że jest taka śmieszka, ale z drugiej roboty mi nie brak :ico_oczko: Teraz zauważyła że tu siedze i mnie szarpie za rękaw :ico_olaboga:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

19 lut 2008, 16:38

No moja też uwielbia się bawić w łazience, wszystko przed nią chowamy. Zkosza na brudną bielizne wiecznie coś wyciągnie ostatnio upodobała sobie podpaski, zawsze tam chowam zapas. A ta jak się dorwała to wszystkie z opakowania wyciągnęła. Nawet zdolniacha wzieła dziś papier toaletowy i pokazywała co się nim robi :-D :ico_brawa_01: Własnie mnie martynka woła bo mała weszła na kuferek z zabawkami :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość