Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

20 lut 2008, 10:42

siunia pisze:NOWA, super okazja z tym wózkiem a kolor mi się podoba i to jak najbardziej , no i zadbany jakiś.


Dzieki, chyba się zdecydujemy na niego :-)

siunia pisze:Dla Milana coś nie przechodzi, nie wiem może poczekam do piątku i przejedziemy się do lekarza, żeby zbadał. Ale też mu się nie pogarsza, więc nie wiem o cho chodzi.


Biedactwo, zycze duzo zdrówka :-)

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

20 lut 2008, 10:46

patrzcie na listę- w pierwszej połowie miesiąca same baby, potem faceci, ciekawe czy mój Babelk potwierdzi regułe i bedzie Patrykiem? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

20 lut 2008, 10:47

A ja zaczynam walkę ze zgagą, zrobiłam sobie płatki na mleku powinny pomóc.
Co do bóli pleców, to mi dokuczają już od jakiegoś czasu, ale zauważyłam, że jak w ciągu dnia nie poleżę(tak jak wczoraj) to jest dużo gorzej. A z tym ręcznikiem na noc to spróbuję - może i mi pomoże :-)

No i po równo chłopców i dziewczyn jak na razie. Zobaczymy kto ostatecznie wygra :-)

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

20 lut 2008, 10:47

Marta26 pisze:patrzcie na listę- w pierwszej połowie miesiąca same baby, potem faceci, ciekawe czy mój Babelk potwierdzi regułe i bedzie Patrykiem?


A kiedy wybierasz sie na USG?

[ Dodano: 2008-02-20, 09:48 ]
spinka pisze:No i po równo chłopców i dziewczyn jak na razie. Zobaczymy kto ostatecznie wygra


To sie pewnie w czerwcu dopiero okaże :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

20 lut 2008, 10:51

spinka, ostatnio jak mnie zgaga z rana "brała" wypiłam pół szklanki coli i miałam małpe z głowy :ico_szoking:
Na usg chce iśc w poniedziałek za 1,5 tyg. to bedzie prawie 3 tyg. po tym beznadziejnym usg w przychodni no a nie chcę robić dwóch pod rząd. Oby tylko lekarz urlopu sobie nie zrobił, będe do niego dzwonić teraz w poniedziałek

[ Dodano: 2008-02-20, 09:52 ]
ale ja sie nie nastawiam że nam uparciuch pokaże, pewnie znów strzeli łapka do "obiektywu" i sie cieszcie :ico_oczko: ale teraz chociaż zobaczę swój skarb i nawet nie jest dka mnie wazne czy zaglądniemy miedzy nogi, chce miec pewność że wszystko co da sie sprawdzić lekarz sprawdzi bo temu w przychodni nie ufam. :ico_nienie:

[ Dodano: 2008-02-20, 09:55 ]
wiecie do jakiego ja doszłam wniosku, że przed porodem kupimy tylko pościel do łóżeczka, te małe ubranka no i ta paczke za ok 230 zł z pieluchami dla dzidzi i dla mnie itp. a łózeczko turystyczne i monitor oddechu zamówimy i tak na allegro wiec spkoojnie zrobie to po porodzie ,bede wiedziała jaka kasa dysponuję (chce miec w szpitalu coś na wypadek gdyby jednak trzeba było cos zapłacic- nigcy ie dawałam lekarzom kasy ale tu wole być przygotowana bo nigdy nie wiadomo jak człowikea potraktują :ico_noniewiem: )

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

20 lut 2008, 11:03

A ja nie zamierzam mojemu ginowi nic dawać, no chyba, żebym była sporo po terminie i ic się nie działo, wtedy się zastanowimy(ale mam nadzieję że do takiej sytuacji to nie dojdzie :ico_oczko: )

Co na obiad ??? Nie mam pojęcia, ale za to lenia mam i to sporego, tak jakoś czuję :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

20 lut 2008, 11:07

spinka, u mnie w szpitalu to nawet mojej ginki nie bedzie. A czytałam że niektóre położne palcem nie kiwna jak nie dostana koperty, bulwersujace to ale w bólach nie bede miała siły i ochoty na kłotnie, w koncu od nich zalez moje i dzidzi zdrowie a czasem nawet życie. Rto wole być przygotowana choc na sama myśl scyzoryk sie otwiera w kieszeni :ico_zly:
Kuyrcze ostatnio codziennie boli mnie......nos, tak od srodka, jakby mi miała krew leciec, ale nigdy nie leci 9w zyciu nie miałam krwotoku z nosa0. co jest grane, ma któras z was taki ból?
U mnie dziś żurek, tylko musze go ugotowac :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-02-20, 10:09 ]
zmykam do jakiejs roboty, papatki!

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

20 lut 2008, 11:12

A mysmy z m. w sobotę zapasów jedzonka trochę porobili więc obiadki tylko odgrzewam. dzis fasolka po bretońsku :-D (pierwszy raz robiona)

Marta ból w nosie :ico_noniewiem: czasami boli, ale np. jak w górach jestem :-) i zmiana cisnienia. A z nosa to mi dziś leciało po raz pierwszy w zyciu
Ostatnio zmieniony 20 lut 2008, 11:13 przez NOWA, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

20 lut 2008, 11:13

No i z kim ja się będę obijać??

Marta z tymi położnymi to fakt, że praktycznie wszystko od nich zależy, ale i na nie jest sposób, moi znajomi twierdzą, że poród rodzinny plus kamera i wszyscy chodzą koło Ciebie na paluszkach.

Nigdy mnie tak nosek nie bolał, a może masz przesuszoną śluzuwkę?

[ Dodano: 2008-02-20, 10:15 ]
Nowa na pewno pyszna fasolka, a u mnie była niedawno, chce mi sie coś nowego i wymyślnego, mój A. uwielbia mięsko mielone w każdej postaci, więc może te naleśniki po meksykańsku, moja sis przyjedzie, to mnie wyręczy w samżeniu :-D

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

20 lut 2008, 11:18

A ja mam połozną w rodzinie, ciotka mojego m. jest tą cała szefową na oddziale, mam nadzieje, że mi pomoże :ico_noniewiem: . Tylko gorzej jak szpital bedzie miał dezynfekcje w tym czasie (pare kolezanek tak miało, człowiek nastawi się, że tutaj chce rodzić, wynajmie położną, a tu okazuje się, że trzeba rodzić w innym) :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-02-20, 10:22 ]
Ale duzo znajomych własnie opłaca sobie położne, jak z ta ciotka nie wyjdzie, to na pewno bedę szukać. To podobno super sprawa, miec kogos praktycznie na wyłączność (bo wiadomo jak to jest z personelem medycznym :ico_noniewiem: )

[ Dodano: 2008-02-20, 10:27 ]
No i widzę, że sama zostałam :ico_placzek:

ale moze w koncu za jakąś robote sie wezmę :ico_puknij:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość