Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

21 lut 2008, 17:15

MONIKAB fr pisze:emalia, jak dla mnie to rowniez ten wozeczek nr 1 wydaje sie najzgrabniejszy, ale faktycznie dobrze by bylo gdyby mial mozliwosc zmiany kierunku jazdy.
- no wlasnie,szkoda,ze nie ma tej mozliwosci a ta 3-jeczka faktycznie jest przesada pieniezna,tez tak uwazam-dzieki za rade Moniś :ico_buziaczki_big:

wlasnie sie z synem minelam i zla jestem,czekalam pod szkola a on jak duszek Kacperek przeszedl niezauwazony hehe

[ Dodano: 2008-02-21, 16:18 ]
acha babe_boom ja mam problem z irlandzkiego numery wysylac smski na takowe akcje :ico_zly: ,a chetnie bym poslala

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

21 lut 2008, 17:46

emalia30, co do wózków to jak dziecko już siedzi to jazda przodem do matki odpada... bo dzieci wolą widzieć co się przed nimi dzieję a nie ciągle mame oglądać :D u nas Maja woli jechać tyłem do mnie, jest wtedy zainteresowana i w ogóle,.,,

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

21 lut 2008, 17:47

emalia nie za wiele pomoglam niestety :ico_noniewiem: dobrze jakbys miala jeszcze jakas czwarta opcje :ico_oczko:
babe_boom...ja tez za wiele nie pomoge niestety...to przykre ze dzieciaczki choruja...ze tak cierpia...az serce sciska...przy takich problemach moje malzenskie sprzeczki to nic...zawsze po burzy wychodzi sloneczko i predzej czy pozniej bedzie znowu jak wczesniej...najwazniejsze aby nasze dzieciaczki i dzieci bliskich nam osob byly zdrowe...

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

21 lut 2008, 18:34

emalia30, co do wózków to jak dziecko już siedzi to jazda przodem do matki odpada... bo dzieci wolą widzieć co się przed nimi dzieję a nie ciągle mame oglądać :D u nas Maja woli jechać tyłem do mnie, jest wtedy zainteresowana i w ogóle,.,,
- no tak na pewno ,ale wydawalo mi sie,ze ta opcja jest fajna,gdzy mozesz miec dzidzie przodem i widziec co tam robi ,trudny wybor,bo im wiecej jest tego tym bardziej glupieje
Pamietam jak synowi 9 lat temu kupowalam wozek,nie bylo takich fajnych,lekkich i to do kompletu z fotelikiem itd a teraz wow
a ty kochana pewnie masz wozeczk po Maji???

emalia nie za wiele pomoglam niestety
-wydalas opinie a to jest dla mnie istotne :ico_oczko:

uciekam poprasowac sterte ciuszkow dla maluszka a jest tego nie malo :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

21 lut 2008, 20:28

Obrazek
Co u was słychać moje drogie?
emalia30, Ty faktycznie powinnaś zostać psychologiem,bo to co mówisz bardzo do ludzi trafia,tak prosto z serca.Tacy powinni być psycholodzy,a nie sypać formułkami wyuczonymi na studiach.A co do wózeczków to pierwszy najbardziej mi się podoba.A od siebie dodam,że przekładana rączka lub siedzisko bardzo się przydaje,szczególnie jak się zerwie wiatr lub silne słonko świeci.Nie miałam takiego i sie troszkę męczyłam,a moja koleżanka rączkę zmieniała i ok.Zazdrościłam jej trochę tego.Dlatego teraz kupię pewnie z przekładaną rączką(o ile będzie lekki i niedrogi).
Monisiu mam nadzieję,że humorek dziś lepszy.
babe_boom, bidulinka z tej malusiej dziewczynki.mam nadzieję,że operacja się uda.
A ja dziś niedospana,bo całą noc sikałam,średnio co godz. i usnęłam dopiero o 4,a rano mnie kolezanka obudziła tel. czy może wpaść.No to się zgodziłam,przecież nie powiem jej,że nie.

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

21 lut 2008, 20:59

emalia30, ja mam taki wózek Obrazek którego da się przerobić na spacerówkę, rączkę ciężko pcha, w ogóle nie za bardzo sie nim tak jedzie... dlatego wozimy Maję w zwykłej spacerówce, u nas wózek 3w1 się nie sprawdził

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

21 lut 2008, 21:15


Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

21 lut 2008, 21:16

no i witam znow kolejny raz :-D

ja juz mam prasowanko za soba i cala komode na full ciuszek :ico_haha_01:

nie wiele bede dokupywac,bo az tyle odziedziczylam po siostrzencu :ico_brawa_01: ,na pewno cos na lato kupie,bo siostra rodzila z koncem lata,wiec nie wiele tego jest a dzidzia wlasnie bedzie miala poczatki latem - swoja droga to piekny okres na dzieci co nie kochane???

Zulcia pisze:emalia30, Ty faktycznie powinnaś zostać psychologiem,bo to co mówisz bardzo do ludzi trafia,tak prosto z serca.
-Zulciu o kurcze ty tez ,ja nie wiem co powiedziec Obrazek jak jedynie dziekuje i mocno kazda tule do serca,bo tak wlasnie was odbieram,zzylam sie z wami i jestescie dla mnie jak siostry Obrazek

babe_boom pisze:u nas wózek 3w1 się nie sprawdził

rozumiem,w koncu kazdy ma inne potrzeby a wozeczek slodki-taki dla dziewczynki ,radosny kolorek

Zulcia pisze:Dlatego teraz kupię pewnie z przekładaną rączką(o ile będzie lekki i niedrogi)
-dokladnie wszystko sie wiaze tez z cena a jest tych firm od groma i troche,jest jeszcze gorzej jak nie mozna popatrzec w realu na niego a tylko na stronkach w necie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

21 lut 2008, 21:17

albo taki
http://www.allegro.pl/item313581746_peg ... ietny.html
Zobaczymy jak to będzie.Muszę mieć lekki,bo będę go wnosić na 4 p przynajmniej 2-4 razy dziennie odprowadzając Zuzę do szkoły.

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

21 lut 2008, 21:19

No i jest przekladana raczka,ale to jest tylko glęboki tak??-ladny i nie drogo-licytowac mozna :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-02-21, 20:21 ]
kurcze kochana to ty sie zameczysz takim noszeniem po pare razy dziennie,wiecie co to skandal,ze windy nie macie :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-02-21, 20:30 ]
a ten wiersz chce dedykowac wam wszystkim moje kochane majoweczki- to wiersz o nas ,kazda z nas jest takim Diabełkiem i Aniołkiem w drodze jakim jest zycie i łączące sie z nim radosci,smuteczki i troski

Pośród lasów zielonych ukryta górska ścieżka
Anioł i Diabełek nie potrafili się jej oprzeć
Dwóch wędrowców, tak różnych, ona pięknem skusiła
Nie chcieli dalej życia przemierzać wciąż samotnie

Wstąpili więc na drogę trzymając się za ręce
Wiedząc, że mogą w Tęczę szarość każdą zmieniać
Jedno drugiemu cząstkę świata swego dając
Słysząc radosne dźwięki w płynących strumieniach

Każdy z nich dźwigał z trudem na plecach problemy
Na cienkich sznurkach w węzełki mocno tak splątane
Kiedy któryś z nich chciał kolejny rozsupłać
Prosił... zróbmy teraz w wędrówce przystanek

Po jednej stronie ścieżki przycupnął Diabełek
Po drugiej Anioł przysiadł swe skrzydła zwijając
Każdy z nich ze swego życia rozplątuje supełki
Piękno zebranych uczuć jak koraliki nizając

I każdy ma w zręcznych dłoniach przed sobą
Wiele niemałych problemów wciąż do rozwiązania
Lecz także nie jeden koral pięknych uczuć
Zbierze jeszcze w swym życiu do nawlekania

Diabełek i Anioł... górska ścieżka ich łączy
To na niej powstają wspólne sny, marzenia
W wędrówce podają sobie pomocne dłonie
Nizając koraliki radosnego spełnienia


Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-02-21, 20:44 ]
Nie jestem najważniejsza JA... nie jesteś najważniejszy TY... Każde z NAS jest tak samo ważne... Istniejemy też MY...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość