edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

21 lut 2008, 20:31

Ano Madziorka katarek dalej męczy o 18:00 miała 37,5 jutro do doktora fajnie że sobie tak podróżujesz u nas pogoda do bani szaro buro i ponuro

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

21 lut 2008, 20:36

madziorka hihi pisze:juli i ania co z wami dziewczyny? wy pisalyscie raczej regularnie. :ico_placzek:


Madziu, staram się czytać regularnie, ale czasu brak żeby pisać. Jest u mnie mama, poza tym intensywnie jeżdżę żeby wykorzystać, że babcia zostaje z Helenką. Od poniedziałku zacznie przychodzić opiekunka.
Poza tym, szczerze mówiąc, to TT stał się dla mnie zbyt dużym uzależnieniem, więc stwierdziłam, że pora przystopować..

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

21 lut 2008, 20:45

No Wiki zadowolona na maksa :-D MADZIORKA no zorganizowana sie zrobilas ze hoho :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ANIU to super ze masz jazdy i mamusia jest u Was,i wpadaj do nas choc czasem :ico_oczko: EDYTKO duzo zdrowka dla WIKUNI!!

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

21 lut 2008, 22:28

Dziewczyny, miałam się nie wypowiadać w kwestii tej całej "sprzeczki", ale powiem tylko odnośnie jaśnie pani, ze nie ma to jak odejść z "klasą" wypisując na innym wątku jakie to czerwcówki (oprócz madziorki i kamilki) powierzchowne i jak im trzeba wszystko tłumaczyć jak krowie przez miedzę i inne gadki-szmatki o wolności słowa... W takim przypadku nie żałuję, że jaśnie zniknęła z czerwcówek, choć w pierwszej chwili pomyślałam, że szkoda ...

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

21 lut 2008, 23:04

Poza tym, szczerze mówiąc, to TT stał się dla mnie zbyt dużym uzależnieniem, więc stwierdziłam, że pora przystopować..
ja mam to samo.... :ico_wstydzioch: poza tym teraz chce sie tez szkola zajac.zapisalam sie na nowy kurs,ale to dopiero od kwietnia,na projektowanie stron internetowych :ico_haha_01: oczywiscie bede zagladac,tylko rzadziej....co do nocnika mam ten z bootsa niebieski,Oli go uwielbia,ale do zabawy :ico_haha_01: siedzi na nim,ale ani razu siku nie zrobil,a ni kupy,wiec chyba bez sensu ,zeby siedzial na nim.po chwili jest juz znudzony i tyle....Aniu super,ze jezdzisz duzo...trzeba brac na goraco,poki masz czas,zeby nie bylo jak ze mna...ja od jutro tez zaczynam jazdy...jedyny problem,ze sa drogie ,bo za godzine 20 f,a wiadomo,ze troche ich potrzeba,zeby sie nauczyc...ale jak mus to mus....dzwonil dzis do mnie menager czy przyjde jutro do pracy,ale przypomnialo mi sie,ze mam jazde :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 lut 2008, 23:34

witaj lucy zakrecona mamusko hehe za to cie lubimy.. tylko nas nie opuszczaj jak jasnie pani hihi

ja tez zmykam , leon sie budzi co chwile ale tatus biega do niego hehe
jakis podzial musi byc hehe ja mam dzien, a oni noc hehehehe

poza tym urodzinowe winko sie leje
i mecz w tv

do jutra papa

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

21 lut 2008, 23:43

poza tym urodzinowe winko sie leje
a kto maurodzinki? wszystkiego najlepszego dla tej osoby :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Madziorka moje uzaleznienie jest na tyle silne,ze nie da sie z nim do konca zerwac,wiec i tak Was podczytuje he he i zawsze cos naskrobie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 lut 2008, 23:54

nasza wspołlokatorka swietuje hehe
lucy no ja mysle, pamietam twoje nocne posciki hehe

moje juz sa wieczorne
bo nie siedze do 2 jak nienormalna hehe

zaraz pewnie necik nam sasiad odlaczy hehe

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

22 lut 2008, 00:52

madziorka hihi pisze:hehe a moze wy z jarkiem znow na randke sie wybierzecie hehe


Na 100% :-D

Znów jestem wypompowana po aerobiku, ale jazda. Ale dobrze.
Mama juz jest. Pierogi ruskie przywiozła haha. Będe jadła ze cztery dni non stop. Kocham pierogi ponad wszelkie jedzenie.

Po długich i namietnych rozeznaniach chyba wreszcie wybrałam wózek.
http://www.allegro.pl/item312960458_woz ... atisy.html
Oba kolory mi sie podobaja, ale zielony praktyczniejszy. Jeszcze pojade do sklepu go pomacac na zywo o ile będzie. No chyba, ze jak pojade to mi jakis inny wpadnie w oko, ale raczej zdania nie zmienie.

Aniu, Lucy jedźić jedźić!!!! Warto miec prawko. Ja bym zwariowała teraz jakbym miała z wózkiem sie tramwajami tarabanić.

A kiedy Alinka wraca??

Jutro ide na balety. Dorota i Daniel maja urodzinki więc sie zabawimy.

A teraz dobranoc.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

22 lut 2008, 02:36

pojezdzilam sobie i jest ok,pamietam jeszcze i jestem duzo pewniejsza :ico_brawa_01: naprawde dobrze mi szlo dzis,a z instruktorem bedzie lepiej,bo nie krzyczy :ico_oczko:
Kamilko super,bawcie sie dobrze :ico_brawa_01: a ja sie wybieram na silke w przyszlym tygodniu

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość