Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

11 kwie 2008, 09:19

Dzien dobry wszystkim

my pobudki jedna o 5 ale od trzeciej latalam podgrzewac wode bo sie strasznie krecila a rano spalysmy do 8.30 :ico_szoking: no ale pozno majka poszla spac

oj biedny arturek moze cos mu dolega albo sni :ico_olaboga:

majka teraz oglada mini mini zaraz biegne na targ i musze dzisiaj karte europejska wyrobic zebym mogla isc z majka do lekarza w polsce

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

11 kwie 2008, 09:35

czesc wam ja mam katar i temper. Amelka rano o 6 zaczela tak wrzeszczec ze az sie wystraszylam .Zaraz ide z dziecmi na zakupy meza nie ma i niestety musze isc

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

11 kwie 2008, 09:48

oj biedny arturek moze cos mu dolega albo sni
dzisiaj to nawet próbowałam go całkiem rozbudzić, pobawić się znim :ico_puknij: ale i to nic nie dało, ręce i tylko ręce, i chodzić, nie siedzieć, to chyba charakterek po mamie :ico_oczko:
I dziś rano zrobił kupę taka plastelinowatą :ico_szoking: ale już wyczytałam że to przez wczorajszą zupkę, że organizm musi się do nowości przyzwyczaić ale przestraszyłam się nie mało.

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

11 kwie 2008, 09:49

Witam i ja.

U nas pierwszy raz nocka zarwana, mała strasznie sie kręciła, nie mogła zasnąć, chyba brzuszek bolał mimo ze kupki są prawidłowo.

Uciekam bo nie ma jak pisać.

Miłego dnia.

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

11 kwie 2008, 10:43

Hej kobietki!!!
U nas nocka też średnia, Karol wprawdzie nie płakał ale całą noc się wierdził i marudził.
Współczuję Wam tego płakania, to straszne jak się nie wie o co chodzi a dzidzia wciąż płacze. Ja tak miałam tydzień temu. 2 dni takie płaczliwe, byłam wykończona , bo naprawdę nie wiedziałm o co chodzi i nadal w sumie nie wiem. Mam nadzieję, że bedzie lepiej i Waszym Miśkom przejdzie.
Sabi i Pinko Fajnie, że Wam też przypadły do gustu lidlowskie pieluszki. Ja chyba się całkiem na nie przestawię. Mam jeszcze zapas huggisków, ale zakładam je na dzień, na noc te z lidla, bo nie przeciekają. Ciekawe jakie są te drugie, takie niebieskie, pisze na nich od 7 do 18 kg. Jeszcze chyba za duże na nasze bobasy :-)
Ja wczoraj miałam fazę na sadzenie kwiatków, bawiłam się ze 2 godziny, jeszcze mi balkon został.
Miłego dzionka, u mnie pogoda na razie w kratkę, więc Karol spi w łóżeczku a nie na balkonie.pa!

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

11 kwie 2008, 10:55

hej u nas nocka ciezka co 2 godz pobudka :ico_szoking: i najgorsze ze jak tylko do cyca przyloze to spi jak odstawie od razu denerwuje sie :ico_szoking:

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

11 kwie 2008, 10:57

Dzień dobry kochane :-)
Moja żabka ładnie spała w nocy,zasnęla o 23,na poczatku trochę kwękała,ale się nie rozbudziła,wstała na cyca o 3.30,ale obie przy tym cycu zasnęłysmy :ico_oczko: Rano pobudka po 8,więc całkiem sympatycznie.
Amelka rano o 6 zaczela tak wrzeszczec ze az sie wystraszylam
Maja dość często ma takie zrywy,ale w ciągu dnia, albo wieczorem zaraz po zaśnięciu,w nocy nigdy.A wygląda to tak,że śpi sobie i nagle taki przeraźliwy krzyk,ale tak na wpół śpiąca wtedy jest.Czasem wystarczy wtedy,że ją przytule, a wczoraj popołudniu nie pomogło,dopiero cyc ją uspokoił i ciągła dość mocno,więc nie wiem czy nagły głód ją dopadł,czy co :ico_noniewiem:
O,chyba się obudziła,bo grzechotke słyszę.A miałam prasować :ico_olaboga: Może zechce posiedzieć w leżaczku,to uda mi się cokolwiek zrobić,bo Maciek po nocce śpi...
Buziaczki,wpadnę chyba dopiero wieczorkiem,o ile mi się uda,a ciężko mi bez Was wytrzymać cały dzień :ico_placzek:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

11 kwie 2008, 11:20

hey u nas po tych wczorajszych akcjach przez cały dzien nocka REWELACJA. zaraz po kąpaniu i nakarmieniu zasnął i obudził sie dopiero o 5:45, nakarmiłam go i zasnął jeszcze do 9:30. pogadał teraz te1,5 godzinki dostał cycka i znów spi. nie robił kupy od wczoraj od rana - ciekawe kiedy zrobi - to dla niego nie normalne bo zawsze robił nawet ze dwie na dzien. ale brzuszek go nie boli i mięciutki ma.

ja tez używam huggiesów i jestem z nich zadowolona - włąsnie maja rzepy i tą fajna gumkę. ale jak mi sie beda konczyc to moze spróbuje tych Waszych z lidla moze beda dobre - kto wie.

lece cos porobic póki młody spi. wpadne poxniej - zreszta stronke mam ciągle otwarta i zagladam raz za czas

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

11 kwie 2008, 11:25

Ja juz wrocilam z targu ale jestem zla bo mialam jechac z mezem zalatwiac karte do lekarza a przyszla znajoma zeby pojechal maz z jej dzieckiem do lekarza bo ona musi do pracy isc przeciez my tez musimy swoje sprawy zalatwiac lubie ja ale ostatnio to tylko do nas przychodzi jak cos potrzebuje maz jest po nocce wiec my nie zalatwimy swoich spraw bo pozniej spac pojdzie a tu w hiszpanii zeby cos zalatwic to tylko mozna rano

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

11 kwie 2008, 11:54

Wrociłam właśnie od masażysty. Ula oczywiście zaczęłą płakać jak tylko Panią zobaczyła, uspokoiła się dopiero jak ja Pani rolowała na piłce heheheh
Stwierdziła, że Ulek wymaga masażu pilnie, bardziej leci na prawą stronę, leżąc na brzuszku nie potrafi rączek przenieść sobie do przodu, a piąstki jak ma ściśnięte, to kciuki schowane, a to jest nieprawidłowe. Powinna mieć kciuki na wierzchu przy piąstkach. Taki drobiazg, ale państwowy neurolog tego nie wykryła :-( Przykre.
Tak ją te masaże wykończyły, że śpi cały czas słodko, a ja zmykam poprasować :-)
Narka

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość