madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

11 kwie 2008, 21:55

Iwona ale numer z tym samochodem,współczuje tesciowi.Moim znajomym tez ukradli auto i do dzisiaj nie moga go przezyc.

Wy tu piszecie o pieknej pogodzie a u nas pochmurno i pada :ico_placzek: Wczoraj to było z 5 stopni, strasznie zmarzłam.

co do mierzenia temperatury ja tez mam taki co przykłada sie do czoła,w zasadzie nie wiem jak bardzo jest dokładny bo na szczescie Patryk mi nie choruje,Martynce tez jszcze nie musiałam mierzyc :ico_sorki:

Jola dobrze ze z Mirusiem jest juz ok :ico_brawa_01: I przykro mi z powodu znajomego, najbardziej szkoda dziecka :ico_placzek:

pokaze wam jak dzisiaj Patryk dawał buzi siostrze :ico_haha_01:
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

11 kwie 2008, 21:59

madziarka ale slodko

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

11 kwie 2008, 22:16

madziarka ale slodko
dzięki,mi tez sie bardzo podoba :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

11 kwie 2008, 22:31

hej dziewczyny...
U nas dzisiaj było ciepło.
Iwona ale jaja z tym autem, u nas w kraju jak auto zginie to już raczej na zawsze niestety :ico_puknij:
A z tym znajomym, który zginął w wypadku motocyklowym, to ja zawsze Kubie mówię, że teraz jest Ojcem, ma być odpowiedzialny i jeździć ostrożnie-On zawsze tak ryzykownie jeździł i jeszcze wcześniej miał tzw "szlifierki" za każdym razem. jedną rozbił w zeszłym roku w czerwcu jak już w ciąży byłam... jechał 140 i mu facet wyjechał busem w miejscu gdzie nie powinien, Kuba nie wyhamował i w bok maski walnął, pofrunął, pokoziołkował i zatrzymał się na barierce... a upadł głową na krawężnik-Bogu dzięki, że kask miał dobry :ico_sorki: blizny na ramieniu i barku mu się kupę czasu goiły, jak zobaczyłam, że cały i zdrowy to Go tak ochrzaniłam... Nie wiem co bym zrobiła....
Gabriel też ostatnio chce siadać wariat-podnosi jednocześnie główkę i nóżki i czasami się z tego wszystkiego na bok wywala taki zwinięty jak robaczek :ico_haha_01: też mu czasem pomagam i również się wtedy cieszy bardzo, ale nie robię tego często, bo nie wiem czy mu tym nie zaszkodzę :ico_noniewiem:
My mamy taki termometr w smoczku-jak się temperatura ustabilizuje to piszczy i wydaje się być dokładny :ico_noniewiem: a w każdym razie jest bardzo wygodny
Ja chciałam kupić taki smoczek, który imituje ruch sutka, ale u nas w mieli Go w jednej na 4 apteki i to na dodatek 6mc+ :ico_olaboga: wieczorem zostawiliśmy Gabriela babci i pojechaliśmy do baby maxa, kupiliśmy smoczek, ale silikonowy, a Gabik miał wcześniej lateksowy i mu ten nowy nie pasuje, a musimy już zmienić na większy i chyba jutro kupię w aptece jakiś inny, kupiliśmy też kaczuszki do kąpieli i fajną zabawkę fisher prise-pluszowy domek z krówką i zwisają z niego gumowe zwierzaczki-jak się pociągnie to wydają odgłosy zwierzątek z farmy-jak kurczaczek ćwierka to się Gabriel od razu cieszy bardzo :ico_brawa_01:
Dzisiaj wieczorem płakał bardzo i nie wiedziałam czemu-zasnął mi na rękach i chyba Go dzisiaj nie wykąpiemy z tego wszystkiego :ico_noniewiem:
A my też mieliśmy problem z tym, że na jedną stronę wszystko gabik chciał-na prawą, ale mu podkładałam pieluszki, żeby nie okręsał główki, spać go kładłam na lwey boczek i starałam się na leżąco karmić obiema piersiami leżąc po jego lewej stronie i jakoś sobie z tym poradziliśmy i to dość szybko-już nie ma problemu...
ale się rozpisałam... :ico_oczko:
idę się myć i spać

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

11 kwie 2008, 23:54

Jakoś nie chce mi się za bardzo pisać.. dziś nie mam weny chyba.. Piszecie, że u Was gorąco dziś było - u mnie burza przeszła, potem się wypogodziło ale był zimny wiatr.

Termometr mam Tomeee Teepee taki mały, do główki się przystawia i wynik w kilka sekund ale nie jestem do niego przekonana. Kiedyś mierzyłam Norbertowi kilka razy i za kazdym razem innym wynik i to bardzo znaczna roznica byla.. moze ja go zle urzywam.. sama nie wiem.

Magda, fajne te fotki. Na tej co Patryk całuje Martynke to mala nawet sie usmiecha.. chyba podoba jej sie jak jej brat buziaki daje :-)

A wciągnął którąś serial Prison Break.. Skazany na smierc - My zRafalem sie wciagnelismy. W Polsce lecial juz w telewizji ale wtedy nie mielismy jeszcze polskiej TV i teraz sciagamy odcinki - druga serie zaczelismy ogladac.

Dobra to tyle na dzisiaj. Jutro pewnie tez malo bede bo jak Rafal jest to zaswsze cos robimy.

[ Dodano: 2008-04-11, 23:57 ]
Aaa.. chciałam dodać, że na NK jeszcze nie mamy Magdy... Czy moze ktoras ma?

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

12 kwie 2008, 06:53

Witam o poranku
Ależ jestem wyspana :ico_brawa_01: zamawiam takie nocy codziennie, usnął o 20.30 jedna pobudka o 2 i później o 6 do teraz nie śpi, ale ja zawsze już od tej się z nim bawię, jaka jestem szczęśliwa :-D

Ja mam termometr elektryczny i zawsze mierzę w pupie bo najłatwiej zmierzyć temp. wcześniej pod pachą próbowałam ale strasznie się wiercił przez co wymik nie był dobry.
Aaa.. chciałam dodać, że na NK jeszcze nie mamy Magdy... Czy moze ktoras ma?
ja mam :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

12 kwie 2008, 06:55

witam z ranka. dawno nie byłam pierwsza hi hi, ale dziś Krzysio wyraźnie się juz wyspał, ale grzeczny jest wiec moge napisac.
Aaa.. chciałam dodać, że na NK jeszcze nie mamy Magdy... Czy moze ktoras ma?
ja mam Magdzię!!! :-D


nie wiem co mam pisać jakaś pustka w głowie mi się zrobiła.

aha wczoraj ten film na dvd oglądaliśmy - masakra szkoda kasy. tytuł "Hell" - to imie nie ze piekło, to imie takiej dziewczyny, z opisu zapowiadał sie spoko, miało byc tak ze ona to bardzo bogata dziewczyna, która ma dosłownie wszystko ale jej sie tym juz nudzi i poznaje chłopaka tez bardzo bogatego który tez chce porzucić te rozpustne życie i ze sie niby zakochują prawdziwa zwykłą miłościa nastolatków.
taki był opis a w filmie oni co chwilke w łóżku (miłość NASTOLATKÓW :ico_szoking: ) ćpają, ta dziewczyna usuwa ciążę , co chwile jakeiś orgie w pubach,i wogóle taki jakis głupi ten film ze nie wiem. jakby tego było mało nikt nie zauważył na pudełku ze to film FRANCUSKI, więc jeszcze ten ich dziwny język w tle. no masakra - jakby co nie polecam - fatalny film

A wciągnął którąś serial Prison Break.. Skazany na smierc - My zRafalem sie wciagnelismy. W Polsce lecial juz w telewizji ale wtedy nie mielismy jeszcze polskiej TV i teraz sciagamy odcinki - druga serie zaczelismy ogladac.
ja sie przyznaje - OCZYWIŚCIE że tak - oglądnełam wszystki eserie do konca. trzecia sie tak dziwnie konczy ze można by pomyslec ze juz nie bedzie następnych ale ja sadze ze jeszcze bedą!!!

Klaudia no to miłego oglądania.

dobra skoro juz na kompie siedze to porobie porzadek ze zdjeciami na kompie, pousuwam czerwone oczy i takie tam. no to :ico_kawa: dla wszystkich. pa pa

[ Dodano: 2008-04-12, 06:56 ]
o nie i Renia m ie wyprzedziła - przez to ze długiego posta pisałam !!! :ico_nienie: . przecież byłam pierwsza och

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

12 kwie 2008, 06:56

A i co do ubierania to ja wcześniej ubierałam tak że do tego co miał założone dokładałam rajstopki i kurtreczkę taką nie za grubą a teraz tylko tą kurteczkę i nóżki kocykiem przykrywam.

Dobra teraz lecę śniadanko wszamać i szykować do szkoły się trzeba

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

12 kwie 2008, 06:59

acha Madziu super fotka - słodziutko to wygląda
ja mam podobna fotke tylko jak mój bratanek całuje Krzysia. poszukam i wkleje.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

12 kwie 2008, 06:59

o nie i Renia m ie wyprzedziła - przez to ze długiego posta pisałam !!! . przecież byłam pierwsza och
a ja musiałam doczytać dwie strony z wczoraj :ico_oczko:

I Skazanego też oglądałąm, i Lostów, tylko tej ostatniej serii jakoś nie.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość