Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

13 kwie 2008, 21:26

Witam, ja dopiero dziś bo wczoraj do robiłam mezusiowi imprezke urodzinowa, wiec do południa siedziałam w kuchni :-D a póżniej juz z gosćmi do poźna :-D naszczescie synus po kąpieli ślicznie zasnał wiec moglismy posiedizec :-D
A dzis na zakupkach we Wrocławiu a maluch z dziadkami :-D a nam sie nawet udało do kina wstapic na " Nie kłam kochanie", jak ktos ma okazje sie wybrac to goraco polecam, bo super komedia :-D
i fajne są tanie kutreczki na wiosne w realu wiec tez sie zaopatrzyłam :-D

Zycze duzo zdróweczka dla wszytskich chorowitych maluszków, a ja tez cos smarkam tylko nei wiem czy mnie jakies przeziebionka dopada, czy to alergiczny katarek :-D albo mam alergie na mezaulka :-D

Madziu zazdroszcze ci tego baseniku tez bym sobie poszalała ale nawet nie wiem gdzie by mozna było w poblizu :ico_noniewiem: u mnei to troszke taka dziura :ico_noniewiem: ale juz neidługo wyciagne maluchowi jego własny basenik :-D to sie bedzie działo :-D

Monika witamy spowrotem :-D mam nadzije ze bedziesz tu juz u nas coraz czesciej i oczywiscie :ico_zdrowko: na parapetówce :-D

Basiu tak to jest z tymi chłopami :ico_olaboga: tylko u nas ci tylko kwiatki wyciagaja a u mnei tato jak sie dorwie do sekatora to ostatnio nam tak winogron przyciał ze prawie nic nie zostało :-D a z drzewek to mus ie chyba bonzai marzy bo tylko by przycinał :-D

Joasiu oczywiscie ogromny :ico_tort: :ico_prezent: dla Julii :-D

I znalazłam chyba najbardziej aktualne zestawienie dotyczace naszego spotkania i wpisałam mniej wiecej miejsce i godzinke ale jak cos to prosze sie wypoiwadac czy pasuje :-D a w plenerze to mysle ze sie u mnei juz w czerwcu spotkamy bo jak Basia mówimy ze trudno pogode dopasowac, ale mysle ze na upartego jak nic nei ustalimy to zawsze mozemy sie na rynku spotkac i gdzies sie wkoncu usadowimy :-D

SPOTKANIE LIPCÓWEK - KRAKÓW

MIEJSCE - NAJPRAWDOPODOBNIEJ KARCZMA POD BLACHĄ

PROPONOWANY TERMIN SPOTKANIA 3 MAJ

GODZINA - 12.00

ULA_TOMEK; VIOLA; MAŁOLATA; BARBAPUPPA; ABEGANO; MALHYN

MONIW; BASIK334;


Monika daj znac czy ci termin pasuje :-D
a ma ktos moze aktualny numer telefonu do Basik334 bo ona zminiła komórke a dobrze by jej było wysłac smska czy tez sie zjawi :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

13 kwie 2008, 21:39

dla naszej ślicznej Juli ogromniaste całuski od zapominalskiej ciotki :ico_buziaczki_big:
ja chyba nie mam numerku nowego
dziewczyny jak się zdecydujecie na miejsce, to spróbuję zadzwonić tam i spytać czy możnaby zarezerwować stoliczek, a jak nie będzie można to spotykamy się jak pisze Ula na Ryneczku, no chyba że któraś wpadnie na ciekawszy pomysł (możemy się też spotkać na Błoniach, ale może być ciężko ze znalezieniem, bo w te majowe dni zawsze coś się dzieje)
ula z twojego taty też niezły numerek ogródkowy :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-04-13, 21:42 ]
aha, chyba jednak kupimy ten wózek na wyjazd, bo już któryś raz w kościółku mamy z Tadziem przeprawę w Zappie, bo on chce spać a się nie da, a znowu dużego wózka nie chce nam się taskać, a zresztą i tak nie byłoby szans na postawienie, bo na mszy dla dzieciaków, to ledwo się wszyscy mieszczą, a wózki to tylko zawadzają
kurcze, Tadzik jest zupełnie inny niż Wiki, ona lubiła Zappa i nie było z nią takich problemów, bo miała swoje pory i poza nimi była ciekawska, a Tadzik to leniuszek i najlepiej to by tylko leżał :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

13 kwie 2008, 21:51

Basiu ja sie tam nie znam i nie wiem gdzie najlepiej sie w Krakowie spotkac, bo ja tam tylko wiem gdzie jest rynek i galeria kazimierz, bo tam obok koleznka mieszka :-D wiec wydaje mi sie ze bedzie najlepiej jak ty za nas wszytskie zadecyduejsz i poprostu wybierzesz meijsce i godzinke a my na pewno sie dostosujemy :-D ty jednak z nas wsyztskich chyba najlepiej znasz Kraków :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

13 kwie 2008, 21:51

Witajcie wieczorkiem....
dla Julii :ico_buziaczki_big:
spóznione dla Tadzia :ico_buziaczki_big:

moniw za parapetówkę :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:

my dzis tez duuużo na dworku...bo pogoda super!!!!!

ale popsuła nam się cyfrówka - na ekraniku LCD i potem na zdjęciu pojawiała się czarna plamka...i zawieżlismy dzis aparat do reklamacji do Media Markt :ico_olaboga:
i tam nam powiedzieli, ze trzeba czekac do miesiąca :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
także jestem bez aparatu...buuuuuuuuuuuuu :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

13 kwie 2008, 21:53

a co do wózeczka to u nas podobnie :-D bo praktycznie u nas wózeczek słuzy tylko do spania :-D a ja nie śpi to najchetniej by był na raczkach lub jakby sie dało to sam pchał wóżeczek :-D wiec dlatego my sie zasanawiamy nad kupnem juz rowerka bo w wózeczku to on raczej nie pospaceruje :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

13 kwie 2008, 21:53

tez uważam, że Basia najlepiej się zna...bo jest na miejscu...

ja w Krakowie bbyłam ostatni raz...az wstyd się przyznać :ico_wstydzioch: ...w ósmej klasie...

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

13 kwie 2008, 21:54

ale pech z tym aparatem, a tyle fajnych zdjęć dzieciakom robiłaś violu
uleńko dobrze to ja wstępnie jutro tam zadzwonię i zdam Wam relację

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

13 kwie 2008, 21:55

my najpewniej przyjedziemy PKP :ico_oczko:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

13 kwie 2008, 21:55

no to violu będzie okazja żeby sobie co nieco przypomnieć
a co znania, to przecież Basia i Moniw też miejscowe, tylko jakoś panienki cichutko siedzą i się nie ujawniają

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

13 kwie 2008, 21:56

witaj Violu :-D szkoda ze tak długo trzeba na aparacik czekac, ale moze uda im sie wczesniej zrobić, bo mysmy tez kiedys tez czajnik na gwaranjce oddali ale juz po tygodniu do nas dzownili ze mozna odebrac wiec moze nie trzeba bedzie tak długo czekac :-D

[ Dodano: 2008-04-13, 21:58 ]
no niby tak ale Monisa nadal bez interentu wiec nie wiadomo kiedy tu znowu zawita,a Basi to juz strasznei długo tu u nas nei było wiec dlatego tylko ty nam zostałas :-D

[ Dodano: 2008-04-13, 22:04 ]
Violu to super wam sie wycieczka szykuje :-D ale bardzo sie ciesze ze sie zjawicie i juz sie nie moge doczekac :-D tego majowego weekendu :-D

Basiu super ze sie zajmiesz tym spotkankiem :-D ja obiecuje ze zorganicuje grilla u mnie w czerwcu, w takiej samej lub wiekszej frekwencji :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość