Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

14 kwie 2008, 15:36

Hej hej!!!!
My już po spacerku :-D Piękna pogoda dziś u nas.
Justynko to straszne, co się przytrafiło Kubie :ico_olaboga: Dobrze, że to się tylko tak skończyło. Mam nadzieję, że czegoś go to nauczy i nie będzie juz narażał swojego życia i zdrowia. Pasje mają swoje prawa, ale myślę że bycie z Tobą i bycie tatą jest o wiele ważniejsze. Tak w ogóle to śliczne zdjęcia wstawiłaś. :-D
Jola niezłą miałyście imprezkę. Miruś jest taaki duży. W ogóle masz rozkoszne dzieciaczki, też by je można schrupać :ico_oczko:
Jeśli chodzi o ściąganie, to ja tak samo jak Marcia używam utorrenta. Przestawcie się na torrenty, bo to naprawdę oszczędność czasu i bardzo szybko się ściąga.
Wczoraj byliśmy u moich rodziców. Karolek zniósł dzielnie wyprawę. Po powrocie cieszył się, że jest u siebie w domu. Z radości strasznie rozrabiał i wcale nie chciał spać :).
Tu macie fotkę z wczorajszego wypadu:
Obrazek

A tu z dzisiaj rano:
Obrazek

Obrazek

Miłego dzionka.Lecę robić obiad.pa!

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

14 kwie 2008, 15:47

My poszliśmy na spacer i zrobiliśmy zakupy na obiad, a teraz Kuby mama zabrała Gabiego raz jeszcze-jaka to ulga jak tak od czasu do czasu dziecko z domu wybędzie :ico_oczko:

Tą poduszkę my mamy płaską... A co Wy mówicie, że bąbla nie wolno kłaśc na boku póki sam się nie obróci? A Gabcio tak na boczku się zawsze wtula w pieluszkę i wydaje mi się, że tak lub spać :ico_noniewiem: no ale skoro nie powinien...

Ja nie mam ani @ ani bóli żadnych póki co i dobrze mi z tym :ico_haha_01: ale długo mi się macica obkurczała-z resztą baaardzo długo krwawiłam, a jak czasami się obudziłam rano z takim bólem, że nogą nie mogłam ruszyć to leciało ze mnie straszliwie i właściwie nie dawno dopiero przestało całkowicie-już miałam tego na prawdę dość :ico_sorki:

W ogóle po porodzie mam problem z powrotem do życia intymnego-jakoś nie mogę się wyluzować, kompletnie nie mam ochoty, poza tym jeszcze sprawia mi to dyskomfort fizyczny... trochę ciągnie i boli :ico_noniewiem:

dzisiaj przyszła bluza, którą kupiłam na allegro dla małego-ma uszka na główce...
W ogóle to widzę, że wszystkie w tym tygodniu latamy na szczepienia :ico_oczko: ja dzisiaj przy okazji spaceru zarejestrowałam Małego na szczepienie, ale do innej lekarki, bo przyjaciółka Kuby rodziców, która tam kiedyś pracowała poleciła nam inną pediatrę, że niby jest w tej przychodni najlepsza-podobnie jak ta do której chodziliśmy na początku, również i ta druga leczyła mnie i Kubę jak byliśmy dziećmi :ico_haha_01:
więc w piątek teoretycznie szczepionko o ile waga będzie odpowiednia i wszystko inne... a w poniedziałek jedziemy do poradni preluksacyjnej

[ Dodano: 2008-04-14, 15:50 ]
Dziękuję Gosiu :-)
i zgodzę się z dziewczynami co do pobierania plików-terrent jest najlepszy... a jeśli się ktoś umie obsłużyć i ma dobre łącze to dc++ jest lepsze od emula ale trudnie w obsłudze...

[ Dodano: 2008-04-14, 15:51 ]
ale Karolek ma śliczne duże oczka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

14 kwie 2008, 17:11

Tą poduszkę my mamy płaską
my też.
A co Wy mówicie, że bąbla nie wolno kłaśc na boku
no co pediatra, to inna opinia, moja znowu mówiła, że tylko boczki, a jak na pleckach to główka na bok.
Co do tych bólów to ja od paru dni mam takie wrażenie, jakbym miała bóle menstruacyjne, ale takie delikatniutkie.
W sobotę spotkałam ordynatorkę ze szpitala gdzie rodziłam i zapytałam jej o przepajanie. No bo pomyślałam, że jak teraz jest ciepło to i naszym misiom chce się pić. Powiedziała że jak najbardziej i że można dawać herbatki owocowe i nie ma ograniczenia co do ilości. Poleciła mi jabłuszko z melisą z Hippa. Chyba Renia taką daje. Tak? Chciałam ją kupić, nie było i wzięłam malinę z dziką różą. Bardzo Karolkowi smakuje :-)
ale Karolek ma śliczne duże oczka
dzięki :-)
więc w piątek teoretycznie szczepionko
my też wybieramy się w piątek :-)
Znikam! pa!

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

14 kwie 2008, 17:39

my juz po masażu, było trochę placzu, a potem długie spanko i spacerek do domku :-)
Ja poduszki nie daje Uli pod głowkę i Ona nie nazeka.

Gosiu patrzyłam na tego linka co mi dałaś do battlestar galactica. Kiedyś oglądaliśmy z mężem kilka pierwszych odcinkow i nie bardzo nam podszedł, ale moze tak jak mowisz kolejne odcinki będą ciekawsze. Moze zaczniemy go sciagac na nowo :-)

Uciekam, zeraz Jarek wroci :-)

[ Dodano: 2008-04-14, 17:42 ]
Acha... Gosieńko super zdjęcia, Karolek jest przesłidki, ma takie duże oczęta, Ula tak samo wciąga łapki :-)

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

14 kwie 2008, 18:30

Gosiu patrzyłam na tego linka co mi dałaś do battlestar galactica. Kiedyś oglądaliśmy z mężem kilka pierwszych odcinkow i nie bardzo nam podszedł, ale moze tak jak mowisz kolejne odcinki będą ciekawsze.
nie tylko ja tak miałam, kilku naszych znajomych też, a potem dosłownie ten serial zasysa. Na początku to się nawet nabijałam z męża, że to ogląda, a potem sama stałam się ofiarą ...hehe... Dlatego zobaczcie sobie najpierw pilota, to już będziecie mieli trochę inne podejście. Ja obejrzałam pilota dopiero po pierwszej serii i muszę przyznać, że jest świetny. Kupcie duuuużooo chipsów, bo trwa ponad 3 godziny!
Acha... Gosieńko super zdjęcia, Karolek jest przesłidki, ma takie duże oczęta, Ula tak samo wciąga łapki
dzięki!!!! Z tymi łapkami jest już przesada, bo teraz już całe piąstki wkłada i ciężko je wyciągnąć. :-D
pa!

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

14 kwie 2008, 18:31

my teraz wrocilysmy z 4 godzinnego spacerku

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

14 kwie 2008, 18:52

kurcze napisalam wczesniej i wcielo posta

gonia sliczne zdjecia

moja zabka spi ciekawe o ktorej wstanie no i o ktorej pojdzie spac na noc cos czuje ze czeka mnie ciezki wieczor

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

14 kwie 2008, 18:58

Hej dziewczyny,

nie nadazam za Wami.... tyle piszecie! My wiekszosc dnia teraz spedzamy na powietrzu, wiec nie mam kiedy tu zajrzec, wieczorem juz nie mam sily.
Tyle tematow bylo.... nie wiem co pisac :ico_noniewiem:
przede wszystkim sliczne zdjecia. Gosia, fryzura Karolka jest rozbrajajaca :ico_brawa_01:

Justyna, juz dziewczyny napisaly co trzeba..... ja sie tez ciesze, ze tak to sie skonczylo, ale moze jakas nauczka ztego bedzie.

Ja klade na poduszce cienkiej, mnie zkolei polozna powiedziala, ze dziecko powinno miec cos pod glowa, bo jak ma pieluszke, to jak lezy na plaskim, to pupe ma wyzej od glowy, a tak nie powinno byc.
Moj smyk spi na plecach, a glowa kreci wiec raz ma na lewo, raz na prawo... na poczatku tez kladlam go tylko na boku, tez mowili ze tak trzeba, ale on i tak sam sie przekrecal na plecy.
My juz bylismy na szczepieniu w zeszlym tygodniu. Lekarka powiedziala, ze ma takie dziasla, ze niedlugo moga zaczac zabki wychodzic.... :ico_szoking:

Widze, ze Wy to jakies serialowe maniaki, ja prawie wogole nie ogladam takich rzeczy.. :ico_wstydzioch:

Pozdrowionka dla Was!!!!

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

14 kwie 2008, 20:18

Witam po przerwie :-)
Dziewczyny,sliczne zdjęcia powstawiałyście :ico_brawa_01:
Kurcze,2 dni mnie nie było,a tu tyle się działo :ico_olaboga:
Fintifluszka,ale miałas przeżycia,nie zazdroszcze,całe szczęscie,że tak się wszystko skończyło.Ale widze,że ty dzielna kobieta jesteś,ja to bym chyba w histerie wpadła...
Nie było mnie przez weekend,bo chrzciny wczoraj mieliśmy.Maja w kościele spała,więc było super.Imprezka też się udała,młoda dokazywała do późnego wieczora,poszła spać o 23,ale za to spała do 6 po dniu pełnym wrażen :-)
Jeżeli chodzi o poduszkę to nie używamy,ale łóżeczko mamy ustawione wyżej tam gdzie jest główka
Okres dostałam 2 tygodnie temu i zanim dostałam to tak lekko pobolewał mnie brzuch,też wkręcałam sobie,że w ciąży jestem :-)Tydzień temu byłam u lekarza po tabletki,te dla karmiących cerazete, bo strach przed zbyt szybką kolejną ciążą mnie paraliżował...
A jutro idziemy się szczepić,ciekawe jak moja żabka przybrała
Zmykam,bo moje dziecko mnie woła
papa :-)

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

14 kwie 2008, 21:50

Cześć wieczorkiem :ico_oczko:

I my na szczepienie w tym tyg. - zadzwoniłam dzis do przychodni i umowilam wizyte - w srode idziemy.

U nas z pogoda to idzie zwariowac.. Wychodzilismy dzis z domu slonce swiecilo.. Nie doszlam do deptaka ze sklepami sucha. Po drodze zaczelo kropic.. i coraz mocniej i mocniej w dodatku folii do wozka nie wzielam i pod jakims lichym drzewem przeczekalam najgorsza ulewe :ico_zly:
Przez ta pogode nie wiem tez jak mam Norberta ubierac. Najgorzej jak do sklepu wejdziemy.. wrzeszczy jakby go ktos ze skory obdzieral :ico_olaboga:

Ojejuuu,, coś mi nie idzie.. piszę tego posta od godziny. Glowa mnie boli i spac mi sie chce. Norbercik spi grzecznie od godziny.

A i maly zjadl dzisiaj niecaly sloiczek marchewki. Smakowalo mu,, zajadal sie az mu sie ucha trząsły :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość