Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

15 kwie 2008, 10:44

Tuska, widzę że jesteś obcykana w tematach :-D
czy tylko ja mam tak mało znajomych które mają już dzieci? :-D :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-04-15, 10:44 ]
500 stron dziewczynki!
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-04-15, 11:03 ]
a na śniadanie jajka sadzone a'la pizza w moim wykonaniu z całym kompletem dodatków, mniam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

15 kwie 2008, 11:26

Ja też ogarnęłam trochę domek :-D Za oknem u mnie dzis troche zimno, cos ok. 11 st, i wieje wiatr więc dzisiaj chyba nie posiedzę :ico_noniewiem:
Pewnie się zabiorę za pisanie takiej pracy na zal. jednego przedmiotu, ale tak mi się nie chce :ico_olaboga:
Albo poczytam książkę i ten pomysł bardziej mi się podoba :ico_haha_01:

Z okazji 500 stronki :ico_zdrowko: :ico_tort: :ico_urodzinki:
a na śniadanie jajka sadzone a'la pizza w moim wykonaniu z całym kompletem dodatków, mniam
Janoszka to musi byc niezłe, ale coś późno jadasz śniadanka.Ja to juz o obiedzie myślę :ico_oczko:


Siunia i pomyślec, że jeszcze niedawno Milanek, był taki malutki :-)
Oj. mnie tez laptop by się przydał

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

15 kwie 2008, 12:50

Tuska, widzę że jesteś obcykana w tematach :-D
chyba zartujesz, ja jestem przerazona tym ze sobie nie poradze bo nic nie wiem :ico_olaboga: I wcalenie mam duzo znajomych z dziecmi, po prostu cala ciaze leze i szperam po forach :ico_haha_01:
Do tej pory to nawet sie nie interesowalam jakos dziecmi znajomych, zreszta dalej czuje jakis dystans, np boje sie wziac na rece czyjegos maluszka, zreszta nie czuje nawet takiej potzeby za bardzo.. No ale ze swoim jest podobno inaczej :ico_oczko:

Kurde posprzatalam troche, jestem z siebiedumna :ico_haha_01: ale zmeczyam sie. Kolezanka dala znac ze moge juz wpasc do niej i zobaczyc coreczke :-D Niezla jest, jeszcze tydzien nie minal od porodu a ona juz na silach gosci przyjmowac, ja to pewnie nie bede chciala nikogo widziec przez 2 tygodnie conajmniej :ico_haha_01: Ale nie wiem czy dzis pojde, srednio sie czuje na silach

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

15 kwie 2008, 12:59

hej, moi rodzice już pojechali, ale było fajnie. Muszę ich częsciej namawiać na odwiedzanie nas, bo w sumie 30 km to niewiele a oni się nigdy zebrac nie moga. mamusia kochana wyplewiła moje kwiatki :ico_sorki: i jeszcze była szczęśliwa bo stwierdziła że jej takich prac polowych brakuje. i pytała czy może jakieś ziemniaki by nam posadziła. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

15 kwie 2008, 13:14

NOWA, oj tam późno, wcześniej oczywiście coś tam szarpnęłam, u nas obiad dopiero kolo 16 jak mama wraca, także o tj porze śniadanie mile widziane, jak będziesz chciała to podam 'przepis' na te jaja :-D

Tuska, no ja też miałam dystans, dopóki koleżanka mnie nie zaprosiła do swojego miesięcznego synka. i jako jedyna umiałam go uciszyć jak płacze, kolezanka była w 7mym niebie :-D
no ja nie będę się sprzeciwiać odwiedzinom, bo już moja mama załatwiła sobie urlop, teściowa tak samo, żeby mi pomagać jak m. będzie w pracy, a do tego jego siostra bliźniaczka która mieszka w londynie z chłopakiem, już w styczniu zabukowała bilety na początek czerwca, więc też się opierać nie będę, bo urocza z niej kobitka :-D

Marta26, dobrze, że mamusia Ci pomaga,a nie tak jak wcześniej pisałaś o tej 25latce, z lekka leniwej i mało pomocnej. zawsze dobra duszyczka się znajdzie. :ico_oczko:

idę na spacer i z kumplem popatrzeć na jakieś ciuszki dla niuni,może jakieś butelki kupię od razu.zobaczymy.
u nas dziś słońce i chcę to wykorzystać jak najlepiej, byle nie tak intensywnie jak wczoraj :-D

no a z okazji 500tnej strony :ico_tort: dla każdej po kawałeczku :ico_urodzinki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

15 kwie 2008, 15:21

Jeszcze weszłam póki Milan śpi, choć pewnie zaraz się obudzi.

Laptop kupiony :-D :ico_brawa_01: , ale narazie jeszcze pisze z kompa, bo mąż musi w nim pare rzeczy porobić :-)

janoszka, męża ja sobie ze wsi wzięłam :-D :-D :-D :-D

Tuska, czy ja wiem czy chuda byłam, taka chyba normalna, gdzies 55 kg, na 167cm wzrostu to raczej normalna, a biust mały :ico_oczko:

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

15 kwie 2008, 15:23

a oto mój brzusio :-D

http://i141.photobucket.com/albums/r63/ ... 003084.jpg

[ Dodano: 2008-04-15, 15:25 ]
siunia, gratulacje nowego zakupu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja wlasnie wrocilam ze spaceru zakupowego mam body na 62c,\m :ico_noniewiem: cudowne nie moglam sie oprzec, skarpetki, 2X rekawiczki niedrapki i komplet szczoteczka +grzebyczek+butelka :-D

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

15 kwie 2008, 15:26

czesc :ico_ciezarowka:
nie było mnie tak długo, bo przez weekend netu nie mialam, a z niedzieli na poniedziałek w nocy Maja nam zachorowała. już jest ok, ale takiej nocy to ja jeszcze nie miałam. całą noc Mała zwracała i rano... pojechaliśmy do lekarza, dostała kroplówkę do picia (miala wypic 4 szklanki na dobę-wypiła 3 z czego pierwszą całą zwróciła), potem dostała gorączkę. dostalismy skierowanie do szpitala jakby jej nie przeszlo do wieczora ale wieczorem już nie zwymiotowała, więc nie pojechaliśmy do szpitala. dziś jest już dobrze-goraczki nie ma ani wymiotów. jest tylko na diecie. dziś w nocy tez nam sie spała. więc mam za sobą 2 nieprzespane nocki. jestem padnieta, ale mam nadzieje, że dzis już bedzie spała
siunia, :ico_brawa_01: dla Męża :) my też mamy i laptopa i komputer ale ja jakoś wolę przy komputerze :)

[ Dodano: 2008-04-15, 15:27 ]
siunia, janoszka, super brzuszki :ico_brawa_01:
i coś na tą 500 stronkę :)
Obrazek

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

15 kwie 2008, 15:29

mojamaja.corcia, to połóż się koniecznie i wypocznij. dobrze że już z małą wszystko OK, choć bidulka też musiała się nacierpieć.
ale wazne ze jest jak powinno być, tylko mamusia niech teraz odpocznie :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-04-15, 15:29 ]
mojamaja.corcia, :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: oo takie ciacho to bym zjadła :ico_brawa_01:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

15 kwie 2008, 15:30

janoszka, oj dziś to odpocznę dopiero wieczorkiem-bo dziś jeszcze pilny wyjazd mamy :/
Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość