Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

15 kwie 2008, 11:40

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: dzis nikogo nie było jeszcze :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

nocka ok,pobudka po 6

wczoraj pizze zamówiliśmy wioeczorkiem,pychotka była :)

teraz mężu juz ise pakuje,jadą ok 17 dzisiaj :ico_placzek:

kupiłam wczoraj sobie spodnie :-D

aaa i muszę sie pochwalić bo wygraliśmy wyścigówkę :ico_brawa_01: z hot wheels,zbieraliśmy naklejki kupując autka hot wheels,Kacper już ma niezłą kolekcje ich,dziś D kupił mu znowu a brakowało mu 3 naklejki,babka w sklepie dała mu wiecej tych naklejek i trafiliśmy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-)

Aniu super że macie mniej juz do spałcenia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i Magda :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za spacerówkę

Nat fajne te szachy były,tylko jeszcze nie skończone sa,może do lata lepiej będzie to wyglądać

[ Dodano: 2008-04-15, 11:42 ]
a jeszcze z tą wyścigówą,to pierwszych 8 osób które uzbierają komplet 10 naklejek dostaje to auto,a zostało juz tylko jedno,my wziełiśmy to drugie
potem wam pokażę jak cyknę zdjęcie
zaraz ide do miasta a po 13 do fryzjera podciac grzywę

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

15 kwie 2008, 12:15

dziendoberek
ja od rana bylam z małym na drobnych zakupkach, po cos na obiadek, teraz juz zupka sie gotuje, dom posprzatany, pranko sie konczy wiec zaraz ide je wywiesic i nawet poprasowalam,
Oskar od godziny spi a ja mam juz czas na relaksik :-D

pogoda kiepska, ale moze po obiadku jak nie ebdzie znowu padalo to pojdziemy sie przejsc

Kasiek super ze wygraliscie autko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja tez musze grzywke podciac bo juz mam za dluga zdecydowanie ale chyba sie troche przetrzymam z tym bo moze do fryzjera pojde za 2 tyg to wtedy mi obetnie i grzywke i reszte wlosow :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

15 kwie 2008, 14:20

HEJ laski ale tu pustki ostatnio :ico_szoking: u as pogoda ale u mnie zimno,tzn slonko swieci ale temperatura nie za wysoka i zimny wiatr wieje znad ocanu :ico_haha_01:
Dziewczyny obie mi sie pochorowały ale przejdzie im bo tu jakos szybciej sie leczą i lżej przechodzą cokolwiek szkoda tylko,ze grzeczniejsze sie nie robią :ico_haha_01: Gabi leje Zuze ciągnie ją za włosy,kupa krzyku w domu i tyle.musze sie brac za robote bo tylko podlogi pomylam takiego mam lenia że aż wstyd. :ico_wstydzioch:

magda75, fajny wózio :ico_brawa_01:
kamizela fajnie,ze macie ciepełko,u nas to chyba jszcze daleko,choć mówią że zazwyczaj o tej porze roku juz jest cieplej :ico_noniewiem: ale ze ja z gor przylecialam to i zimno ze sobą przywiozłam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

15 kwie 2008, 14:50

hej
ja na chwilke tylko
słońce u nas i dosć ciepło,choć powiewa chłodem
kupiłam znowu spodnie hihi kurcze żadnych fajnych bluzek nie ma,musze na allegro popatrzec i za tenisówkami dla Pelka też,bo u nas są fajne ale rozmiarów nie ma,albo kolor nie taki ech
ziemniaki dochodzą,dziś mam jarzynową i roladki schabowe z pomysłem na... w sosie pomidorowym,mmm dobre i brokułki do tego
Kacper jeszcze śpi

duuużo zdrówka Aniu dla Twoich laseczek

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

15 kwie 2008, 15:05

czesc
aj też tylko na chwilę
od rana zajęta spacerek, obiad , teraz kubuś wstał i już po zupce
i od rana coś przeczuwała tzn wysłałam mojemu T smsa i on długo nie dochodził, więc zaczęłam się martwić i przez głowę przeleciały mi różne myśli odnośnie co mogło się stać tzn złe myśli ( T dziś na targ jeździ 90 km od domu)nie te że po prostu nie ma zasięgu i pomyślałam że muszę wziąć sobie zapisać kilka numerów T znajomych z targów żeby mieć na wszelki wypadek to moje myślenie trwało kilka sekund po czym zadzwoniłam i nie mogłam się dodzwonić strasznie się bałam i dopiero po 5 minutach się dodzwoniła i wszystko ok . i cały dzień ok , dostaliśmy paczkę od brata i zdzwoniłam do T , on za chwilę oddzwonił żen jedzie do domu ,po około 40 minutach tel że miał wypadek kurcze jakby mi ktoś przywalił w głowę , serce mi zaczęło wali na szczęście się nic tomkowi nie stało :ico_sorki: samochód do dużego remontu
kurcze w jednym momencie milion problemów :ico_olaboga: :ico_placzek: bo ten samochód do pracy był i bez niego nie zarobimy na jego remont ,trzeba będzie pożyczyć może od wujka ahhhh nie zanudzam :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-04-15, 15:17 ]
no kur... :ico_zly:
T dzwonił jeszcze dostał mandat bo uderzył w samochód , przecierz nie uderzyłby jakby przed nim 4 samochody w siebie nie uderzyły :ico_olaboga: tzn ten przed nim wychamował cudem a T już nie :ico_olaboga:
pech to pech :ico_placzek:
całe szczęście że nic sie nie stało T :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

15 kwie 2008, 15:50

Witam

U nas nocki ok, pogoda w kratkę.

Pokażę wam kilka swoich fotek, żeby nie było że was zaniedbuje :ico_oczko:

http://img233.imageshack.us/img233/7465/1039ya0.jpg

http://img81.imageshack.us/img81/3871/1041dd0.jpg

http://img528.imageshack.us/img528/8865/1042da5.jpg

Magda, i gdzie kupiłaś spacerówkę?? , super :ico_brawa_01:

Kasia, Kamizela śliczne fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

pata, :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: , współczuje, no idzie się wkurzyć z autem, ale najważniejsze że nic nikomu się nie stało

Aniu, dużo zdrówka dla dziewczynek :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-04-15, 15:53 ]
Aj zapomniałam się pochwalić że mąż mi dziś kupił laptopa :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

15 kwie 2008, 19:14

heloł
Kapciorek ogląda bajke a ja szukam mu tenisówek i znalazłam fajne zobaczcie
http://www.allegro.pl/item345982815_rap ... oz_25.html

są jeszcze zielone http://www.allegro.pl/item345310621_rap ... oz_25.html

ale wezmę ten granat

D pojechał chwilkę po 18 :ico_placzek: :ico_placzek: i znowu 3 tyg sami :ico_placzek: ]
zaraz pooglądam zdjęcia siunia

[ Dodano: 2008-04-15, 19:16 ]
Patka miałaś przeczucie,dobrze że Twojemu małżowi nic sie nie stało :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: a reszta jakoś sie ułoży,trzymam kciuki,będzie dobrze

[ Dodano: 2008-04-15, 19:26 ]
zamówiłam :-D
idziemy sie kąpać
będe po m jak miłość
mam nadzieje że kogoś tu jeszcze spotkam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

15 kwie 2008, 20:17

patka kurcze :ico_olaboga: dobrze, że mężowi nic się nie stało :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Tylko rzeczywiście macie teraz niezły orzech do zgryzienia :ico_olaboga:

kasiekk fajowe te trampeczki :ico_oczko: Ty to zawsze wyszukasz coś ciekawego :-D Trzymaj się - oby te 3 tygodnie szybko wam zleciały :ico_sorki: :ico_sorki:

Ja dziś siedziałam 2 h u chirurga - takie kolejki :ico_olaboga: Zdjęcie szwów mam za tydzień.

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

15 kwie 2008, 21:29

jestem juz
a Wy gdzie?
Kamizela śpisz już?

kurcze cosik ostatnio mam problem z dostaniem sie tu,ciężko mi sie otwiera stronka :ico_puknij:
jutro do pracy ide,to dzis długo nie posiedzę
teraz szukam jakichs bluzek dla siebie,ale narazie nic nie widzę ciekawego

Kamizela jak tam Wiktorek,rozrabia pewnie,tzn teraz zapewne śpi ale tak w ogóle :ico_oczko: pisałas ze łobuzuje,powoli się zaczyna hihi niedługo będzie śmigał na nóżkach

u nas pada deszcz :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-04-15, 21:30 ]
dzięki Kamizela,mam nadzieje że szybko zleca :ico_sorki:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

15 kwie 2008, 21:33

Ja właśnie położyłam Milana , ale jeszcze idę na 39,5 na tvn

kasiekk, fajne tenisówki :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość