Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

15 kwie 2008, 21:24

Witam,

Znowu duzo czytania.....

Serdeczne zyczonka dla Igorka, Amelki no i dla naszej Kasi oczywiscie tez!!! :ico_tort: :ico_urodzinki:

Moj aniolek juz chrapie od godzinki. Na szczescie zasypia prawie zaraz po kapieli :-) i wieczor mam dla siebie. U nas dzisiaj bylo ladnie i byl dlugi spacerek.

Gosiu, dzieki za mile slowa! Moze wreszcie uda mi sie w tym tygodniu wyrwac z Krakowa do rodzicow, bez przerwy cos mnie zatrzymuje i wreszcie sie spotkamy.... :-D

Jesli chodzi o kolor oczu to Pawelek ma ciemno niebieskie.... po mamusi... :ico_oczko: mam nadzieje, ze takie mu juz zostana :ico_sorki: .

Maly tez za bardzo nie chce pic, dalam mu ta co Gosia malinowa z Hippa, troszke wypil wczoraj, ale dzisiaj 2 lyczki i koniec. Koperkowej to nawet nie chcial do ust wziac.... kupie mu tez ta jablkowa i zobacze czy mu posmakuje.

Iwonko milego pakowania zycze... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

15 kwie 2008, 21:32

Iwonko milego pakowania zycze...
dzieki nie wiem jak ja to wszystko spakuje juz polowe rzeczy spakowalam mezowi no ale jeszcze troche zostalo zla jestem bo w walizce jeszcze miejsce jest ale kilogramow brak

dzisiaj oliwkowalam majke ta oliwka z gonsona na sen ciekawe jak bedzie

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

15 kwie 2008, 22:09

spakowalam polowe rzeczy i juz mam ponad 20kg musze cos wyciagnac
Najgorsze co może być - zmieścić się z kilogramami :ico_zly:
dzisiaj oliwkowalam majke ta oliwka z gonsona na sen ciekawe jak bedzie
To te z serii Bedtime? Ja kiedyś kupiłam płyn do kąpieli ale jakieś krostki Norbertowi wyskoczyły (choć nie wiem czy powodem był akurat ten płyn) i przestałam kąpać go w nim - sama zużyłam. Mamy też balsam ale wolę oliwką smarować bo po balsamie jakoś tak zimno jest. Ale dzisiaj kupiłam żel do mycia i tym dzisiaj go myłam :ico_haha_01: Jakoś niewielki wybór żeli do mycia dla maluchów :ico_noniewiem: Wcześniej używałam Johnsona ten żółty Top to toe.

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

15 kwie 2008, 22:49

iwona83, zycze przyjemnej podrózy, na ile przzyjezdzasz? Pewnie pisałas o tym ale mi umkneło :ico_sorki:

u mnie wszyscy juz spia, ja tez chyba do nich dołacze :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

15 kwie 2008, 22:58

Wszystkiego najlepszego Kasiu :-) :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

mz74, fajne zdjątka Pawełka w podpisie, ma takie duże oczęta :-)
Ja kiedyś kupiłam płyn do kąpieli ale jakieś krostki Norbertowi wyskoczyły (choć nie wiem czy powodem był akurat ten płyn) i przestałam kąpać go w nim - sama zużyłam.
Słyszałam, że Johnsona kosmetyki uczulają, więc wszystko możliwe. Ja z tej firmy nic nie kupowałam.

My dzisiaj nie kąpaliśmy Uli, w markecie złapała nas taka burza z gradem i deszczem, że postanowiliśmy to przeczekać i zrobiła się 19:30, a Ula była bardzo marudna, śpiaca i głodna, że po przyjeździe od razu do łóżeczka. Ja też ide zaraz spac, jestem zmeczona i zasypiam.

W markecie przez przypadek jak szłam tyłem koło Jarka, uderzyłam (niemocno, ale jednak) Ulą w budkę telefoniczna, tak bardzo się rozpłakała, a ja razem z nią... tak bardzo zawsze uważam na nią, a dzisiaj taka nieostrożność. Na szczęście szybko przestała płakać, ale mnie ta sytuacja zdołowała okropnie :-(
Idę lulu... dobranoc dziewczyny

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

15 kwie 2008, 23:01

iwona83, zycze przyjemnej podrózy, na ile przzyjezdzasz? Pewnie pisałas o tym ale mi umkneło
Na półtora miesiąca jedzie :ico_haha_01:
Słodkie zdjątko w podpisie Magda.. szkoda, że Patryczka trochę ucięło :ico_oczko: No i Ty fryzurę zmieniłaś :027: Ładnie ładnie :ico_brawa: Też w Polsce coś zmienię z włosami :-)

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

15 kwie 2008, 23:10

tak bardzo zawsze uważam na nią, a dzisiaj taka nieostrożność
na szczescie nic sie nie stało,przeciez tego nie chcialas więc przestan się dołowac :ico_pocieszyciel:
szkoda, że Patryczka trochę ucięło
no ja tez załuje ale jutro na nich upoluję i poprawię :ico_oczko:
No i Ty fryzurę zmieniłaś Ładnie ładnie
dzięki, dziś byłam u fryzjera, nie ma jak zmiana fryzury,od razu lepsze samopoczucie :ico_oczko:

Moja malenka znowu coś marudzi :ico_noniewiem: Ostatnio się scwaniła i każe nosić na rękach ale ja i tak staram się z nią siadac, nie nosić :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

16 kwie 2008, 00:02

Oj cześć dziewczyny, ja dopiero teraz mam chwilę,
Wszystkiego najlepszego dla jubilatów-tych małych i tych dużych

Powiem wam, że Gabriel na początku bardzo lubił herbatki różne pić, a teraz smoczek wypycha i aż się krzywi...
My dostaliśmy kiedyś żel do kąpieli bedtime dla małego i nic mu po nim nie było, a ślicznie pachniał więc kupiliśmy też oliwkę-zapach jest na prawdę śliczny, nie wiem czy coś pomaga na spanie, ale używamy i jest ok
Pinko my podczas tego gradobicia staliśmy z Gabim przy balkonie mały miał taaakie wielkie oczka jak na to wszystko patrzał :ico_szoking: a z tą budka telefoniczną, to wydaje mi się, że każdemu się taki straszności przytrafiają choćby nie wiadomo jak uważać... ja na początku miałam straszne paranoje, żeby Gabrielem o jakąś framugę nie zahaczyć i zaraz mi się jakieś straszne wizje jawiły-okropne, mam nadzieję, że nie będzie żadnego "kuku" wykonanego przez mamę... :ico_noniewiem:
Madzia ładna fryzurka i chociaż się odważyłaś na mocne cięcie, bo ja poszłam do fyrzjera, a wyszłam jakbym tam w ogóle nie była, więc jeszcze się tylko zdenerwowałam...
Mi dzisiaj dnia brakło-na nic nie mam czasu, ani żeby zadbać o siebie, ani o dom, okropne...

idę szybko się obmyć i spać, bo zaraz Gabi się na jedzonko obudzi, a o 6 rano zawsze zaczynamy dzieć, bo Gabi taki ranny ptaszek :ico_noniewiem:
Kubie dzisiaj wyciągnęli bandaże z nosa i nieco normalniej wygląda...
a na dobranoc Gabriel wam pokaże język :ico_haha_01:
Obrazek

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

16 kwie 2008, 01:16

ja na początku miałam straszne paranoje, żeby Gabrielem o jakąś framugę nie zahaczyć i zaraz mi się jakieś straszne wizje jawiły-okropne
Oj ja wciąż tak mam.
Poprasowałam, właśnie się umyłam i zaraz idę nareszcie spać.
Ja nie wiem.. mi w ciągu dnia brakuje czasu :ico_noniewiem: Zawsze siedzę i po nocach :ico_prasowanko: jak już nie mam sił po całym dniu :ico_puknij:
Rano wstaniemy z Norbertem, siedzimy starając się nie hałasować by Rafał się wyspał, o 12 wychodzimy na spacerek, wracamy ok 14-15, robię obiad, kanapki Rafałowi do pracy, Rafał idzie do pracy, bawię się z małym lub On się sam zabawia a ja sprzątam, kąpiel o 19, 20 idzie spać (czasem później) i dopiero jak uśnie mam czas by odetchnąć, odpocząć przy czym zawsze jakieś prasowanie czeka na ten czas dnia............ masakra... jestem wykończona, lecę spać. Dobrej nocy...

[ Dodano: 2008-04-16, 01:21 ]
A że ja zwykle ostatnia.. zatem - Dzień dobry tym pierwszym :ico_haha_01:

P.S. Justyna, spoko mina Twojego małego Uszatka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

16 kwie 2008, 07:06

Witam, CleoShe, strasznie długo siedzisz, ja o tej godzinie już dawno smacznie chrapię :-) Co do prasowania, to jak jestem zmęczona i chce mi się spać, to nie robię nic tylko idę się położyć.
U nas nocka super, jedna pobudka o 3:30, a druga o 5:40 i Ula dalej śpi. Ja się chyba wyspałam.

Dzięki za słowa pocieszenia, też ciągle boję się, że mi Ula wypadnie z rąk, albo jeszcze coś gorszego. Na szczęście nie ma żadnego siniaka na główce i mam nadzieję, że Ona już tego nie pamięta.

Madziu Twoja fryzurka jest rzeczywiście fajna, wyglądasz super :-) Ja włosów nie ścinam, bo czuję się lepiej w długich, jedynie co, to pofarbuję je teraz na weekend, żeby na chrzcinach dobrze wyglądać.

Co do picia, to robię Uli herbatkę koperkową HIPP i nawet ją lubi, wczoraj było jej tak gorąco, że wypiła mi rekordową ilość 60ml. No ale w taki upał to i ja więcej wody piję, więc nie ma się co dziwić :-)

Uciekam do mojego skarba, bo właśnie ją tata obudził... tak trzasnął naczyniami (niechcący, ale jednak)

[ Dodano: 2008-04-16, 07:07 ]
Iwona udanego pobytu w Polsce :-)

[ Dodano: 2008-04-16, 07:09 ]
Justyna zdjęcie rewelacyjne... taki mały miś, a jaki ma ładny języczek :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość