Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

16 kwie 2008, 17:01

Gie pisze:cześć Laski :)
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=339233303

czy ktoś się może wypowiedziec?? Dlaczego on jest taki tani?? Przez to, że polski, czy okaze się potem, ze po pierwszej przejazdzce się rozleci???????
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


Wydaje mi się że ten wózek to taki "urynął" i nie będzie ani lekki ani poręczny - być może się mylę :ico_szoking:
Poza tym uważam że nasi polscy producenci nie robią zbyt porządnych rzeczy bez względu na to co to jest!!! A szkoda bo to co polskie powinno być dla nas pierwszorzędne i bardzo dobrej jakości. Jedynym plusem może być ewentualnie reklamacja. Zresztą na allegro nie wiem jak jest z gwarancjami więc wolę sobie upatrzyć i iść do sklepu.
No cóż jak podejmiecie decyzje to dajcie znać:)

[ Dodano: 2008-04-16, 17:06 ]
Jagna30 pisze:http://www.allegro.pl/item332765624_0052_implast_wozek_bolder_4_wozki_nowe_kolory.html

Kolor czarny...

[ Dodano: 2008-04-16, 10:52 ]
Dodam,ze juz ogladalam ten wozeczek:)

[ Dodano: 2008-04-16, 11:01 ]
http://www.allegro.pl/item339351831_now ... ys_0z.html

Ten wozek mialam na uwadze z samego poczatku,ogolnie ladny...cenowo rowniez mi odpowiadal,ale podobno te i V3 sa bardzo wadliwe.Pekaja kola,potem sa problemy z reklamacja.

[ Dodano: 2008-04-16, 11:19 ]
http://artykulydzieciece.monde.com.pl/i ... =2a&page=1

I jeszcze cos znalazlam...ech...


Ja też upatrzyłam już sobie tego Boldera 4 albo właśnie Toledo - zobaczę jeszcze teraz w jakich wózkach mamy prowadzają swoje maleństwa i ewentualnie zapytam o opinię:)
Mamy jeszcze troszkę czasu dziewczyny więc nie napalajmy się na pierwszy lepszy:)

Awatar użytkownika
micia26
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 12 paź 2007, 12:41

16 kwie 2008, 18:18

Dziewczyny mam nadzieje że wybierzemy jakieś wózeczki odpowiednie do naszych potrzeb. Ja wózek będę kupować za jakieś 2 miesiace ale nie omieszkam pobuszować po sklepach i zrobić rozeznanie wizualne.

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

17 kwie 2008, 11:28

A tu znowu pustki :ico_placzek: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

17 kwie 2008, 11:40

Jagna30, zapomniałam napisać że cieszę się razem z Tobą, że jakoś sie układa :-)

Może te pustki znowu się wypełnią :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

17 kwie 2008, 11:47

A ja korzystajac ,ze dzieci mam w szkole to buszuje sobie po forum to tu to tam...bo tu cichutko nikt nie zaglada...zagladam tez na lipiec bo wlasciwie to sama nie wiem termin wedlug@ mam na 2 sierpnia a wg usg na 26 lipca.Ja 30 lipca koncze lat 30,fajnie bylby dostac prezent w postaci upragnionej corci...

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

17 kwie 2008, 11:55

JAGNA - może się spełni Twoje życzenia i dostaniesz prezencik...? :)

Co do wózków - ja juz zdecydowałam - kupuję tego KUNERTA VIP, ale to w przyszłym tygodniu, jak dostanę wypłatę :)
Na allegro kupiło go baaardzo dużo osób i sa same pozytywne komentarze - nawet wysłąłam zapytania do kilku posiadaczy, żeby się upewnić, że dobrze się go użytkuje, jest porządny i wszystko ok - już jedna osoba mi odpisała, że naprawdę poleca, bo wózek jest super pod każdym względem, więc nie mam juz żadnych wątpliwości... :) Nie mogę się doczekać, będę nim pewnie z tydzień śmigać po domu, jak przyjdzie :)

[ Dodano: 2008-04-21, 09:00 ]
Cześć Dziewczyny - choć witam się chyba sama ze sobą... :(

co tu takie pustki...??

wpadłam wkleić świeżą fotkę z wczoraj :

Obrazek

przybywać na forum, please... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-04-23, 11:25 ]
No nie!! Czy ja przestanę w końcu podpisywać się pod samą sobą???????? :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:


Witajcie, wpadłam napisac co u nas, bo wczoraj byłam na wizycie w szpitalu, a potem na prywatnym usg.


na wizycie w szpitalu wszystko ok, pani dr mnie zbadała, szyjka zamknieta, słuchałysmy serduszka, sprawdziła kartę ciąży, jedynym zastrzeżeniem jest moja waga (od ostatniej wizyty przytyłam kg, czyli w sumie 3 jak dotąd), gin mówi, że mogłabym trochę więcej zacząć przybierać... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Pytała jak się czuję, czy chcę na zwolnienie, mówiłam, że dopiero od czerwca jak wszystko będzie ok, więc spotykamy się znowu za m-c, 20 maja. No i tyle.

Na prywatnym usg, które trwało chyba ze 45 minut, Pan dr nas uspokoił na, miedniczki są poszerzone minimalnie (już i tak mniej, niż na ostatniej wizycie w szpitalu), więc nie ejst to nic groźnego i podobno zdarza się często, jedna ma 3,8 mm, ale to podobno nic niebezpiecznego, gdyby miała 4 cm (tak, jak podobno u innej pacjentki), to byłby problem... my się mamy niczym nie martwić... Z dzidzią wszystko ok, pięknie rośnie, waży już 790 g, oglądalismy znowu wszystkie narządy (od gałek ocznych, przez serce, żyły, żołądek, mózg i cała resztę...), ale niestety nie wiem ile ma długości, bo lekarz powiedział, że na tym etapie się już dzidzi nie mierzy, bo jest bardzo ruchliwa i po pierwsze jest to trudno zrobić, a po drugie - są potem duże rozbieżności... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Znowu mamy nagraną płytkę, no i wszystko... czyli, 200 zł poszłoooo... no, ale żadne z nas się nie sprzeciwiało ;) Pan dr zaleca wizytę za 10 tygodni z takim dokładnym usg, a gratis możemy się umówić za jakis czas tylko na skontrolowanie tych miedniczek...
Powiedział też, że jak będzie na jakims sympozjum, to powie swojej znajomej lekarce z mojego szpitala, że jej współpracownicy straszą ciężarne... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ten mój gin jest naprawde super :)

acha, widziałam nawet włosy dzidzi - smiałam się potem, że pewnie przez to męczy mnie taka okropniasta zgaga - bo ostatnio usłyszałam tekst, że jak dziecko włochate, to mamusia cierpi na zgagę ;)

No i mamy wreszcie potwierdzenie płci - gin pokazywał nam wargi sromowe naszej Natalii, więc raczej nie ma juz wątpliwości :) W opisie też widnieje już: Płeć żeńska :)

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

no to teraz kilka fotek

oto stópka naszej małej :)

Obrazek

tutaj, strzałeczkami zaznaczone są wargi sromowe :)

Obrazek

buźka, która niestety za każdym razem jest skrzętnie chowana w ścianie macicy... i nie widać jej w całej okazałości... :(

Obrazek

Obrazek

nózki:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
micia26
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 12 paź 2007, 12:41

23 kwie 2008, 15:09

Witaj Gie Ciesze się że z córeczką wszystko ok. Zdjęcia małej są super :) a szczególnie zaciekawiło mnie gdzie widać płeć ponieważ też byłam na usg i oglądaliśmy co ma moja dzidzia między nóżkami i wyszło że będzie dziewczynka. Długo oglądaliśmy i widac było psioszeczkę. Niestety babka nie zrobiła nam zdjęcia więc jak teraz patrze na twoje to widze że u mnie było podobnie i moge sobie porównać :)
Pozatym dzidzia zdrowa a zdjęcia mam nóżki brzuszka serduszka itp ale wybieram się na 4d ale to dopiero pod koniec maja.

Pozdrawiam wszystkie sierpniówki :) Piszcie dziewczyny co u was

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

24 kwie 2008, 10:25

Gie superowskie zdjęcia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: az mi sie łezka w oku zakręciła :-)
Bardzo sie ciesze ze wszystko oki córa rośnie. Ja tez chciałabym córcię, ale jeszcze nie wiem. Dziś ide do lekarza no i mam nadzieję że w końcu powie mi płeć !!! Moja kuzynka w 16 tyg ciąży już wiedziała że będzie miała córkę!!! A ja w 23 jeszcze nie wiem :ico_placzek: .

micia26, tez chciałam iść na 4d ale u mnie nie ma w pobliżu :ico_placzek: :ico_olaboga:
Musze jeszcze raz poszukać:)
pozdrowionka kobietki - napisze później, po wizycie u gin.

[ Dodano: 2008-04-25, 10:46 ]
Szkoda że muszę sama sobie odpisywać :ico_szoking:

A więc mój gin powiedział że pisiorka nie widać :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_haha_01:
Nie jest jeszcze pewien ale wychodzi na córunię - kurcze jak ja sie cieszę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
micia26
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 12 paź 2007, 12:41

26 kwie 2008, 09:25

margarita83, no to super gratuluję córeczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Co do wózków znalazłam jeszcze jeden fajny może wam też przypadnie do gustu a i cena przystępna

Jedo Bartatina Classic 2008

http://esklep.babyfant.pl/index.php?mai ... cts_id=355

Możliwe że właśnie ten kupimy :-) bo jest 600zł tańszy od bolder 4 a ma podobne funkcje. A jak wiadomo w naszym przypadku 600 zł droga nie chodzi.

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

26 kwie 2008, 23:14

:ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Tyle sie napisalam i mi zjadlo post....wczesniej przez pomylke maz mi skasowal :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Witajcie dziewuszki :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Nie zagladalam tu przez caly tydzien,a wiec streszcze wam krotko...juz nie chce mi sie pisac :ico_placzek: :ico_placzek:

A wiec w srode 23.04. bylam na badaniu glukozy...wyniki byly do odebrania wczoraj(25.04)ale nie mialam do tego glowy,zaraz wam napisze dlaczego :ico_placzek:

Jak wczesniej pisalam w 23tc na usg wykazalo mi ze mam za malo wod plodowych...zalecenia duzoooooooooooooooo pic.
Bylam u swojego gina,a on tez ze mam pic,a usg zrobimy okolo 30 tc.
Ale to przezciez 7 tyg. roznicy :ico_szoking: Bardzo sie zawiodlam,ze tak mnie potraktowal :ico_placzek: A gdyby cos.... :ico_olaboga:


Ja postanowilam,ze zrobie usg(dla swojego spokoju)czy picie hektolitrow wody mineralnej przynioslo jakies rezultaty.

Pani dr.tylko przylozyla mi glowice do brzucha od razu mowi ze nie jest dobrze :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Ze jest ciasno...baaaaaaaaaaaa tych wod jest mniej niz ostatnio :ico_szoking: ze zalicza to juz do Malowodzia!!!!!!!!!!!!!!!
Pod nieobecnosc meza,(ktory wyjechal w delegacje)towarzyszyla mi moja mama.I dobrze ze ktos ze mna byl...Mialam rozne mysli,tym bardziej ze naczytalam sie o tym w necie...i naprawde czasem skutki malowodzia sa tragiczne w skutkach... :ico_szoking:
Pani dr. powiedziala ze jest tylko radiologiem i ze powinnam sie skonsulatowac ze specjalista...Podala mi namiary do najlepszego w Bydgoszczy ginekologa dr.Wasilewskiego(ktory tez robi usg)
Powiedziala ze jezeli stwierdzi ze jest Ok,znaczy ze tak JEST...Wrocilam do domu i zaraz zadzwonilam do meza,oczywiscie nie obylo sie bez lez :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Zadzwonilam,aby sie zarejestrowac.Pani mowi mi ze jasne ale dopiero 20 maja :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Jezuuuuuuuuuuuuuuuuu....
Mowie jej co i jak,zlitowala sie i dala mi nr na kom.
Pan doktor mimo ze zajety odbiera moj tel.Znowu musze opowiadac....
Po chwili ciszy,uslyszalam ze mam przyjechac o 18-tej.... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Dzien mi sie strasznie dluzyl :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Wkoncu nadeszla godzina 0...weszlam do gabinetu z walacym serduchem i starchem...Nie dalo sie nie zauwazyc ze jestem stasznie zdenerwowana :ico_placzek:
Pan dr. przejrzal moje poprzednie usg.
Zaczal badanie,po kilku sekundach mowi mi ze........jest WSZYSTKO DOBRZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Jak mi ulzylooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Potem dr.W. mowil mi co wlasnie widze na monitorze....widzialam narzady wewnetrzne,pelen pecherz,nozki,raczki,wiem ze nie ma zespolu Downa :ico_sorki: i wiem tez ze jest to coreczka :ico_sorki: :ico_sorki: uslyszlam,ze dobrze widoczna jest cipunia(to slowa pana doktora...hehehh)Stwierdzil tez ze niunia jest pyzata :-D
Na koncu podziekowalam,ze znalazl dla mnie czas..................Wrocilam do domu calkiem inna....

Zastanawia mnie fakt,dlaczego tak wyszlo :ico_olaboga:
Dlaczego pani dr. miala zupelnie inne zdanie...........nie wiem,najwazniejsze jest to ze skonczylo sie dobrze.



Tutaj dodam jeszcze wymiary z dwoch badan mojej ksiezniczki

najpierw te z 11-tej(25t 6d)

BPD-61MM
FL-45MM
AC-214MM
Waga-958g
Lozysko w 0 st. dojrzalosci

i teraz ta szokujaca informacja;
Zbyt mala ilosc wod plodowch-jedyna kieszonka ma szer.47 mm-konieczna PILNA konsultacja ginekologiczna....


I te z 18-tej............


BPD-60MM
HC-241MM
AC-212MM
FL-46MM
Waga-813g(ale roznica :ico_szoking: )
Lozysko w 1 st. dojrzalosci(hmmmmmmmmmmmm)



Hehehehe mialo byc krotko :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: Mam nadzieje,ze 4 raz nie bede musiala tego samego pisac :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Pozdrawiam.....ale mi zeszlo :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Jak mi sie uda to wkleje jeszcze fotke mojej niuni :-D

[ Dodano: 2008-04-26, 23:40 ]
Obrazek[img]http://[img]http://images30.fotosik.pl/203/ed2e7bd6c78f1446.jpg[/img][/img]

[ Dodano: 2008-04-27, 12:23 ]
Widze ze tu ciszaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziewczyny wczoraj po nacisnieciu brodawki,wyplynelo mi kilka kropelek siary...i piersi tez jakby mocniej bolaly :ico_placzek:

Pogoda cos sie psuje :ico_placzek: ale wyciagne rodzinke na spacerek.....

Milej niedzieli..... :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość