Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

16 kwie 2008, 10:09

hej
wczoraj już nie miałam czasu żeby zajrzeć...
odebrałam wyniki CHOLESTAZY BRAK!! ale się cieszę :ico_brawa_01: mam wyniki 7 i 8 :-D ciekawe tylko dlaczego mój lekarz wydał opinię o cholestazie nie robiąc żadnych badań :ico_puknij: w dodatku stwierdził, że po laktacji będzie to leczył :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: postanowiłam że przed założeniem tych tasiemek podtrzymujących narządy rodne skontaktuje się jeszcze z conajmniej 2 ginekologami, bo może wcale nie trzeba, jakoś da się i bez tego

dziękujemy wszystkim za komplementy odnośnie Mai

emalia30, to ja Ci życzę, aby Natanek stał się kobitk ą u siebie się już nie łudzę, zresztą już to "ptzetrawiłam" i bardzo się cieszę i doczekać nie mogę :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

16 kwie 2008, 10:14

Dzień dobry :ico_haha_02:
... ach, gdybyscie blizej mieszkaly to na dzisiaj zapowiedzialabym zlot u siebie na tarasie na kawusie i ciasteczka :-)
Z przyjemnością bym skorzystała :ico_haha_02:
pewnie nigdy nie uda nam sie zorganizowac spotkania w realu... a szkoda :ico_noniewiem:
Przecież przyjeżdżasz co jakiś czas do Polski Monisiu,to może kiedys się wszystkie spotkamy :ico_haha_02: Może nawet w wakacje :ico_noniewiem:
pojade z moim M. na jego rozmowe w sprawie pracy a po niej wskoczymy do sklepow ,moze dostawa byla pieluch z tetry
Trzymam kciuki za rozmowę w sprawie pracy i życzę udanych zakupów :ico_haha_02:
A ja zaraz wybieram się na ktg,mam nadzieję,że nie będzie dużo :ico_ciezarowka: i położna sie trafi jakaś milsza,bo niektóre to takie wredne,że szok.
Buziaki,odezwę się później,miłego dnia :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-04-16, 10:15 ]
babe_boom, super,że nie masz tego świństwa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

16 kwie 2008, 10:31

witaj babe_boom :-D cale szczescie ze nie masz cholestazy :ico_brawa_01:
moze lepiej to unikaj tego twojego lekarza, bo szczerze powiedziawszy to zastanawiam sie czy ma dyplom medyczny :ico_noniewiem: :ico_puknij:
wydaje mi sie ze kazdy jeden przecietny czlowiek majac dostep do internetu jest madrzejszy od twojego specjalisty :ico_olaboga:
Zulciu, za bardzo jestesmy "porozrzucane" po calej Polsce a nawet swiecie aby udalo sie w jednym czasie spotkac nam wszystkim... i to z dzieciaczkami :ico_olaboga: (moze "na raty" :ico_oczko: ) ...
wracaj do nas szybciutko z ktg... oby Ci sie trafila mila polozna :ico_sorki:
ja zaraz zabieram sie za obiadek a po poludniu koniecznie na dwor bo pogode mamy PIEKNA

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

16 kwie 2008, 10:46

a u nas pogoda dziś do bani, całą noc padało
Maja w nocy co chwilę się budziła z płaczem niech wychodzą jeszcze te 2 ząbki i spokój na jakiś czas :ico_brawa_01:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

16 kwie 2008, 16:27

za bardzo jestesmy "porozrzucane" po calej Polsce a nawet swiecie aby udalo sie w jednym czasie spotkac nam wszystkim... i to z dzieciaczkami :ico_olaboga: (moze "na raty" :ico_oczko: ) ...
No u mnie Lutowianki się spotykają w maju :ico_brawa_01: Spotkanie miało być przezd długi weekend i wtedy o ile by mi siły pozwoliły też miałam jechać, no ale w tym ośrodku wczasowym co mieliśmy się zatrzymac to już na ten okres nie było miejśc dla wszytskich więc przełożyłyśmy to na 16-19 maj i już dziewczyny mają wszytsko porezerwowane i zaliczki wpłacone na nocleg i jedzonko no i jadą prawie wszystkie.. Tylko ja nie jadę bo mam na 23 maja termin nr. 1 :-D więc nie bardzo mam jak i jeszcze 2 osoby ,które urolou nie dostaną... a reszta wszytskie jadą z rodzinami i czasem 2-3 dzieci! Więc spotkanie jest możliwe jak najbardziej!

[ Dodano: 2008-04-16, 16:28 ]
babe_boom Bardzo się ciesze, że nie masz choleostazy!!!!!!!!

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

16 kwie 2008, 17:08

Malgosiu, jestem pelna podziwu dla lutowianek :ico_brawa_01: :-D :ico_szoking: ale im sie chyba jakos tak fajnie zlozylo, bo np mojego meza to by wolami nie zaciagnal na spotkanie tiktakowe :ico_noniewiem: moj luby jest zasady ze skoro jedziemy do polski tylko na miesiac po rocznej nieobecnosci, to musi ten czas wykorzystac i spedzic z rodzina (bracmi, siostra i rodzicami :ico_noniewiem: ) no coz... w tym roku "szalone" wakacje mamy z glowy, bo z malutkim dzieckiem to nie ma za wiele opcji... ba... nawet w tym roku nie zaszalejemy w nasza rocznice, bo nie ma z kim dzieciaczkow zostawic :ico_noniewiem: trudno... w sumie nasz wyjazd nie powinien sie nazywac wakacjami a raczej dluzszymi odwiedzinami rodziny :ico_noniewiem:

dziewczynki, a ja dzis mam dziwne bole od popoludnia... brzuszek mi sie stawia, strasznie sie Ala wierci a kazdy jej ruch sprawia mi bol :ico_noniewiem: jak sie rozprostowuje to czuje ja pod zebrami i uciska mi tez na pipcie...mam tam straszne klucie... jako takich regularnych skurczow nie mam... :ico_noniewiem: sama nie wiem co sie dzieje :ico_noniewiem: jutro mam usg to moze dociagne jakos :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

16 kwie 2008, 17:34

hej hej

mojemu M.rozmowa poszla pomyslnie,jutro na 7 rano do pracy,oby sie sprawdzil,bo teraz bedzie okres probny i oby utrzymal ta posade na stale,takim sposobem dostanie urlop od 19 lipca do 4 sierpnia i moglby do nas dolaczyc na chrzest malego :ico_sorki:

babe_boom super,ze tego cholerstwa nie masz :ico_brawa_01:
dziekuje za zyczenia w zamiane ,w koncu wszystko moze sie zdarzyc czyz nie :-D
a co do tego,ze juz przegryzlas sprawe to super,wiedzialam,ze tak bedzie,ja tez plakac nie bede jak jednak cudem nie zamieni sie Natanek w corcie,bo i tak go kocham bardzo,bez wzgledu na plec dziecka-kocham je ponad moje zycie :ico_haha_02:

kurcze i ja jestem pelna podziwu Malgosiu dla lutowianek,dobra organizacja ,a to sie rzadko niestety teraz zdarza


u mnie dzis pieknie swieci sloneczki,w sloncu termometr wskazuje +30 stopni i jest tak milusio,ale to jest tylko w tym pelnym sloneczku a termometr wisi w rogu domku na scianie ,tak czy siak to super,ze cieplo i niech juz tak zostanie,az czlowiekowi chce sie zyc przy takiek pogodzie :hura:

dzis robie gołąbki,byłam tez na malych zakupkach na przecenach a sa nawet do 70% off,wiec warto,warto nawet uwazam za 50% ,niestety pieluch tetrowych nie ma i nie uwidzisz ich,a w katalogu Motherandcare sa jak byk na zdjeciu pokazane,porabana ta polityka tutaj w Irlandii,te matki sa wrecz wyrodne i nawet pewnie nie wiedza co to jest ta pielucha tetrowa :ico_zly:

jak wami dzien zlatuje kochane??
zycze sloneczka wszystkim a tym co niestety nie sa rozpieszczani dzis nim to przesylam troszke ciepla od siebie
Obrazek

[ Dodano: 2008-04-16, 17:47 ]
ps.
dotarla do mnie juz niania Fisher Price-wlasnie dzis
jak i wozek,ale nas w domku nie bylo i maja probowac jutro jak i w piatek,w piatek mam wolne wiec odbiore furke Natanka ,trudno pan z UPC bedzie jezdzil w kolo,bo nie podali nam a dzwonilismy tam 2 razy,by dowiedziec sie kto ja ma i sie z ta osoba skontaktowac,by niepotrzebnie nie jezdzila,ale coz,tak samo nie moze odebrac syn,gdybym go zostawila w domu,bo ma 9 lat a nie 18,no coz,w piatek ja bede i odbiore
pech taki byl dzis,ze doslownie 5 min jak sie minelismy z dostawa,maz spieszylismy sie na rozmowe mojego M. a to nie moglo czekac

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

16 kwie 2008, 22:12

Witam
Małgorzatka, ale fajnie,że takie spotkanie organizujecie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jak się czujesz?Odpoczywasz?
mojemu M.rozmowa poszla pomyslnie,jutro na 7 rano do pracy,oby sie sprawdzil,bo teraz bedzie okres probny i oby utrzymal ta posade na stale,takim sposobem dostanie urlop od 19 lipca do 4 sierpnia i moglby do nas dolaczyc na chrzest malego :ico_sorki:
Gratuluję :ico_brawa_01: Na pewno się sprawdzi :-)
jutro mam usg to moze dociagne jakos :ico_noniewiem:
Monisiu,dociągniesz :ico_haha_02: I koniecznie czekamy na relacje z usg :ico_haha_02:
Maja w nocy co chwilę się budziła z płaczem niech wychodzą jeszcze te 2 ząbki i spokój na jakiś czas :ico_brawa_01:
Biedna malutka.Moja Zuza na szczęście łagodnie przechodziła zabkowanie,miała tylko stany podgorączkowe.
A ja byłam na ktg,wg. dr zapis jest dobry.Zbadała mnie,bo wyszły mi skurcze(których wcale nie czułam :ico_szoking: ),ale szyjka choć miękka,to nie skraca się.Tak więc poród w najbliższym czasie mi nie grozi.Za tydzień powtórka.

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

16 kwie 2008, 22:16

Gratuluję :ico_brawa_01: Na pewno się sprawdzi :-)
-nie cieszmy sie przed,bo jak na razie to mial isc tam jutro na 7 a zadzwonili i powiedzieli,ze w piatek,bo auta niby nie maja a my tam dzis specjalnie podjechalismy obadac sprawe na odleglosc i ponoc moj M. widzial to auto-hm..
mam nadzieje,ze nic nie kombinuja i bedzie jednak mogl dla nich zaczac i zaakceptuja go tam-Boze pomoz nam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

super,ze szyjka ci sie nie skraca i jest ok wszystko,tak trzymac :)

ciekawe co tam u Szczako i Kot@ka??

zmykam na film-do pozniej,a raczej do powiedzenia dobranoc :-D

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

16 kwie 2008, 22:17

I zapomniałam sie zapytać was,czy miałyście robiony posiew z szyjki macicy,albo pochwy(nie pamiętam dokładnie) na paciorkowce?
Bo to podobno jak jest poród sn,to wywołuje u dzidzi sepse.Musiałam zmieniać termin wizyty,bo dr ze szpitala mi powiedziała,że 30 to za późno,bo na wynik się troszkę czeka.I ide w poniedziałek.

[ Dodano: 2008-04-16, 22:23 ]
Emilko trzeba być dobrej myśli!!!
Może szczako już tuli Alusię :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość