Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

16 kwie 2008, 14:11

WSZYSTKIEGO NAJ NAJ Z OKAZJI 1,5 ROCZKU DLA: MAKSIA, BARTUSIA I JASIA Obrazek

podejrzałam w tabelce :-D

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

16 kwie 2008, 15:59

Hej

To i ja się dołączam do życzeń dla 1,5 roczniaczków :ico_prezent:

Tak się zastanawiam... dlaczego sobie nie składamy życzeń na pół-urodziny??? :-D :-D :-D

IWCIU nic sobie nie wyobrażaj :ico_nienie: Wczoraj prasowałam jak młody spał i dlatego nie zajrzałam :ico_haha_01: A po 23 godzinie to pewno napiszę coś do Was ale dopiero po porodzie, nie daję rady :ico_placzek: tak mi się chce spać. Z ledwością obejrzałam "39 i pół" nasz hicior ostatnich tygodni :ico_brawa_01:

MARITTA gratuluję mądrej decyzji :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Trzymam kciuki za fundamenty. Jak wybierzesz projekt to wklej linka do strony abym mogła sobie pomarzyć :ico_haha_01:

ANETA Konrad uwielbia bujawki "od dziecka" czyli od zawsze :-D Jak widzi to krzyczy "buju buju!".

KAROLA No wiesz! To skandal że Ci karty jeszcze nie założyli i że kilogramów Ci jeszcze nie liczą :ico_haha_01: :-D :ico_haha_01: :-D :ico_haha_01: :-D

EDULITA u nas piłki są wszędzie, Konrad je uwielbia, mówi na nie "nonono" :-D Myślę, że może piłkarzem będzie. Jakiś czas temu siedział u mnie na kolanach i złapał oburącz za piersi moje i zalotnie powiedział zgniatając je w paluszkach "o nonono" :-D :-D :-D Ze mną to pół biedy ale ostatnio chwycił za cyca moją przyjaciółkę i zaczął się śmiać mówiąc "nonono" :ico_szoking: Chyba powinnam zareagować ale wybuchłyśmy śmiechem :-D

MERY ja od dziś będę sama do piątku, więc jak coś to zapraszam :-)

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

16 kwie 2008, 16:14

haj - pogadałyście sobie, ogródkami przeczytałam :-D

u mnie tyż pomidorowa :-D

Kasiulka, Lili też gada nonono, lub pimka :-) a dziękuję za uznanie dziewczynki, ja durna tyle się głowiłam szukałam dziury w całym :-P eee co będzie to będzie - linki podeślę, bierzemy projekt indywidualny, ale na bazie jakiegoś gotowca :-D mam kilka ;-)

składamy życzenia naszym kochanym półtoraroczniakom - Batrusiowi, Jasiowi i Maxiowi :-D (w kolejności alfabetycznej) - sto lat chłopięta :-) :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Asiu zdjęcia piękne, Wikusia duża, fajna laleczka :-D

No i Zuzz Sosny fajna - super fotki, zauważyłam że teraz na każdej od ucha do ucha uśmiech, jak była młodsza to miała zadziorkę minkę :-D

A moje dziecię pierworodne dziś zamiast na popołudniową drzemkę, to postanowiła wyjść z łóżeczka - glebę zaliczyła oczywista!! dwa guzy biedniusia, ale co najśmieszniejsze, ryczy mi na rękach i pokazuje na pokój i woła "lala, lala" bo obie uciekały i obie wylądowały na podłodze :-D słodka jest :-)

Anetko - dziękuję, Różyś to klocek bez szyi :-D lubi jeść wszystko i dużo, śpiewa, gada po swojemu, uśmiecha się ciągle i w głos się śmieje, szczególnie na widok Lili :-D

podeślę zdjęcia bo mam zaległe na aparacie i on jest posrany ten aparat mi się nie włącza a Bartkowi tak, zacina sie czasem i wyłącza sam, ale coś tam na nim porobione mam - obiecuję podeślę, może dziś :-) Joachimek polubi buju, nie martw się Lilka kocha to i czasem jak dziadki zostają to bujają, i ze dwa razy im zasnęła :-D w trakcie...

idę bo woda na makaron mi wyparowała :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

16 kwie 2008, 16:27

Dzięki :-D

Ja też 39 i pół oglądam co wtorek obowiązkowo :ico_brawa_01: i to chyba jedyna rzecz w tej chwili...
Dobra wracam sprzątać i kończyć pakowanie, jutro mykm do rodzicieli niech oni ganiają wnusię która regularnie się rozbiera :-D
A wiecie co rano Wiki mi odpowiada "den dobly" na dzień dobry :-)

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

16 kwie 2008, 16:28

sto lat sto lat dzieciaczki jeszcze pół roczku i będziemy musiały się z tąd wynieś :-D Moje dziewczyny dzis z tych nudów chodza i marudzą :ico_szoking: a ja pije mocną kawe bo bym zasnęła ta pogoda mnie dobija :-)

[ Dodano: 2008-04-16, 16:31 ]
Asiu a jedziesz przynajmniej gdzies gdzie jest lepsza pogoda :-D A ta twoja Wiki to chyba juz dużo mówi, bo ja dziś mówie do Matyldy powiedz Marzena a ona nieeeeeee powiedz Tomek a ona nieeeeeeeee i wszystko co jej kazałam powiedzieć to ona nieeeeeeeee :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

16 kwie 2008, 20:50

Martula apropo makaronu :-D http://www.youtube.com/watch?v=pnoaj8b2bGM coś max pogiętego na wieczór

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

16 kwie 2008, 23:17

Ja jak zwykle późno no ale jak wróciłam od mamy to już po dwudziestej było kąpanie i usypianie Niki, później sama szuru buru i wpadłam zobaczyć co tu pisałyście :-)
Oczywiście dołanczam się do życzonek dla półtoraroczniaczków :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:
Bartunio, Jasio i Maksiu rośnijcie zdrowo na pociechę rodzicom :509:
Asiu - skąd ty takie śliczne emoty bierzesz :628: Miłego wypoczynku u rodziców 8-) wróć wypoczęta i odprężona
Kasiulko - z ta nonono to niezłe :ico_smiechbig: moja siostra jak była mała to wołała pipy na swoje kapciuszki :ico_haha_01:
Maritko- z niecierpliwością czekam na fotki :-) a z tym aparatem to chyba złośliwość rzeczy martwych :ico_haha_01:
Iwciu - myślałam że zrobisz te naleśniki i się załapie :ico_wstydzioch:
Maziu - kamień spadł mi z serducha bo Iwcia mnie zastąpiła bo miałam wyrzuty że cię samą zostawiłam :-)
Nic ide spać dobranoc :555:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

16 kwie 2008, 23:23

hej.Ja też na koniec,padam na glebę takie mam w domku żywe złotko :-D

Jakieś problemy były u nas w dzień z TT i teraz dotarłam dopiero.
Póltora-roczniakom buziaczki,które dziecko następne w kolejce do PÓŁTORA ROCZKU?

Asiu ja jak byłam mała, to też miałam ten problem z rozbieraniem się... :-D .I nie stanowiło przeszkody czynienie tego nawet przy gościach :-D Jedno wiem, ten dziwny zwyczaj mija :-D Znam osobowiści,że rozbierają się z ubrań nawet jak idą do kibelka na "eee" :-D Chyba mają fobię na punkcie zabrudzenia się :-D :-D

no to spokojnej nocki i kolorowych :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

17 kwie 2008, 00:00

Witam na dobranoc

Edytko ja ma emotki w pasku windowsa chyba z jakąś pzreglądarką ściągnięte nie pamiętam już...

Wiecie co znalazłam na NK, ludzie zakłądaja profile swoim zwierzakom i wpisuja ich do Akademia zwierzat (Nibylandia) :ico_smiechbig: ja tam daje jeszcze kilka m-cy i nasze dzieci będą miały swoje profile w klasie TIK TAK rocznik 2006 :-D

Idę spać paaaaa miłęj nocki kobitki

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

17 kwie 2008, 08:56

Witam ja dziś znowu pierwsza :-D Matyldzia chodzi i strasznie marudzi w nocy płakała chyba ta czwórka wychodzi :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości