Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

17 kwie 2008, 22:15

Ja wpadam i co widze riterka, :ico_szoking: a na dniach o ciebie słońce pytałam dobrze ze wszystko u ciebie ok. i że Jasio chętnie z babcią zostaje :-) odwiedzaj nas jak tylko mozesz i masz dzień mniejszego zniechęcenia do kompa :ico_sorki:
Rzeczywiście Iwciu pustki tu dzisiaj przeogromne chyba wcześniejj się wekend zaczoł ja obiecuje że jutro tak ok. 10 lub 11 zjawiam się na kawke i mam nadzieje że ktoś dotrzyma mi towarzystwa :ico_haha_01: Dziś miałam szalony zaganiany dzień bo ... miałam nie mówić tzn. nie pisać żeby nie zapeszyć no ale musze się z wami podzielić swoimi emocjami :ico_haha_02: znaleźliśmy bank który udzieli nam takiego kredytu o jaki nam chodziło i to bez żadnych problemów przynajmniej narazie tak się zadeklarowali więc dziś byliśmy po wzór umowy przedwstępnej u dewelopera a w poniedziałek będziemy wybierać konkretny domek i podpisywać umowę przedwstępną :523: :526: :524: :521: :517: :527: :525: :528: :529: :523:
wkleje linka z ofertą na taki domek w zabudowie szeregowe jaki chcemy:
http://www.arr-nieruchomosci.pl/?cmd=of ... =szczegoly

[ Dodano: 2008-04-17, 22:19 ]
Maritko - z tych projektów do których wkleiłaś linki to mi podoba się ten ostatni :-) a co do fotek to niestety nie mam na poczcie nic od ciebie :506:

[ Dodano: 2008-04-17, 22:28 ]
Dostałam za to fotki od Mosob z Portugali - dzięki a córcia przesłodka jakie śliczne ma włoski i wogóle cudna :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

17 kwie 2008, 22:40

podesłałam zdjęcia :-D

dziękuję za fotki od Mosob, nic się chwaliłaś kochana - super, Ola śliczniutka i buziaki dla Was :-)

Riterko - ściskam Cię ciepło, moja kochana, Jaś to przecie dzielny chłopak, co on z babcią sobie nie poradzi ;-)

Dziewczynki i mi Lena podoba się, ale i ten ostatni "dom w pigwowcach" - ale ma jedną sypialnię za mało, na dole :-/ a co do Staszki - układ trudno wpasować w tę działkę idealnie - ale te okna... bajka :-D co do sabiny - Bartek wybierał :-P facet to inaczej widzi wszystko :ico_haha_01:

Edulitko - pogratuluję jak już pozwolisz - trzymam kciuki i cieszę się z Wami :-)

Jak tam Anetko?

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

17 kwie 2008, 22:44

Maritta, - już dostałam foteczki i kilka już widziałam śliczne te twoje malusińskie :ico_brawa_01: i narazie nie dziękuje za gratulacje żeby nie zapeszać :ico_oczko: :-) Nic spadam a jutro ok. 10 na kawke tu wpadam :ico_papa: mam nadzieje że znajde kompanna a najlepiej jak wszystkie razem spijemy kawusie choć wiem że to niełatwe żebyśmy tak wszystkie naraz możemy wtedy przeciążyc serwery :-D :ico_haha_01: :-D :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

17 kwie 2008, 22:59

Widzę,że troszkę towarzystwa zwołałam :ico_brawa_01: :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Edulitko to i ja się dołączam do gratulacji(tak po cichutku,żeby nie zapeszyć).Trzymam kciuki,żeby transakcja do konca dobiegła pomyślnie :ico_brawa_01: .Kawki pewnie jutro z Tobą nie wypiję,bo Dominik będzie w tym czasie okupował kopma(ma drugą zmianę) :ico_noniewiem:

Maritko powiadasz fotki są na poczcie,zaraz sprawdzę :-D

idę sobie chyba spać ,bo mi się :ico_spanko:

[ Dodano: 2008-04-17, 23:08 ]
Maritko-śliczne córeczki, Różyczka -chyba taki okrąglutki bobanio,Lilcia chyba szczuplejsza była w "tym wieku" :ico_oczko: .Poza tym ćwiczy razem z mamą ,to nie ma siły ,żeby jakieś kg zbywały :ico_oczko: Piękne dziewczynki Wam rosną-nie opedzicie się od adoratorów :ico_oczko: .A Ty przestań już ćwiczyć,bo cień z ciebie zostanie -laseczko :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

18 kwie 2008, 08:52

to ja dziś pierwsza.

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

18 kwie 2008, 10:08

Witam dziś u nas piękana pogoda, słońce siwieci i cieplutko. Maritko co do domków to mi się wszystkie podobają troche minie przeraża te mycie tych szybek w jednym z nich :-) Ale są piękne wszystkie :-) Ja też chce takiiiiiiiiiiii :ico_placzek: Dziękuje za zdjęcie dziewczynki sliczne, Iwcia ma racje przestań ćwiczyć bo cień z ciebie zostanie :-D Bardzo mnie rozbawiłao te pierwsze zdjęcie na którum Różyczka tak ziewa, superrrrrrrr :ico_brawa_01: wygląda a Lileczka to taka duza dziewczynak przy niej. Widać że lubi się siostrzyczka opiekować :-D Edulitko ja to chyba z wami nie wypije kawki teraz czekam na babke z AVONU miała już być :ico_zly: spóznia sie :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

18 kwie 2008, 10:36

Jestem z małym spóżnieniem ale wstawiam na kawke i odrazu pytam dla kogo też zrobić :-D

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

18 kwie 2008, 10:47

ja poproszę,wypiję i uciekam Bartka spać położyć :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

18 kwie 2008, 10:52

:ico_kawa: Iwciu, dla ciebie i nie ma nikogo chętnego więcej? U nas pogoda chmurzasta i senna :ico_haha_01: oj już przestałam myśleć że będzie ładnie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-04-18, 10:55 ]
Dziś jak Marcin wróci z pracy jedziemy do teściowej :ico_noniewiem: sczerze mówiąc nie bardzo mi się chce no ale już dośćdługo nie byliśmy, ciekawe co ona nam powie że nie warto że :ico_nienie: po co nam i tak dalej juz zbieram siły żeby to wytrzymać

[ Dodano: 2008-04-18, 10:57 ]
Jak usłyszy o kredycie to już wogóle gadanie się zacznie :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-04-18, 11:00 ]
Maritko - obejrzałam do końca fotki i drugi raz z Nikolą i jestem zachwycona a najbardziej spodobała mi się fotka z orbiterkiem taka malutka a jużwie że o ciało trzeba dbać :ico_brawa_01: widać jak Lilunia opiekuje się Różynką napewno wesoło macie w domku :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-04-18, 11:05 ]
Hj jest tu ktoś?

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

18 kwie 2008, 11:06

Edulitko czy ta twoja alergia tez taka najmądrzejsza :ico_puknij: ?One chyba już tak mają,ale nie ma się co przejmować :ico_oczko: A czy kredyt to ona będzie spłacała,co jej do tego?Niestety moja też była zawsze hop do przodu,ale od pewnego czasu się skończyło.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości