CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

18 kwie 2008, 12:27

Witajcie :)
BeataW, dziekujemy za pozdrowionka od Laupiny :)
po wizycie jestem nawet zadowolona. wyniki dobre :) aby glukoże muszę jeszcze raz zrobić... tym razem 75 g :( :( :( przez 4 tygodnie przytyłam 1.5 kg :-D
a co do biustu to mam jeszcze raz taki wielki jak mialam... a mialam duży przed ciążą, więc teraz to wygladam jak...

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

18 kwie 2008, 14:17

hym...ja juz nie lapie tych wynikow:(wiec przed mam 75, a po glukozie po godzinie 100...a norma jest napisana od 70-105???????i badz madry!!!!!na moje mam dobre wyniki, ale juz sama nie wiem...
ale morfologia :ico_szoking: wbc 11,54
rbc 3,66 hgb 11,8 hct 33,9 plt 375 pct 0,38.........mama w tych wynikach odchylenia, kurcze nie wiem czy to źle bardzo czy tak w ciazy moze byc?

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

18 kwie 2008, 16:40

mojamaja.corcia pisze:aby glukoże muszę jeszcze raz zrobić... tym razem 75

Współczuję :ico_sorki:
mojamaja.corcia pisze:przez 4 tygodnie przytyłam 1.5 kg

Aż zazdroszczę :ico_sorki:
delfi1 pisze:a norma jest napisana od 70-105???????

Ale chyba nie dla :ico_ciezarowka: ,bo dla nas jest do 140 :ico_oczko:
delfi1, wyniki morfologi nic mi nie mówią,w tej kwestii jestem ciemna :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

18 kwie 2008, 18:25

Witajcie dziewczyny :ico_oczko:

Mi moj lekarz tez mowil ze norma to 140,ja mam to jeszcze przed soba.Mam male obawy bo ja uwielbiam slodkie :ico_olaboga: ale zobaczymy :ico_oczko:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

18 kwie 2008, 18:52

Jagna30, ja się dosłownie zajadam słodkim,czekoladę potrafię pochłonąć w kilkanaście minut,szkoda słów...a wyniki wyszły mi w normie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

19 kwie 2008, 10:17

wITAJCIE LASECZKI :ico_oczko:

Kurcze ta pogoda mnie dobija :ico_placzek: :ico_olaboga: chociaz dzisiaj sloneczko niesmialo sie przebija przez te chmurzyska :-D Ma byc coraz cieplej,oby :ico_zly:
Dziewczyny ja juz normalnie dostalam malpiego rozumu jezeli chodzi o wozki :ico_olaboga: :ico_olaboga: A im wiecej czytam na forach tym mniej wiem czego chce.A wy macie juz wybrane???Jak tak to pomozcie :ico_sorki: :ico_sorki:

A tak wogole to cos slabo tu z frekfencja :ico_olaboga:
Buziaki....................................................................................... :ico_ciezarowka:

niunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 04 lip 2007, 13:14

19 kwie 2008, 12:39

hej :ico_ciezarowka:

wreszcie poprawiłam suwaczek :-D słodki prawda ?
jesli chodzi o słodycze to mnie snowu wzięło na nie, a juz mialam ponad miesiąc niechęci do nich i było ok, teraz tylko chodzę i węszę za nimi,bez znaczenia czy to połowa czekolady naraz czy kilka batonów, budyń czy kiesiel, a jak nic w domu nie znajduje to co ?...wyrzywam sie na niewinnym m. :ico_oczko:
Jagna30 ja mam podobny dylemat w wózkiem, bo niby mamy obiecany używany, ale okazuje sie ze on jest b.ciężki i nie mozna wyjąć nosidełka z niego, my mieszkamy na stromej górce- i podejscie pod sam dom ma kręte strome schody wiec musi byc wyciągane nosidło z gondolą odpinaną bo wózka tam nie wniosę, szukam wiec takich uniwersalnych głeboko-spacerowych ( no i musi miec hamulec ręczny) do tego ma byc lekki do 12kg..eh, nawet jestem skłonna zapłacic wiecej, ale max.1500zł aby służył dobrze i dłuzej na naszych terenach wyboistych tylko czy taki znajde, póki co wertuje neta. a jakie sa wasze preferencje i wymagania ?
pozdro

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

19 kwie 2008, 13:18

Jagna30 pisze:Dziewczyny ja juz normalnie dostalam malpiego rozumu jezeli chodzi o wozki A im wiecej czytam na forach tym mniej wiem czego chce.A wy macie juz wybrane???Jak tak to pomozcie
ja myślałam o wózku typu tako(jest wiele wózków z tej seri.....)w najnowszych sa juz foteliki do samochodu, a koszt to 1200zł..pozdro :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2008-04-19, 13:24 ]
Beata W dzieki za odpowiedż...dziękuje też jagna 30 :ico_haha_01: , troszke mnie uspokoiłyście. Co do słodyczy to ja również ostatnio mam na nie apetyt, dzis ide do siory na 10 rocznice jej ślubu:), będzie pycha ciasto i tort :ico_brawa_01: :-D :ico_haha_01: :ico_haha_02: :ico_oczko: :ico_tort: :ico_ciezarowka: oby nie skończyło się to moim przytyciem.....juz i tak 11 kilo przytyłam, pozdro miłego dnia, jest ładniej więc napewno spacerki każda zalicza :ico_ciezarowka: :-D pa

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

19 kwie 2008, 14:12

Wpadlam na moment,juz sie uzaleznilam od TT.

delfi-milej zabawy Ci zycze,a tak nawiasem mowiac ja 10 rocznice slubu bede obchodzic 13 czerwca.Ale zlecialo..................................

niunia-co do wozka,to musi byc z tych lzejszych(mieszkam na 2 pietrze)przekladana racze,dobra amortyzacje,musi sie dobrze i latwo prowadzic(zebym nie musiala sie z nim silowac przy kazdym krawezniku)ale przede wszystkim musi wyc wygodny dla dzidzi.Kurcze i powiem Ci,ze nie ma takich wozkow.Bo albo jest wygodny dla dziecka a zbyt ciezki dla mnie(waga okolo20 kg)Musze wyciagnac meza,poogladac,dotknac,bo tak na zdjeciu to ja nic nie wybiore.....
Na oku mam x-landera xa albo bolder 4(maja troche waskie gondole)My czesciej zwracamy uwage na dlugosc,a to szerokosc stanowi problem.Czytalam,ze w ktorys wozkach sa tak waskie gondole ze dziecko zima w kombinezonie musialo trzymac raczki w gorze,bo sie nie miescilo....wyobrazacie to sobie????
Badz tu madry.

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

19 kwie 2008, 15:41

Jagna30 pisze:A wy macie juz wybrane???

Ja mam 2 wózki po Izie,jeden wielofunkcyjny,drugi spacerówkę,więc problem z głowy...jedno,co mogę doradzić,to żeby wózek był w miarę możliwości lekki i miał duże pompowane koła,bo takie lepiej sie prowadzi :ico_oczko:

My dziś jedziemy na basen :ico_brawa_01: Wprawdzie ledwie już wchodzę w strój,ale jakoś to będzie...trochę ruchu nie zaszkodzi :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość