Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

14 kwie 2008, 18:38

Pati85, to pokaźny brzuszek w takim razie, wieczorem jest pewnie dużo wiekszy :ico_oczko: tak jak już pisałam na UM, gratuluje synka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

14 kwie 2008, 18:42

Zirca ty taz suwaczek masz na niebiesko czyzby tez mial byc chlopiec?

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

17 kwie 2008, 09:38

Hello a co tu takie pustki, nikt nie zaglada :ico_olaboga:

zirca, jeszcze raz dziekuje, bardzo sie ciesze, ze bedzie synek, Trzymm kciuki, zeby u Ciebie tez to sie potwierdzilo :ico_haha_01:

Dziewczyny mam pytanie odnosnie materaca, jaki jest lepszy koko-pianka czy kokos-gryka???? Moja kuzynka ma ten drugi i mowila, ze gdyby miala teraz kupowac, to by juz go nie kupila, mowil ze jest bardzo twardy smierdzi i jej mala nie chciala spac na nim :ico_olaboga: :ico_wstydzioch: Co Wy na to?

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

17 kwie 2008, 10:44

Witam no pustki tu nie ma co :ico_olaboga:
Dziewczyny mam pytanie odnosnie materaca, jaki jest lepszy koko-pianka czy kokos-gryka???? Moja kuzynka ma ten drugi i mowila, ze gdyby miala teraz kupowac, to by juz go nie kupila, mowil ze jest bardzo twardy smierdzi i jej mala nie chciala spac na nim Co Wy na to?
ja nie mam pojecia ale skoro kuzynka Ci poleca ten pierwszy to moze jest lepszy????Boze ja sie jeszcze nad tym nie zastanawialam :ico_olaboga: U nas dzizisj ladne sloneczko ja w poniedzialaek mam wizyte u poloznej i badanie krwi na ten syndrom downa :ico_noniewiem: troszke sie boje ale mam nadzieje ze bedzie dobrze :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

17 kwie 2008, 10:55

w poniedzialaek mam wizyte u poloznej i badanie krwi na ten syndrom downa :ico_noniewiem: troszke sie boje ale mam nadzieje ze bedzie dobrze :ico_sorki:
nie martw sie kochana, ja tez mialam te badania i wszystko jest dobrze, nei ma co sie na zapas stresowac :-) u nas tez sloneczko ale zimno 4 stopnie, a rano szron byl na trawie :ico_szoking:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

17 kwie 2008, 11:33

ja tez mialam te badania i wszystko jest dobrze, nei ma co sie na zapas
a wyniki sa odrazu na miejscu czy trzeba czekac :ico_noniewiem: ?

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

17 kwie 2008, 11:36

a wyniki sa odrazu na miejscu czy trzeba czekac :ico_noniewiem: ?
no ja czekalam, bo wysylali moja krew do labolatorium, mialam pobierana krew w poniedzialek a kazali mi po wyniki zadzwonic w piatek ale nie wiem jak tam u Was moze jest inaczej :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

18 kwie 2008, 21:28

ale tutaj pusto :ico_placzek: Gdzie jestescie dziewczynki :ico_sorki: miszka ty to sie juz od dawna nie odzywalas -chyba Cie pochlonely te poszukiwania mieszkania :ico_oczko:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

18 kwie 2008, 22:56

ale tutaj pusto Gdzie jestescie dziewczynki miszka ty to sie juz od dawna nie odzywalas -chyba Cie pochlonely te poszukiwania mieszkania
Jestem,jestem slonko!
Nie odzywalam sie bo z tymi flatami kosmos,ale ZNALAZLAM!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
I przeprowadzam sie 3 maja-ale potem bedziemy piosaly co?Bo przeprowadzke mamy w tym samym terminie.
Piekny nowiutki,dopiero wybudowany,jeszcze nikt tam nie mieszkal,developer oddal budynek 1 kwietnia,drogo troche ale damy rade :-D
Ja Martunia czekalam na wyniki krwi z Downa az 2 tygodnie,wiec sie nie stresuj jezeli by nie przychodzily

[ Dodano: 2008-04-18, 22:58 ]
A w poniedzialek mam scan-boje sie jak ch......Mam nadzieje,ze nie zemdleje :ico_noniewiem:
Na pewno dam znac,tym bardziej,ze na pewno zapytam o plec :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

19 kwie 2008, 13:58

Nie odzywalam sie bo z tymi flatami kosmos,ale ZNALAZLAM!!!!!!!!
:ico_sorki: :ico_brawa_01: no to super!!!!!!!!!! ze sie udalo jestes wytlumaczona z nieobecnosci :ico_oczko:
Ja Martunia czekalam na wyniki krwi z Downa az 2 tygodnie,wiec sie nie stresuj jezeli by nie przychodzily
no to swietnie to sobie poczekam co zrobic....
w poniedzialek mam scan-boje sie jak ch......Mam nadzieje,ze nie zemdleje
Na pewno dam znac,tym bardziej,ze na pewno zapytam o plec
nie mdlej nie mdlaj i zdjecie zaraz wklajaj :ico_brawa_01: pewnie juz sie dowiesz co tam u Ciebie w brzusiu siedzi zazdroszcze Ci :ico_brawa_01: ja dopiero w Polsce 15.05 mam usg i mam nadzieje ze tez sie dowiem :ico_sorki:
I przeprowadzam sie 3 maja-ale potem bedziemy piosaly co?Bo przeprowadzke mamy w tym samym terminie.
ciekawe ile bedzie trwalo podlaczenia neta ale jak co to od kumpeli bede pisac :ico_haha_02: a pozniej w Polsce postaram sie czasm od siorki cos skrobnac :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-04-19, 14:25 ]
wklejam moj dzisiajszy zakup :ico_brawa_01: kolyseczka bedzie stala u mniew pokoju jak dzieciatko bedzie w nocy spalo przy moim lozeczku zebym nie musiala w nocy ciagle na cyca wstawc :ico_oczko: Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość