Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

19 kwie 2008, 08:35

Obrazek

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

19 kwie 2008, 10:18

Obrazek
Witam :ico_haha_02:
I ja się przyczłapałam :ico_oczko:
Zuza moja zakatarzona,więc siedzi w domu i wcina syropki :ico_placzek: Boję się,żebym się od niej nie zaraziła.Mam nadzieję,że niżej jej nie zejdzie.A w przedszkolu panuje znowu jakieś świństwo :ico_olaboga:
I do tego mamy dylemat z przestawieniem mebli,bo w dużym pokoju łóżeczka nie da rady postawić,a u Zuzy trzeba zrobić spore przemeblowanie :ico_placzek: A pokój jest wąski i długi i w ogóle nieustawny.I prawie nic nam nie pasuje. :ico_zly:
No dobra,co ja się będę Wam żalić,jakoś damy radę.
A co u Was?Jak Wam czas leci w sobotni ranek?

[ Dodano: 2008-04-19, 10:20 ]
Widzę,że nikogo nie ma,to wpadnę później.Troszku czasu dziś mam,bo mąż pożyczył konsolę i nie będzie siedział przy komputerze.Wstaliśmy rano,więc chałupka ogarnięta i obiadek ugotowany,tak więc do sklikania później,papa

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

19 kwie 2008, 11:39

witajcie kochane :-)
ja znow z problemem :ico_placzek: tym razem duzo gorszym jak zgaga :ico_placzek: rano zauwazylam ze strasznie spuchly mi dlonie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: nie moge zdjac pierscionka zareczynowego :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: palec jest jak parowka :ico_placzek: i czerwony :ico_placzek: :ico_placzek: chyba trzeba bedzie zniszczyc pierscionek :ico_placzek: probowalam juz na oliwe i okladalam palec lodem :ico_placzek: nic nie pomaga :ico_placzek: obraczke udalo mi sie uratowac (byla na drugiej rece)... :ico_sorki: blagam, pomozcie...co mam zrobic ? czym zbic ta opuchlizne? dodam ze z Wiktorkiem nie mialam problemu z puchnacymi rekami ani stopami :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

19 kwie 2008, 12:20

Monisiu :ico_szoking:
Chyba nie będę wstanie Ci pomóc,bo nie mam pojęcia co na opuchliznę się robi.Może ręce do góry,albo chłodna woda? :ico_noniewiem: Może poszukam w necie i jak coś znajdę,to dam Ci znać.

[ Dodano: 2008-04-19, 12:32 ]
MONIKAB fr, nic nie znalazłam :ico_placzek: Jedna dziewczyna radziła obłożyć palec lodem,a jakiś dr.radził,że jak oliwa albo mydło nie pomogą,to trzeba przeciąć pierścionek.Jeszcze jedna radziła,żeby poczekać do wieczora,bo opuchlizna jest ponoć wtedy mniejsza.To tyle.

[ Dodano: 2008-04-19, 13:18 ]
Szkoda,że Was nie ma.zmykam w takim razie na obiadek,bo głodne z Julą jesteśmy,do zobaczenia później,papa

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

19 kwie 2008, 14:12

dziekuje Zulciu... lod nie pomogl ani oliwa... :ico_placzek: czekam do wieczora bo tylko tyle mi zostaje :ico_noniewiem: ale mnie palec swedzi :ico_chory:
:ico_olaboga: obawiam sie ze bede musiala zniszczyc pierscionek :ico_placzek: albo jakos przeczekam do poniedzialku i pojde do jakiegos specjalisty :ico_noniewiem:
zla jestem na siebie bo powinnam juz dawno zdjac bizuterie :ico_zly: ale kto by sie spodziewal ze napuchne :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

19 kwie 2008, 14:18

MONIKAB fr, w chłodnej wodzie, namydłl pal`ca i `płukaj długo namydlając może się uda, na mnie to pomaga

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

19 kwie 2008, 14:33

lece po mydelko, dzieki babe_boom ... a jak Majeczka? grzeczna juz?spi ladnie w nocy?

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

19 kwie 2008, 15:44

witam
ja dzis prace wczesniej skonczylam i cieszy mnie ten fakt
zaraz syna na urodziny jego kolegi wioze

Moniczko nie mam pojecia,wszystkie sposoby Zulcia i babe_boom podsunely te ktore znam,wiec mam nadzieje,ze jednak obejdzie sie bez ciecia pierscionka

kurcze tez mam lenia i nic mi sie nie chce
do pozniej wiec

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

19 kwie 2008, 16:12

MONIKAB fr, ja też się budzę z opuchniętymi dłońmi. I do tego bolącymi. I tak już od miesiąca. Ale pierścionka i obrączki już dawno nie noszę.

Michał skręcił dzisiaj łóżeczko!!

Awatar użytkownika
Ewelina83
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 588
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:02

19 kwie 2008, 17:01

Witam was Kochane moje!
Ja tylko na chwile bo goscie mi sie zapowiedzieli a szczerze jakos nie mam na nich ochoty :ico_wstydzioch: No ale coz raz kozie smierc!
Maly dzis tak sie rozpycha ze nie wiem wszystko mnie boli, Cipulki mojeje to juz prawie nie czuje bo najpierw bardzo bolala a teraz jakas zdretwiala.. :-)
Bylismy sie rozejrzec za wozkami tutaj ale nic mi sie nie podoba a najtanszy wozek kosztuje 300 euro wiec chyba zamowie z allegro tego Coneco V3 Bo najbardziej mi sie podoba:
No i dziekuje Wam za rady!
witajcie kochane :-)
ja znow z problemem :ico_placzek: tym razem duzo gorszym jak zgaga :ico_placzek: rano zauwazylam ze strasznie spuchly mi dlonie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: nie moge zdjac pierscionka zareczynowego :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: palec jest jak parowka :ico_placzek: i czerwony :ico_placzek: :ico_placzek: chyba trzeba bedzie zniszczyc pierscionek :ico_placzek: probowalam juz na oliwe i okladalam palec lodem :ico_placzek: nic nie pomaga :ico_placzek: obraczke udalo mi sie uratowac (byla na drugiej rece)... :ico_sorki: blagam, pomozcie...co mam zrobic ? czym zbic ta opuchlizne? dodam ze z Wiktorkiem nie mialam problemu z puchnacymi rekami ani stopami :ico_noniewiem:
Slonce mialam ten sam problem wlasnie wczoraj zdjeelam obraczke i druga obraczke ktora nosilam na duzym palcu i tej juz nie umialam ....Fakt wieczorem opuchlizna jest mniejsza wiec moze sie udac ..ja probowalam sama a na koniec jak juz nie dawalam rady to poprosilam meza zeby mi ja na "chama " zrzucil :ico_olaboga: Bolalo jak nie wiem ale zdjal...Za to terza palec boli :ico_noniewiem: A pod pierscionkami mialam juz odparzone i to dosc mocno!!! Mi paluchy puchna tragicznie jak troche nimi nie ruszam to potem nawet zgiac nie moge..!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość