Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

20 kwie 2008, 14:39

Dzień dobry :ico_haha_02:
to napiszcie mi kochane, CZY BEDZIECIE PROSIC O LEWATYWE PRZED PORODEM?
Sama nie wiem,przyznam się szczerze,że nigdy nie miałam lewatywy i trochę się boję.Może znowu w domciu mnie dopadnie oczyszczanko? :ico_noniewiem: Nie miałabym nic przeciwko.Zależy też od tego jak zaawansowany będzie poród jak dojadę do szpitala.Bo może być za późno na lewatywkę,jak w przypadku mojej mamci.O północy dostała bóli,a o 1.05 urodziła sie moja siostra.Ledwo do szpitala zdążyła.
cale szczescie po porodzie tydzien czasu bylam w szpitalu, to mi to pewnosci dodalo...tam mnie nauczyli kapac i pielegnowac synka...
gdy wrocilam do domu z malutkim Wiktorkiem to bylam zupelnie sama...
Dzielna kobietka z Ciebie Monisiu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Mi pomagała moja mama z kąpielą,bo ubierać i przewijać,to też uczyli w szpitalu.
WSZYSTKIE DZIEWCZYNKI DAMY RADE!!! tego WAM i sobie zycze :-)
I tak na pewno będzie :ico_haha_02:
Monisiu daj znać co z palcem i pierścionkiem.Mam nadzieję,że udało się go zdjąć.
Emilko lekkiej pracy życzę!

A ja coś czuję,że złapałam katar od córci,bo coś szczypie mnie w nosie :ico_olaboga:
A wczoraj wieczorem spędziłam upojny wieczorek z mężusiem :ico_wstydzioch: I całą noc bolał mnie brzuch,ale na szczęście już przeszło.Trochę się wystraszyłam i chyba powtórki nie będzie.
Buziaki i życzę miłej niedzieli.

[ Dodano: 2008-04-20, 15:48 ]
Szkoda,że Was nie ma.
A ja odświeżałam sobie pamięć,tzn. weszłam na jakieś początkowe stronki Majówek (od 125 str.)Fajnie było sobie poczytać.

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

20 kwie 2008, 16:28

witam po pracy
byla dzis lekka i dzieki ci Boze za to :)

Moniczko przy pierwszym porodzie mialam robiona lewatywe(mimo,ze powiedzialam,ze w domu sie wyproznilam ze 2 razy)-calosc jej jednak oddalam przy bolach partych i nie wiem co moglam jeszcze wtedy wydusic :ico_wstydzioch: -natura,a ogolilam sie sama,bo wiem,ze tak bardziej higienicznie jest,,teraz tez sie gole caly czas do zera,lepiej dla mnie i dla nich co by sie nie dzialo

Zulciu ja z rana mialam szybki seksik z moim M bo tak rzadko sie kochamy,mysle,ze on sie boi i jakos tak wlaczyl sobie blokade w ogole posiadania checi na male co nie co :-D ,ale czuje sie dobrze :ico_oczko:

dzis kolezanka mnie zabiera do teatru w Dublinie
spektakl pt „Ucho, gardło, nóż” z udziałem Krystyny Jandy

zbytnio nie chce mi sie isc,ale juz nie mam odwrotu,ide na 20,bo w pracy bylam,wiec pozno wrocimy a jutro rano na kurs
a wam jak niedzielka mija??
buzka

[ Dodano: 2008-04-20, 16:29 ]
acha Moniczko nie przepraszaj za wczoraj,nic sie nie stalo :ico_oczko:
a jak tam paluszek??

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

20 kwie 2008, 17:12

Emilko życzę udanego wieczoru :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

20 kwie 2008, 17:17

Emilko życzę udanego wieczoru
dziekuje słońce :588:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

20 kwie 2008, 22:16

dobry wieczor :-)
u mnie pierscionek dalej na palcu :ico_placzek: :ico_noniewiem: opuchlizna troche zeszla, wieczorem probowalam znowu ale staw mam jakis grubszy i nie sciagne pierscionka :ico_zly: pozostaje mi ciecie... albo modlitwa o to , aby bardziej mi paluchy nie urosly...

ale u was dziewczynki seksikowo :ico_oczko: u mnie to cisza... nie da rady...probowalismy jakis czas temu ale strasznie mnie to wymeczylo, bo ciezko bylo dobrac pozycje ze wzgledu na moj brzusio...a jak juz bylo prawie dobrze, to sie rozkojarzylam i nic z tego... :ico_noniewiem: chyba przytulanki zaczniemy dopiero po porodzie :ico_noniewiem:

dzis pododa byla w miare wiec pojechalismy rodzinnie nad wode, pospacerowalismy, moi chlopcy poszaleli a i dla psa byla to radosc, bo niezbyt czesto go ze soba zabieramy ...
ja sie troche na powietrzu poruszalam... prawde powiedziawszy to mialam cicha nadzieje ze jak sie troszke pomecze to moze Ala zechce wychodzic... a tu cisza... nic... zupelnie :ico_noniewiem: widocznie jeszcze nie pora :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-04-20, 22:27 ]
dziewczyny, podjelam decyzje... maz wlasnie szuka pilki do metalu... bedziemy jednak ciac... po tych dzisiejszych probach zdjecia pierscionka palec puchnie w oczach :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: za chwile odbedzie sie "zabieg"... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

20 kwie 2008, 22:48

Dobry wieczór :ico_haha_02:
ja sie troche na powietrzu poruszalam... prawde powiedziawszy to mialam cicha nadzieje ze jak sie troszke pomecze to moze Ala zechce wychodzic... a tu cisza... nic... zupelnie :ico_noniewiem: widocznie jeszcze nie pora :ico_oczko:
Widocznie jeszcze Ala chce posiedziec w brzuszku,ale już niedługo.Rozumiem Cię,bo ja też mam cichą nadzieję,że niedługo urodzę.
dziewczyny, podjelam decyzje... maz wlasnie szuka pilki do metalu... bedziemy jednak ciac... po tych dzisiejszych probach zdjecia pierscionka palec puchnie w oczach :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: za chwile odbedzie sie "zabieg"... :ico_noniewiem:
Przykro mi Monisiu.
A mnie gardło boli i nos zapchany :ico_placzek: ,złapałam od Zuzy :ico_placzek: Już mam dosyć tej pogody i w ogóle tych wszystkich chorób :ico_zly: Kiedy będzie normalna,wiosenna pogoda,a nie 8 stopni,deszcz i wiatr?!

[ Dodano: 2008-04-20, 23:17 ]
Zmykam już spać,do jutra dziewczynki,życzę spokojnej nocki.
Obrazek

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

21 kwie 2008, 00:21

hej
wpadlam tylko powiedziec,ze spektakl byl super i fajnie tak sie wybrac od czasu do czasu,ale troszke za pozno jak dla mnie
jutro musze wstac przed 7

Moniczko i jak po pierscionku juz??
przykro mi,ale paluszek mimo wszystko wazniejszy

do jutra
spijcie smacznie
buziaki
Obrazek

[ Dodano: 2008-04-21, 08:04 ]
dzien dobry mamusie

pora na sniadanko
Obrazek

milusiego dnia zycze wam i maluszkom
do pozniej po kursie papa

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

21 kwie 2008, 08:10

Witajcie majoweczki ... tyle mialam wam jeszcze wczoraj do napisania ale juz nie bylam w stanie... pierscionek usuniety :ico_placzek: palec - "prawie" caly :ico_oczko: (tak prawde powiedziawszy to tylko troche drasniety :ico_oczko:)
Zulciu, bidulko kuruj sie :ico_pocieszyciel: - najlepiej domowymi sposobami, polez sobie w lozeczku... musisz miec przeciez sily aby wydac na swiat Julcie a moze to nastapic w kazdej chwili przeciez :ico_oczko:
ja do kataru jestem przyzwyczajona, bo "wiecznie" go mam - jestem alergiczka... wiem jakie to meczace

Emilko, super ze spektakl sie Ci podobal... prawde powiedziawszy to zazdroszczeCi troszeczke, bo ja lubie takie rzeczy a u nas nie wiele sie dzieje...a jak juz cos jest, chociazby potancowka polska :ico_oczko: to niestety nie mam z kim synka zostawic ( teraz tance i tak odpadaja,ale wczesniej to milo by bylo nonono pokrecic :ico_noniewiem: :-D )

a u mnie poranek nieco dziwnie sie rozpoczyna... mam.. strasznie mokro :ico_szoking: to nie sa wody plodowe...raczej uplawy ale takie bezbarwne i dosc obfite :ico_noniewiem: nigdy tak nie mialam jeszcze :ico_noniewiem:
dzis jest piekny dzien na porod... ale czy Ala zdecyduje sie wlasnie na poniedzialek?

[ Dodano: 2008-04-21, 08:11 ]
milego dnia Emilko :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-04-21, 08:34 ]
Zulciu, spojrz na suwaczek :ico_szoking: 37 tygodni nam stuknelo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ewelina83
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 588
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:02

21 kwie 2008, 09:23

Hejka!
U nas pogoda wczoraj pikne byla a dzis chyba znow sie na deszcz zapowiada :ico_noniewiem:
a u mnie poranek nieco dziwnie sie rozpoczyna... mam.. strasznie mokro :ico_szoking: to nie sa wody plodowe...raczej uplawy ale takie bezbarwne i dosc obfite :ico_noniewiem: nigdy tak nie mialam jeszcze :ico_noniewiem:
dzis jest piekny dzien na porod... ale czy Ala zdecyduje sie wlasnie na poniedzialek?
U mnie to samo od jakliegos czasu nawet tak jakby taki zele wychodzi przezroczysty...

A co do seksiku to tez zauważyłam, ze po nim dostaje bolow brzucha i lekkich skurczy wiec chyba na razie musimy uwazac no ale tak za tydzien :ico_haha_01:

ale wczoraj seksiku nie bylo a brzusio boli....
Milego dnia dzieczynki!

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

21 kwie 2008, 09:30

Jestem i ja :-)
Weekend z dala od komputera, więc dopiero dzisiaj nadrabiam zaległości.

Jeżeli chodzi o lewatywę - to ja też jeszcze nigdy nie miałam robionej, ale myślę, że się zdecyduję. Raz, żeby nie doświadczać krępujących sytuacji, a dwa, że ciepła woda podobno rozluźnia i pomaga. W "moim" szpitalu podobno proponują każdej rodzącej.

W sobotę Michał złożył łóżeczko. Ja teraz wrzuciłam do pralki mojego Kubusia, którego przekazuję Ali. Będzie z nią siedział w łóżeczku :ico_haha_01:
Nie mamy więc tylko wanienki i fridy do noska (z tych rzeczy, które my planujemy kupić). Jest jeszcze 5 pozycji na liście, ale do tego już rodzinka się zadeklarowała. Mamy więc całą wyprawkę.
Mama jeszcze się uparła, że mi obrzuci kolorowym kordonkiem 4-5 pieluch tetrowych, więc czekam aż się za to zabierze i będę je mogła w końcu wyprać.

Majóweczki w Polsce - planujecie coś na długi weekend majowy?
My pojedziemy do rodziców. Mają ogród i jeżeli pogoda się utrzyma trochę sobie w ogrodzie poleniuchujemy :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość