Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

20 kwie 2008, 16:00

DZIEKI DZIEWCZYNY No to fajnie ze wam sie widzimy hi hi hi ;0. Przymierzalam sporo tych okularkow ale jakos wiekszosc tych optykow tzn. osob nas obsługujących stwierdzała ze lepiej mi w takich oprawkach wyrazniejszych no nie wiem juz sama ale te oprawki byly mega tanie i do tego nie bralam z rzadnym antyrefleksem wiec takie proste sa na teraz ale jak bedziemy kiedys przy kasce to mam w planach inne kupic takie delikatniejsze tez i juz udoskonalone ;),natomiast głownie chodziło o meza okularki zeby mial juz superowe i ma:) i wygląda tak ze mogłabym w niego sie wpatrywac godzinkami hi hi hi :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Nie wspomnę o niespodziance jaka mi zgotował tzn. wie ze ja od lat mam moja ulboina wizje erotyczna jakby-FACET+GARNITUR+OKULARKI.w IERWSZY DZIEN JA WCHODZE DO POKOJU PATRZE A MI NA LOKU LEZY FACET W GANGU, W OKULARKACH NORMALNIE PADłAM :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Było uroczo hoc z poczatku mowilam do niego ze jakos obco mi wyglada jak nie on hahahahahhaaha a on sie chyba głupol ucieszył ze w takim razie z innym facetem bym nie mogla no wiecie hahahahahahha..............................
Oki pocztam was pozniej i moze naskrobie jeszcze cos bo teraz zbieramy sie na urodzinki do meza siorki takze do miłego papapapapaapapaa

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

20 kwie 2008, 19:55

Eva_1977, jak dobrze że już jesteście w domku!!!! Jejku, od anginy ropnej az taka reakcja organizmu.... straszne.... Dobrze ze już za Wami najgorsze chwile!!
kelly ale super ze w pracy fajna atmosfera!!! Dobrze że fajnie Ci sie [pracuje!! Jak ja bym chciała miec fajną prace do której chętnie bede wychodzic!!
karolas, no to piękną scenkę mąż Ci zafundował!!! :ico_brawa_01: No po prostu świetnie!
Ale powiem Ci że naprawde Dawid wygląda świetnie w tych okularkach wiec nie dziwię sie że siedzisz wpatrzona w niego!!!
Ty też wyglądasz dobrze w swoich, ale chciałąbym też zobaczyć jak w takich delikatniejsszych wyglądasz, bo masz drobną buzię. Ale w tych też bardzo fajnie!
Dziewczyny gdybyscie miały ochote oddać głosik w ostatni dzień konkursu na mojego bartka to bardzo proszę pod zdjęciem kliknąć!! :ico_sorki:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

20 kwie 2008, 20:14

Hej!

Moje kochane, mam kolejną bardzo wzruszającą widomośc od naszej Moniki, mam Wam ją przekazać. Nie napisałam Wam, że odpisując na ostatniego maila od Elviski, postanowiłam przestałać jej link, który założyła nasza Luluś na aniołkach " Jaś miałby dziś pierwze urodzinki" ( tu jest link http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... php?t=4070 ) i napsiałam, że jeśli chce, może wejśc i przeczytać, napsiałm, że w każą Jego miesięcznuce wszytskie o nim pamiętnamy, je Jaś i Ona sama jest stale obecna w naszym myślach, modlitwie, że tak już będzie za zawsze, bo sa częścią nas samych, że często o nich wspominamy ... No i dostałm dziś odpowedź. Elviska napisała dużo, część listu jest skierowana bezpiśrednio do mnie więc zacytuje to, co kazała mi Wam przekazać, po porstu przekopiuję, więcej nic nie trzeba dodawać, te słowa mówią samo przez się ... Oto fragmenty:

"Malgosiu moja
nie wiesz jak mnie wzruszylas mejlem ale szczegolnie tym watkiem na
forum dla Jasia...strasznie sie poryczalam, az nie moglam oddychac, nei
pomyslalam ze Jas moze zyc w waszych glowach, waszych sercach...dla mnie
to bardzo bardzo wazne! Bardzo Wam dziękuję. czuję że jestescie mi
bardzo bliskie....Dziekuje z calego serca.
Pojechalam wlasnie do jasia na cmentarz, zawiozlam mu tulipanki sliczne
i opowiedzialam o tym że pamietacie go i mnie i ze byl bardzo wazny!
Dziekuje!!!! "


pozdrow dziewczyny i napisz ze bardzo bardzo dziekuje za ich
wyjatkowośc!
monika (elviska)


Wiele jeszcze napisała pięknych i ciepłych słów, taka lekka się czuję, taka szczęsliwa, że oniczka jest znów szczęsliwa, bo czuje się tak, jakbyśmy były siostrami, jakaś niewidzialna siła połączyła nas, czuję się z Moniką szczególne blisko związana i jej szczęście jest i moim szczęściem ... No i chyba znów jakaś siła, albo aniołek Jasio- bo dziś kolejna rocznica [*] ... Ale i Wy jesteście mi bardzo bliskie, pamiętajcie o tym!

[*] Jasieńku to dla Ciebie ... Ty wiesz dlaczego, Ty wiesz ... Dziękuję Ci ...[/b]

[ Dodano: 2008-04-20, 20:18 ]
Eva_1977 Ciesze się, że już jesteście w domku, dbajcie o siebie, Dominiczku kuruj się skarbie... Buziaki!

Karolas No, no ..laseczka z Ciebie... :ico_brawa_01: Ładnie wyglądasz...!

[ Dodano: 2008-04-20, 21:08 ]
A ja mam kłopot z moim Wojtusiem :ico_olaboga: Nie wiem co się porobiło, bo cały czas postępuje tak samo a cos się dzieje niedobrego. Zawsze ładnie zasypiał, od kilku dni zasypiał ładnie ale od wczoraj jest płacz i nie chce zasnąc dam w swoim łóżeczku. Jeszcze bym zrozumiała, gdybym coś innego zrobiła, uległa i chociaż raz pozwoliła zasnąc na rękach czy w naszym łóżku...ale nie, robię to samo codziennie od kilku miesięcy i było dobrze a teraz ??? Co się dzieje, nie chce zasnąć, a jak zaśnie po wielkich bojach to i tak budzi się w nocy ... Wczoraj nie pomógł ani czopek na uspokojenie, ani maśc na zęby, nic ... Teraz też jest płacz jak tylko od łóżeczka odejdę :ico_olaboga: Teraz właśnie mąż poszedł do Wojtusia, ale już słysze, że płacze, już nie wiem ... po prostu nie wiem ... Ide, mam nadzieje, że nie ulegne i nie wezmę go do łóżka, ale choć jedną noc bym chciała przespać ... jestem taka zmęczona... :ico_placzek:

ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

20 kwie 2008, 23:22

HEJKA

Małgorzatko
Dzięki za te wspaniałe wiadomości od Elviski.
Ciesze sie że wszystko u niej ok ale to co napisała było takie wzruszające że same mi łzy poleciały
Iwonko
Mnie stawy zaatakowały chyba na trzeci dzień i najbardziej puchły mi ręce ale ja zaraz wylądowałam z tym u lekarza i dostałam leki i dość szybko ustąpiło
Karolas
Okularki fajne
Ja jestem okularnica i moje dziewczyny też ale one niekoniecznie poprostu w szkole lepiej im sie funkcjonuje i często mamy jakieś zmiany więc ostatnio jestem nabieżąco i widzę że modniejsze teraz są okularki bagdziej wyraziste
Ewa
Super że już wszystko w porządeczku
Oliwcia też miała angine ropną ale to pikuś do tego co przeszedł Dominiś chociaż ja miałam straszny problem z podaniem jej leku bo nie chciała ani jeść ani pić
Dużo zdróweczka życze

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

21 kwie 2008, 09:30

dziewczyny kochane dziekujemy wam jeszcze raz za dobre słowa

Malgosiu ciesze sie razem z Elviską... super, ze beda mieli dzidziusia
to wspaniała wiadomosc
Malgosiu bardzo Ci wspolczuje tych przezyc z Wojtusiem
mam nadzieje, ze szybko wszystko wroci do normalnosci :)))

Aniu0708 cale szczescie u Dominisia nie ma zadnych problemow z podawaniem lekow
bierze je bardzo ładnie
nawet antybiotyk, ktory dostal jest smakowy i bardzo chetnie go połyka

noc byla bardzo spokojna
nie budził sie w ogóle
obudził sie po 5 dostał soczku, zmierzyłam mu tempke i poszedl spac
wstal dopiero przed 8, dostal leki i teraz rozrabia na całego hihi
jednak nie ma to jak w domciu :D:D
teraz uciekam do małego szkraba
bo Nacia chce na kompa usiaść hihi dzisiaj jedzie z tatusiem do lekarza bo chyba i u niej angina sie rozwija
no ale jak tak to niech razem chorują... tak za jednym zamachem ;)

pozdrawiam Was moje kochane bardzo gorąco

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

21 kwie 2008, 10:21

Eva no to super ze Dominis juz rozrabia. po czyms takim od razu wiadomo ze z dzieckiem juz jest ok.

Malgorzatka Tymek tez ma ostatnio jakis kryzys. Ciezko zasypia, placze, co chwile wstaje. co prawda w nocy sie nie budzi ale to zasypianie. nie wiem albo to zeby albo tez reakcja na to, ze juz nie jest caly dzien z mama ale tez z ciocia. choc z ciocia ma bardzo dobry kontakt i od poczatku nie mial zadnych oporow aby z nia zostac.
a jak to bylo u was, dziewczyny, ktore pracuja. zauwazylyscie jakies zmiany w zachowaniu dzieci po waszym powrocie do pracy?

No i tak sie ciesze ze u Elviski wszystko tak pieknie sie poukladalo. zasluzyli na to, po tym co przeszli. mam nadzieje ze juz niedlugo cieszyc sie beda swoim malym skarbem.
no i jeszcze [*] dla Jasienka

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

21 kwie 2008, 16:16

ale dzisiaj tu spokojnie. Pewnie dlatego, że piękna pogoda.

Karolas szkoda, ze dzis nie miałam nr telefonu do ciebie, bo byłam z Asią w Ogrodzie Jordanowskim na Solnej w piaskownicy i nawet się rozglądała czy cie tam nie ma.

Cieszę sie, że Elvisce jakoś sie ułożyło życie i będzie miała dzidziusia, znam ją tylko z waszych opowieści. A napiszcie czy ona w ciązy juz wiedziała ze z Jasiu będzie chory?

[ Dodano: 2008-04-21, 16:20 ]
Konkurs Pampersa skończył sie dzisiaj o godz. 12.
Dziękujemy wszystkim, którzy oddali głosiki na Asiunie. Wyniki bedą do końca kwietnia to wtedy dam znać, które mamy miejsce i co udało nam sie wygrać.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

21 kwie 2008, 18:31

:-D
Ja moje kochane striwrdziłam, że czas najwyżyszy się zacząc pakować do szpitala, bo od przyszłego tygodnia to może już się polowi cos zacząc dziać. Kupiłam wieć podkłady poporodowe, pieluszki dla maluszka 3-6 kg, husteczki, podpaski zwykłe i te duże bella, koszule, papcie, koszulke do rodzenia, gaziki do pepuszka, jeszcze tylko spiritus .. no i już ... potem wsadzic to do tobry w ten długi weekend majowy ..i tylko czekać ...

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

21 kwie 2008, 20:42

Witajcie
Bardzo się cieszę że Moniczka będzie mieć dzidziusia

A co u nas, po staremu... Filka na szczęście zdrowy, grzeczny.
W sobote idę na wesele, troche się martwie bo muszę zostawić Fillipka, no kiedyś musi być ten pierwszy raz. Mam nadzieje że nie będę się zamartwiać i zabawa się uda. Ma być duże wesele 150 osób i dużo takich poważnych gości będzi z Warszawy, jakieś znane, syn Lindy będzie to wiem, chociaż on nie jest znany ale ojca jakiego ma, hihi
\no zobaczymy jak to będzie
Na poprawiny idę już z małym

Buziaczki dla Was i maluszków

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

21 kwie 2008, 21:06

Długo mnie nie było ale już jestem i mam nadzieje ze znowu mi sie komp nie zepsuje. :-)

Eva_1977, Straszne rzecz się stała ale ciesze sie że już wszystko w porządku

Małgorzatka, no tak trzeba się już zapakowana bo nigdy nie wiadomo kiedy maluszek będzie chciał sie "wydostać" :-)

Bardzo sie ciesze że u Elviski wszystko sie jakoś układa. trzymam kciuki za nią i jej maleństwo.

a teraz napisze co u nas: Mamy już 3 ząbki górna lewa dwójka wyszła 11.04 a lewa górna jedynka 15.04. Dominisia jest grzeczna jak narazie nie mamy żadnych problemów. W sobotę byliśmy na urodzinach u mojego brata Dominika wytrzymała do 21:00 potem ja włożyłam do wózka i poszłam na krótki spacer i zasnęła do domu wróciliśmy ok 23 było naprawdę super troszkę sie odstresowałam i końcu z kimś pogadała bo bardzo mi brakuje rozmów z kimś dorosłym bo z dominisia to nie są zbyt inteligentne rozmowy :ico_haha_01: Na prezent kopiliśmy mu zastaw obiadowy do tego zestaw kawowy i sztućce, wszystko z Ikea, podpowiedziała nam to jego dziewczyna. No i odświeżyliśmy balkon i już posiałam kwiatki nie jestem zbyt dobrym ogrodnikiem więc zobaczymy co z tego wyjdzie. Mam już pelargonie tylko w domciu żeby nie zmarzły. chcemy też kupić piaskownice taka mała i z przykryciem żeby nam kota tam nie siusiał.

Sorki że tak się rozpisałam na pewno was zanudzam ale ja nie mam się komu zwierzać :ico_placzek: a tak sobie przynajmniej napisze. :ico_placzek:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości