Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

21 kwie 2008, 09:16

Witajcie

Patrycja.le, ja dziś też. Ta pogoda od kilku dni taka śpiąca. Wczorej nawet pisać mi się tu nie chciało.

GLIZDUNIA, Karol po mydle którego naprawdę kawał ugryzł, nie miał nic więc może i May nic nie będzie.

zborra, dobrze, że rozmawiacie. Seks, to seks, ale pamiętajcie na codzień o rozmowach, chociażby tych o dziecku i drobnych gestach, buziak, myźnięcie za uchem, a wszystko się zmieni, wystarczy trochę chęci z obu stron.

A teraz wiadomość od Ewcika - jest już we Wrocławiu, ale okazało się, że komputer się im nawalił i nie wiadomo kiedy będzie dobry więc narazie do nas nie wpadnie i wszystkich pozdrawia.

A ja narazie zmykam, muszę miechkanko do ładu doprowadzić po dwudniowej mojej nieobecności, a jeszcze wczoraj goście się trafili.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

21 kwie 2008, 10:49

hello....u nas dzis leje deszcz wiec ze spacerku nici....i kisimy sie w domku....Maya przez to raczej srednio zadwolona....

Irminko...my teraz juz tylko na Pampersach jedziemy bo sie spisuja na medal,Huggisy ponoc sa u nas rewelacyjne ale Maye obcisnely wiec dalismy spokoj...a jak byla malutka to tylko tescowe sie nadawaly.....teraz to szukamy jak najcienszych zeby wygodnie bylo jej chodzic....no i na urlop do PL bierzemy z UK zapas pampersow bo te polskie mi smierdza tym olejkiem a nasze nie.....i taniej chyba wychodzi u nas....

no i zapomnialam wiec musze doczytac :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-04-21, 10:50 ]
Sikorko...faktycznie jeszcze Mayi nic nie bylo po plynie...choc wieczorem przez sen 4 razy krzycala wiec nie wiem czy to brzuszek ja bolal czy cos innego....

Ewciku wracaj!!!!

[ Dodano: 2008-04-21, 11:24 ]
o nie no i o maly wlos bym zapomniala.... :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: sto lat dla Huberta!!!!!!!

maya poszla spac a przy tej pogodzie to ja tez chetnei bym sie kimnela ale jakos szkoda mi czasu.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

21 kwie 2008, 11:27

Kinga juz kilka razy zanurkowała wypijając co nieco wody, robi tak jak ma za dużo wody więc muszę uważac na nią w kąpieli, ona po prostu siedzi i chce wziąć coś z dna wanienki i i chlup cała glowa w wodzie :ico_haha_02:

U nas słonecznie i cieplutko wiec jak wstanie mała to idziemy na dwor :ico_oczko:

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

21 kwie 2008, 19:17

ojej a co tu tak pusto???
pewnie wszystkie na spacerkach bo ładnie dzisiaj :)
a moje dziecko jest biedne bo na spacerki chodzi głównie w weekendy :( bo w tygodniu to od rana jest z dziadkiem a on nie ma siły jej znosić z wózkiem, a potem jak ja wrócę z pracy to też najczęściej nie mam siły :/ i trochę mi jej szkoda bo ostatnio to w weekendy u nas brzydko a w tygodniu za to ładnie :ico_zly:

co do pampersów to Iga nosi 4 i jest oki, próbowaliśmy happy i huggisy ale jednak pampy najlepiej nam pasują a huggisy też dobre ale w tej samej cenie więc już wolę Pamp. chociaż czasem to :ico_olaboga: bo kasy nie ma i bym tańsze jakieś chciała może wypróbuję te DA DA...

Kamizela jak Iga miała 8 miesięcy to też nie raczkowała, ale ja uważam że to nic dziwnego wiele dzieci w tym wieku jeszcze nie raczkuje...

trzymam kciuki za wszystkie pary w trudnych chwilach - ja sobie nie wyobrażam nawet miesiąca , nawet tygodnia... takiego życia - u nas jest oki chociaż jesteśmy małżeństwem od 5 a właściwie już prawie 6 lat a byliśmy ze sobą już od 11 i wiadomo, że kazde z nas ma gorsze dni ale to raczej nie wpływa na nasz związek, mimo że mamy różne temperamenty łóżkowe :ico_oczko: tzn R większy ode mnie... czasami to tak sobie mówimy, że nam to się nie chce kłócić :-D wolimy się poprzytulać albo pogadać :-D

buziaki dla wszystkich solenizantów - ja niestety już dawno nienadążam... :/ :ico_wstydzioch:
zdjęcia suuuuuper i dzieciaczki massumi i oczywiście Mayeczka i Karolek na spacerku i Jagódka - śliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

i lecę kąpać mojego robaka :D
papapa

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

21 kwie 2008, 19:17

tak sikorka masz racje z tym seksem
ale nie oszukujmy sie dla faceta seks to co innego niz dla kobiety
my podchopdzimy do tego bardziej emocjonalnie a oni poprostu i juz
a rozmowy są najwazniejsze w malzenstwie nawet jak sie nie umie to trzeba cwiczyc bo ja sobie np nie wyopbrazam nie mowic mojemu M co czuje
czasem on nie rozumie (facet :ico_haha_01: ) ale ja mu cierpliwie tlumacze i w koncu on sobie to przerabia na swoj chlopski rozum i rozumie

a my po komuni
mała byla grzeczna oczywiscie ja zmeczona na maksa jestem b o wiadomo ze mala nie chodzi wiec raczkuje po calym domu co mi srednio pasuje
musiałam ja zaraz szybko przebierac w robocze ciuchy i lazila w tym syfie

[ Dodano: 2008-04-21, 19:22 ]
Obrazek


masz racje anza z tymi klotniami
u nas one czasem oczyszczaja atmosfere

i do naszych dziewczynek ktore maja przerwe w przytulankach powiem tak ze nic sie nie dziwie bo my czasem to tez kilka tyg nic
moj M sie stawia i mowi ze on nie bedzie sie prosil a ja wybitnie zmeczona i poprostu mi sie nie chce
az tu nagle zauwazam ze jestem, ciagle zla niezadowolona i wszystko mnie wkur...
i wtedy co najlepiej pomaga????
rozładowanie emocji mozna to tak nazwac :-D czyli seksik

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

21 kwie 2008, 20:20

no jagodka24, u nas to samo z seksikiem ja jak jestem zmęczona to nie potrafię się zmobilizować i nonono blada a R biedny odwraca się na drugi bok :ico_oczko: a wiadomo że ostatnio to notoryczne zmęczenie.... no ale jakoś ok 3 razy w miesiącu się udaje :-D

moja śpi uffff :ico_sorki: ale mnie plecy bolą :/
coś się tu podobno dobić nie można bo Gosia właśnie pisała do mnie na GG :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

21 kwie 2008, 20:26

no nie mozna ale mi sie w koncu udalo!!!!
bylismy po reszte prezentow do pl i jestesmy splukani tak ze nie dosc ze po oszczednosci trzeba zanurkowac to jeszcze wymyslic jakas kase na jedzenie :ico_olaboga: .....i dokupic jeszcze ciuszki dla chrzesniaka A....no ale to juz nasze problemy wiec nie zanudzam...
Jagodka sliczna fotka ...mala tak fajnie wystrojona!!! :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

21 kwie 2008, 20:27

Hej.

Ja dziś byłam z małym u okulisty.

Wizyta u okulisty - absurd !!!

Wiktor podczas badania siedział mi na kolanach. I powiedzcie mi, jak takiemu ciekawemu świata brzdącowi zbadać wzrok - usiłowałam trzymać go w bezruchu, ale okazało się to niemożliwe. To obrócił główkę, to zamknął oczko - porażka.

Sama okulistka też mnie doprowadziła do śmiechu - bo niby coś jest nie tak, ale ona tak do końca nie może tego stwierdzić ... Kurde babo jak nie potrafisz badać takich maluchów to powiedz - poszukam specjalisty. Jej diagnoza to ... astygmatyzm na lewym oku. Mam zgłosić się w czerwcu i jeśli wada nie zniknie to przepisze okulary. Jak ja utrzymam okulary na nosie rocznego dziecka ???

No nic, po lekkim załamaniu umówiłam się z koleżanką, że pojedziemy do okulisty z prawdziwego zdarzenia - jej córeczce z lipca też ucieka oczko. Była już raz bo mała miała zatkany kanalik łzowy. Badanie jest brutalne, bo dziecku rozszerza się oczko takim metalowym przyrządem ale wtedy mam pewność, że zostanie dokładnie zbadany i zdiagnozowany. Mam nadzieję, że to jednak nie będzie nic bardzo poważnego ... Jeśli jednak nie to trudno - będziemy leczyć. Okulary to nie koniec świata.

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

21 kwie 2008, 20:44

dziewczyny a nie wiecie może co oznacza jak dziecko się poci bardzo? bo szczególnie wieczorem jak zaśnie to budzi się cała mokra - normalnie zostaje mokra plama na prześcieradle w miejscu główki

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

21 kwie 2008, 20:47

anza :
- za ciepło jest ubrana, zbyt ciepło może być w pokoju
- pościel nie przepuszcza powietrza
- to mało prawdopodobne ale pocenie się główki podczas snu może być oznaką krzywicy, podajesz małej witaminę d ?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość