Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

23 lut 2008, 01:46

Obrazek

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

23 lut 2008, 01:51

Zulcia,
Nawzajem Kochana :ico_haha_02: i oby wszystko było dobrze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

23 lut 2008, 01:54

to znowu ja po godzinnej dzemce i kolejnej wojnie z mezem :ico_zly: wyobrazcie sobie ze on najwyraqzniej ma mnie w d... i to jak sie czuje :ico_placzek: zapowiedzial wieczorem ze bedzie ogladal telewizje... ok, niech mu bedzie... poszlam wiec na gore do sypialni i sie polozylam spac... godzine temu slysze odglosy meczu dobiegajace z dolu i konferencje telefoniczna (zadzwonil sobie do kumpla i na tel. glosnomowiacym komentuja mecz ktory wlasnie graja :ico_zly: ) albo ja sie iuz kur... czepiam albo to z nim jest cos nie tak :ico_puknij: :ico_puknij: dodam ze sciany sa cieniutkie i wszystko slychac jakby siedzial obok :ico_zly: no i po moim spaniu... zrobilam sobie herbatke i pewnie do rana bede przegladac strony internetowe... i co mam zrobic? :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: az cos mmnie trafia jak widze jaki on ma do mnie ostatnio stosunek :ico_zly:
moze teraz o czyms innym bo szkoda moich nerwow...jak zwykle narzekam :ico_puknij:

emalia
, z tego co piszesz to macie straszne drogie zycie!
nasz domek jest "malutki", bo tylko dwa pokoje salono- kuchnia i lazienka...ale za taki wlasnie nikt nie powinien wziasc wiecej jak 1000 euro...
co do rachunkow za wode, prad i gaz,smieci, to ciezko mi na dzien dzisiejszy powiedziec, bo mieszkamy tu od niedawna i nie wszystkie rachunki jeszcze zdazyly przyjsc (prad co dwa miesiace, gaz i woda - nawet nie wiem :ico_wstydzioch: )
mamy jeszcze do oplacenia telewizor (ok 100 euro na rok) ubezpieczenie domu 150, komorka meza, telefon stacjonarny... ubezpieczenie samochodu... koszt dwutygoniowego wyzywienia to kwota ok 200 euro... jak to wszystko dodac to i tak sie dziwie jak wyrabiamy (tylko maz pracuje)...
jesli chodzi o zarobki to jest roznie, w zaleznosci co sie robi
minimalna pensja w sklepie wynosi ok 800 euro :ico_szoking: o ile sie nie myle...
mezczyzna pracujacy na budowie zarabia ok 1500 euro - na czarno, kobieta roznie: mam znajoma po studiach z biegla znajomoscia jezyka francuskiego, polskiego japonskiego,angielskiego i niemieckiego ktora pracuje legalnie, w biurze za 10 euro za godzine i mam znajoma ktora sprzata na czarno, rowniez za 10 euro za godzine... przy sprzataniu kwota dochodzi do 12... 14 euro... mniej za opieke nad dziecmi (7-10)
moj maz zarabia troche wiecej :ico_oczko: od minimalnej kwoty ale to tez jest sprawa umowna z szefem :ico_oczko:

i jeszcze najwazniejsze- paryz jest podzielony na strefy... my mieszkamy w strefie 4... im blizej paryza tym drozej...w samym paryzu wynajecie kawalerki na szostym pietrze bez windy wielkosci schowka, czesto bez lazienki, bez odplywu wody to kwota 800 euro!!!
nawet nie wyobrazasz sobie jak ludzie moga mieszkac :ico_olaboga: ich cale mieszkanie jest wielkosci mojej lazienki...okno w suficie... i tak mieszkaja nawet rodziny z dziecmi :ico_szoking:
te kawalerki to kiedys, wiele lat temu sluzyly jako schowki (dodatek do apartamentow )albo pokoiki dla sluzby... teraz kazdy kto ma apartament w paryzu i posiada taki "schowek" wynajmuje go studentom badz obcokrajowcom... no niestety zycie w paryzu kosztuje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

23 lut 2008, 09:29

Obrazek

Moniczko
odpisze ci po pracy-spiesze sie -nie daj sie i trzymaj sie

milusiego dnia kochane

Obrazek

Awatar użytkownika
kratka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3044
Rejestracja: 28 cze 2007, 17:15

23 lut 2008, 10:15

emalia30 pisze:no hej kratka
dodam ci,ze ten wozek jak tylko dowiedzialam sie,ze jestem w ciazy wpadl mi w oko przypadkiem na jednych ze stronek na necie i jakos o nim zapomnialam,teraz tak obejrzalam i cena spacerowki i gondoli to 1550zl plus fotelik samochodowy za 389zl-nie najgorzej :-D


Ogladalam ten wozek w sklepie i b mi sie spodobal. W tej cenie trudno o drugi taki wozek. X-lander kosztuje podobnie ale nie jest tak dobrze amortyzowany jak volant i nie ma mozliwosci zalozenia spacerowki tylem i przodem do kierunku jazdy (a volant z tego co wiem taka mozliwosc ma).

Milego weekendu :-)

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

23 lut 2008, 13:02

czesc Kochane u Was na topicu taka radosna atmosfera, a ja sie podłamałam.Odebrałam własnie wyniki badan hormonów i moja prolaktyna wyszła fatalnie :ico_placzek: Jest jeszcze raz tak wysoka jak maksymalna norma (norma jest do 29,93), a mój wynik to 58,55.

Nic z tego noe rozumiem.Przeciez wysoka prolaktyna uniemozliwia zajscie w ciąże, powoduje brak owulki, a u mnie aboslutnie wsyztsko jest na odwrót. mam owulacje prawidłowo, 2 razy szybciutko zacizyłam.Co jest grane? Juz mam schrzaniony humorek na weekend :ico_placzek: Liczyłam, ze terz bedzie juz tylko z górki, ale wiedze, ze nie :ico_placzek:

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

23 lut 2008, 13:05

K@tk@, ja się niestety nie znam ...
A kiedy idziesz do lekarza na konsultację?

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

23 lut 2008, 13:59

szczako moze uda mi sie dostac do mojego ginka we wtorek.Ma mi zrobic wymazy, ale musze jeszcze przedzwonic.Bo on w tedy dyzuruje w szpitalu i musi to jakos czasowo zgrac.Wtedy pokaze mu moje wyniki.


kochane juz troszke poczytałam, zasiegnełam porady u super kumpelci, która zbijała PRL i okazuje sie, ze nie mam co panikowac. PRL to hormon stresu, a ja robiłam badanie 4 dni po otrzymaniu wyników bad.genetycznych.Ponad 3 tyg.zyłam w ciagłym stresie. Nawet @ spozniła mi sie 6 dni. Tak wiec mysle, ze to stres wpłynał na taki własnie wynik. Powtórze to badanie z poczatkiem marca. Aha i jeszcze czytałam, ze bada sie ten hormon po odpoczynku.A ja w ten dzien bardzo sie spieszyłam, bo M musiał zdazyc do pracy, wiec wsyztsko było w biegu.Wpadłam do mamy na II pietro i od razu miałam pobrana krew.Tak wiec mysle, ze w marcowym badaniu wszystko wyjdzie OK .
Nie moge schizowac, wszystko bedzie dobrze...
prawda?

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

23 lut 2008, 19:41

Witajcie
22540MONIKA, dziękuję :ico_buziaczki_big:
MONIKAB fr, nie denerwuj się,bo to nie wskazane.Chociaz z drugiej strony jak sie nie denerwować,jak osoba,z którą się dzieli się życie tak postępuje. :ico_pocieszyciel:
K@tk@, wszystko będzie dobrze,nie martw się i nie stresuj. :ico_pocieszyciel:
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

23 lut 2008, 19:57

witam po pracy

kochana moja Kotecz@ko jasne,ze bedzie wszystko dobrze-tylko odpocznij przed kolejnym badankiem i nie stresuj sie tak,za bardzo tez sie na tym nie znam,ale jak sama pisalas,owulke masz,dwa razy zaszlas bez wiekszego problemu,wiec widzisz kochana,wszystko sie pouklada-daj czasowi by robil swoje,a juz za rok tak jak my bedziesz miala dylemat jaki wozek kupic tak jak ja mam :-D :-D :-D

kratka pisze:Ogladalam ten wozek w sklepie i b mi sie spodobal. W tej cenie trudno o drugi taki wozek. X-lander kosztuje podobnie ale nie jest tak dobrze amortyzowany jak volant i nie ma mozliwosci zalozenia spacerowki tylem i przodem do kierunku jazdy (a volant z tego co wiem taka mozliwosc ma).
-masz racje i zgadzam sie z toba a jak sadzisz czy dla chlopca ten bezowy z niebieskimi kwiatuszkami pasuje??kurcze on mnie najbardziej od samego poczatku podszedl i nie wiem tylko czy wypada chlopcu kupic w takie kwiatki :ico_noniewiem:

emalia, z tego co piszesz to macie straszne drogie zycie!
oj niestety tak :ico_zly:
zapomnialam ci dodac,ze ja tez za rok oplacam TV to koszt 159 euro i dodatkowo mamy cyfre za ktora tez place a to jakies kolejne ponad 100 euro na 3 miesiace,za ubezpieczenie aut oczywiscie i podatki jak i przeglady co rok tez sie placi kolejna kase,a co do stref to i u nas jest podobnie im blizej Dublina tym wiecej.Np moja siotra pszeszlo 2 lata mieszkala 100 km prawie od Dyblina i mieszkala w apartamencie za 550 euro a teraz zmienila miejce blizej Dublina i placi za to samo dwupokojowe mieszkanie prawie 1100euro.
Telefony komorkowe to jakies 20 euro na miesiac doladowanie ,jeden mamy na abonament i dzonisz z niego gdzie chcesz bo masz 400 min za darmo i jeszcze cos tam a placisz ok 60 euro na miesiac,stacjonarnego jako takiego nie mamy,ale ost zalozylismy sobie taki telefon VoIP i jest z numerem polskim,kosztuje np 100 zl na rok i kazdy kto dzwoni do nas z Polski placi jak na kazdy stacjonarny tam :ico_oczko: ,fajna sprawa .
Pracujemy oboje i tez zarobki sie roznia jak u was.
Srednio kobieta zarabia od 1000 euro do 1400 euro,w biurze moze nawet do 1600E jesli np tak jak twoja znajoma wlada choc dwoma jezykami perfekt i zna komputer od podszewki,mezczyzni tez roznie zarabiaja w zasadzie tez mozna znalezc od 1000 e do ponad 3000e na miesiac jako kierowca tira z nadgodzinami i 6 dniami pracy,jak nie siedmioma-zalezy jak sie trafi,
Ogolnie jest tutaj coraz ciezej,wiec i placa nie zaciekawie-za duzo nas.
Za wode jak na razie nie ma oplat,ale juz jest mowa o tym pomysle,wiec kto wie kiedy nam kaza zaplacic. :ico_zly:
Co do twojego meza to powiem ci,ze powinien ktos nim w koncu tak pozadnie wstrzasnac,by sie opamietal i zobaczyl co on najlepszego wyprawia raniac ciebie jak i jeszcze nie narodzona dzidzie :ico_zly: Nie wiem jak mozna byc tak nietaktownym i gdy spisz robic sobie normalna meline i miec gdzies poszanowanie do tego,ze ktos na gorze spi-zwlaszcza ty :ico_zly:
ale ja bym go zdzielila porzadnie mowie ci,tak by przez tydzien nie mogl prosto chodzic :ico_zly: Moniczko modl sie,wiem,ze czasem dluzej to trwa,ale popros o to,ze pragniesz byscie sie kochali jak dawniej,by on przejrzal na oczy i zobaczyl jak bardzo cie rani,by zmienil swoj stosunek do was i w koncu okazal zainteresowanie rodzina,w koncu fakt,ze tylko on pracuje nie zmienia stanu rzeczy,ze ty nic nie robisz :ico_zly:

jak wam weekendzik mija??
u mnie w pracy dzis bylo w miare znosnie,ale jutro za to nie wiem jak przezyje dzien,mase pokoi i to kazdy bedzie strasznie brudny,przyjda ludzie z klubow poupijani i bede robic syf taki,ze nie wie czesto czlowiek od czego ma zaczac :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość