Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

23 lut 2008, 11:55

JUSTYNKO.....ja tez daję cebion albo cevikap (to samo) i pomimo, ze jest tak napisane to przy katarze u nas lekarze dają taką podwójną dawkę....a nawet 3 razy po 10 kropli.
i ja tak daję...już od dawna...

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

23 lut 2008, 12:17

Wielkie dzięki Violu zaraz jej dam.
A Veronika wstała dziś o 10.45 :ico_szoking:

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

23 lut 2008, 14:39

heloł babeczki

Zosia ma chyba trzydniowke :ico_placzek: albo tak zabki ida bo od 2 dni ma goraczke 38,5
juz normalnie nie daje rady :ico_placzek:

ale , ale

to dla Pawełka
Obrazek

to dla Miłoszka
Obrazek

a to dla ciebie Asiu z przeprosinami za pomyłke Obrazek

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

23 lut 2008, 15:06

NO HEJKA, domek juz posprzatany, maluszek sie wietrzy wiec ja moge sobie poklikać :-D

Justynko :ico_tort: dla Veronisi z okacji małej rocznicy :-D
a ja cebionu daje codzinnie 3 krople i to gdzie od 3 miesiaca życia :-D i jak narazie oprócz katarku nic nas sie złego nie czepiło :-D

Sosim współczucia, ale trzymaj sie bo mój maluszek też miał przez trzy dni gorączke a później mu się ząbeczek pojawił, wiec byle do niedzieli :-D

Aktualizacja :-D

SPOTKANIE LIPCÓWECZEK

1-4 - długi weekend majowy - ULA_TOMEK; JUSTYNA30;
10-11 maj- ULA_TOMEK
24-25 maj- ULA_TOMEK

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

23 lut 2008, 15:09

SPOTKANIE LIPCÓWECZEK

1-4 - długi weekend majowy - ULA_TOMEK; JUSTYNA30; VIOLA
10-11 maj- ULA_TOMEK

24-25 maj- ULA_TOMEK ; VIOLA

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

23 lut 2008, 15:13

o super Violu :-D dzikie za wpisanie sie :ico_brawa_01:

a jak tam imprezka juz sie zaczeła, nie rozniesli ci jeszcze mieszkanka :-D

[ Dodano: 2008-02-23, 14:14 ]
o męzuś wrócił :-D lece nakarmic głodomorka :-D
pa :-D

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

23 lut 2008, 16:29

właśnie Violu pisz jak tam imprezka :-D
A my byliśmy na spacerku i zachaczyliśmy o plac zabaw i Veronisie troche pobujaliśmy w bujawce :-D

[ Dodano: 2008-02-23, 15:42 ]
od kiedy można dawać kiwi naszym dzieciom?

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

23 lut 2008, 18:27

Czesc
Ja tez chyby jakis urlop sobie zrobie od chlopa.Wiecie oni jak im sie w lap nie walnie to nic nie zrobia w domu.
U nas piekna pogoda i dlatego nie wpadam tu na TT sory.
Sosim mnie nie musisz przepraszac ja sie nie obrazam :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
Dla Pawelka,Grzesia,Miloszka,Veronisi 100 lat :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
No wiec u tej mojej kumpeli :ico_olaboga: :ico_olaboga: On jest gosciem od win cos na s sie nazywa i praca od czasu do czasu.Ona siedzi w domu i nic nie robi.Te pierwsze blizniaczki chodza do przedszkola na caly dzien wiec mama nie musi gotowac.Masakra.No i syn to byl przypadek. :ico_noniewiem:
A u nas wiosna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: W koncu te kurtki zimowe poszly dzis do lamusa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Cholera jak tak patrze to mi zaden termin nie pasuje :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-02-23, 17:29 ]
Justynko od 8 m-ca zobacz
http://www.osesek.pl/co-kiedy-w-diecie- ... c-z-3.html

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

23 lut 2008, 21:21

no witam wieczorkeim :-D a ja dopiero do domku wróciłam, bo nam sie zapasik pieluszke konczył wiec wyskoczylismy do wrocławia z maluchem i babcia :-D i tak sie naśmiałam z tego mojego synka bo on sie tylko ciagle cieszył i tak mu sie podobała jazda wózekiem na zakupy ze normalnie w siódmym niebie byłi tylko sie chichrał wiec wesoło było :-D

a obłowiłam sie w tesco ze ho-ho :-D kupiłam maluchowi 7 body z krótkim rękawiem z kubusiem puchatkiem za 25 zł :ico_szoking: bluzeczki z krótkim rekawiem na lato juz kupiłam bo za 9 zł były wiec tez kilka wzielismy :-D no i słoiczki tanie były to w trzypakach wiec jeden gratis wychodził wiec wziełam kilka deserków i obiadków :-D
a w makro miała byc promocja na pieluchy, ale chyba wszytsko wykupili wiec w sumie w normlanej cenie kupiłam :ico_noniewiem: ale nie załuje wyjazdu :-D

a jak ktos ma tesco pod nosem to polecam bo teraz fajne rzeczy dla maluszków są :-D

Joasiu a ty do jakiego miasta przyezdzasz, moze uda sie jednak cos wykabinować???

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

23 lut 2008, 22:04

Witajcie.......ufffff juz po imprezce...

było 15 dzieci +moi trzej, (6 dziewczynek i 9 chłopców)masakra... z przerażeniem stwierdzam, ze większość dzieci (szczególnie chłopców) nie umie się bawić! :ico_olaboga: piski, wrzaski...to dla nich zabawa... musieliśmy z mężem wymyslać im co rusz nowe zabawy... ale ogólnie było ok.
tatuś stwierdził, że w przyszłym roku Urodzinki robimy w Centrum Zabaw Fantazja...
trochę żałuję, że tym razem nie zrobilismy tam urodzinek...
a to mój torcik...wypracowany...wyszedł super!!!! a jak dzieciom sie podobał...zrobiłam im niespodziankę... :-D
Obrazek

a to najlepsza koleżanka mojego Mikołaja (powiem wam w sekrecie, że Dominika barrrdzo mu się podoba :-D )
Obrazek
Obrazek


i do kompletu jeszcze gwiazda....
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość