Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

24 kwie 2008, 09:31

Witam się i zmykam, no bo właśnie trzeba pogodę wykorzystać, i cały dzień znów będziemy na dworze, muszę lecieć jeszcze do jednego sklepu tą terakotę zobaczyć, potem mam indywidualne spotkanie z wychowawczynią Kacpra, tak na koniec trzeciej klasy pani takie spotkania sobie wymyśliła.

A muszę się Wam pochwalić, Kacper wczoraj dostał 6+ z niemieckiego, dziwna ocena (szkoda, że nie 7 :ico_oczko: ), ale jestem dumna, bo Kacper jest najlepszy z niemieckiego. :-) Wiem, że zdolności do języków jakie posiada napewno przydadzą mu się w życiu.

No to spadam, bo zaraz ruszamy z Karolkiem :-D

[ Dodano: 2008-04-24, 10:20 ]
Jeszcze jestem, Karol sobie usnął...

A to od Ewcika

"Hej! Mam już neta. Alicja ma podwyższoną temperaturę i katar i jestnieznośna więc narazie nie ma szans na wejście na tt. Chyba idą zęby, bo je tylko płynne i nie da sobie dotknąć dziąseł. Zajrzę dopiero po południu jak wróci Mariusz. Pozdrawiam"

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

24 kwie 2008, 11:09

hello z rana
u nas noc oczywiscie fajna i przespana...
teraz walczymy ostro zeby isc na drzemke...narazie 1 proba zakonczona niewypalem...

dla Kacpra Sikorki wielkie brawa...bo 6+ to nie byle co!!!
Lady to fajnie ze Tobie pasuje...jeszcze co na to Irmina i Ewcik???....noa Jagodka...to terminy u mnie jak bede...u Arka jeszcze dokladnie nie wiem,musze z nim pogadac o tym i tez postaram sie rzucic wczesniej jakas data :-)

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

24 kwie 2008, 11:43

Mi pasuje w sumie i wtorek i piatek jesli sama bym się wybrała a jesli z M. to bardziej piątek bo w tygodniu raczej zapracowany, a co z miejscem spotkania??

Wczoraj wieczorem nie było nawe źle, zasneła sama i nie płakala ale drzemka po południu trwała 30 minut o ile wogóle zasnęła, usłyszała szczekanie Roxi i zaczeła płakac więc było po spaniu a teraz też już ją słyszę, więc nie spała za długo... :ico_haha_01: ida zaraz na dwór bo u nas dziś pięknie na dworze.

Sikorka gratki dla Kacpra, u nas na razie dyktanda tragicznie wychodzą a nat to sobie Dominik radzi, ale wrcze chyba troche za duzo wymagaja, dzieciaki niedawno nauczyły się pisać a juz muszą prysfajać ortografię

No to spadam, buziaki

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

24 kwie 2008, 12:28

Dzieńdobry :ico_haha_01:
i do widzenia bo mała się obudziła...będę wieczorem dopiero, pa!

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

24 kwie 2008, 12:31

melduję sie ze żyję. Młoda na chwilę przysnęła więc do Was zajrzałam. Nie wiem co sie u Was działo, przez ten czas i zapewne jeszcze jakis czas nie nie dowiem, bo jutro znów wyjeżdżam, ale tylko na weekend. U nas masakra. Alicja świruje. Dziś spałam w nocy moze 3godziny. Ala co chwilę się wybudzała z płaczem. W końcu koło 3 nad ranem zasnęła na moich rękach. Położyłam ją na dwóch poduszkach zeby katarek nie spływał do gardła. Dospała do 6jak Mariusz do pracy wychodził, no i teraz udało jej się zasnąć, ale już wspomagana maścią majerankową. Byłam u lekarza i lekarka stwierdziła że to zęby tak jej się dają we znaki. Jej zdanie idą na raz 4 albo 5. Mam dużo chodzić z Alą po dworze po świeże powietrze ułatwia oddychanie. Najlepiej jakby spała na dworze, a jak nie da rady to przy otwrtym oknie i tak też zrobiłam. Odpukać młoda śpi już ponad pół godziny i nie zanosi się żeby szybko się obudziła. Poza tym mamy przejściowe problemy z karmieniem. Ala przyjmuje tylko płyny lub półpłynne rzeczy. Nie ma mowy o jedzeniu łyżeczką. Bolą ją chyba dząsełka. Nawet ulubionych chrupek kukurydzianych nie chce, ani biszkoptów, nie mówiąc już o chlebku czy sucharków na mleku. Tym sposobem wymyślam różności żeby tylko coś zjadła. Na tapecie są jogurty, zmiksowany banan z mlekiem i twarożek, no i dużo picia.
Zdjęcia obiecuję że wkleję jak tylko dam radę. Narazie Mariusz uruchomił mi rezerwowego kompa z bardzo małym dyskiem, więc nie chcę zapychać go fotami. W przyszłym tygodniu oddajemy w końcu laptopa do naprawy, więc mam nadzieję że będzie ok.

Dobra zmykam ogarnąć mieszkanie póki Bąbel śpi, bo potem pewnie znów będzie koncert

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

24 kwie 2008, 12:37

hmm...miejsce....no tak...najlepiej gdzies posrodku i jakies wygodne....gdzie teraz mieszkasz Irminko?....bo Lady to Rybnik,ja Wodzislaw....cos sie wybierze :ico_oczko:
Maya spi juz godzinke..ja przegadalam te godzine z mama na skypie i troche sie obawiam kwestii finansowych bo wlasnie mi powiedziala ze tak 100-200 zl mam sobie doliczyc do ceny za impreze roczkowo-chrzcielna bo wszystko drozeje :ico_olaboga: ....matko ale az tak :ico_olaboga: .....mama mowi ze za chcleb placi 3,80 i ze tani niezbyt dobry po 2,40 jest....jak wyjezdzalam to bylo polowe taniej :ico_olaboga: ....straszne.....

aha i mamy od wczoraj nowe pampersy i jestem narazie zadowolona z nich jak nigdy wczesniej!!!easy up czy jakos tak....takie jak majtki jednorazowe,fajnie chlonne i kupa nawet nie wypada a wygodniejsze o duzo...bardziej przylegle,latwo sie zakladają bez gonienia ksiezniczki i idealne dla chodzacych dzieci...nie sa takie duze!!!no i rozmiar 4 jest idealny......tylko cena :ico_zly: ...niestety za 22 szt 6f.....ale mysle ze na dzien jak mala nie robi kup to nie wyjdzie drogo...1 paczka na tydzien...i w lato bedziemy uczyc nocnikowac wiec bedzie ok!

[ Dodano: 2008-04-24, 12:40 ]
Ewcik....no to posypaly Wam sie zebulska...oby szybko wyszly bo niepotrzebnie sie meczycie!!!!ucaluj marudke od cioci!!

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

24 kwie 2008, 13:20

no to jak u ewcik zaczelo sie zabkowanie i objawia sie tez nie jedzeniem łyzka czy chrupek, to ja sie na Mileny zeby chyba nigdy nie doczekam, bo moja panna to wszystko do buzi nadal pcha, ale ani sie specjalnie nie slini i w jedzeniu nie wybrzydza..
wczoraj jej dałam skosztowac troche kinder czekolady i wiecie jak wpieprzała :ico_haha_01:

a co do tego spotkania no to mi chyba jednak ten 13, bo planuje sie zapisac na prawo jazdy i tam miałabym pierwsze spotkanie 16.05 na 17 :ico_olaboga: zobacze co jeszcze na ten moj plan powie A. ale raczej pojde sie zapisac..

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

24 kwie 2008, 14:40

Lady..pewnie kurs prawka dobra rzecz!!!ja sie ciesze ze jako gluptasek jeszcze to robilam bo teraz mam z glowy i nie musze sie tym przejmpowac a prawko w kieszeni :-)
no dobra to moze wstepnie na 13-ego?oki...??kto sie pisze?

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

24 kwie 2008, 15:38

Ja też się cieszę że prawko mam już w kieszeni, chociaż robiłam je już z brzuszkiem :D

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

24 kwie 2008, 15:59

oj ewcik biedne jestescie ale ja tez uwazam ze to na zeby
mojej np wychodza parami odrazu po 2 i standard to katar i slabe jedzenie i spanie
teraz bylo szczególne okropnie jak szly gorne jedynki bo to podobno najbardziej bolesne zeby

dzisiaj moja ksiezniczka zasnela dopiero o 13 :ico_olaboga: ja sie nie zgadzam na jedna drzemke ja chce dwie bo nie dam rady

zasnela na siedzaco w czasie spaceru i kiwała sie jak mala pijaczka :)

daria jesli chodzi o mnie to ja sie dostosuje do was bo mam wolne i chyba juz wtedy bede samodzielnie mobilna

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość