BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

24 kwie 2008, 14:40

niunia pisze:mnie znowu kregosłup daje popalić, ćwiczenia pomagają na krótko, najlepiej pomaga jak mężuś pouciska na dolne częsci ,no i termoform tez, czuje sie jak stara babulka

Ja tez mam z kręgosłupem problem,tym bardziej,że mam pracę siedzącą i co jakiś czas muszę wstawać,po dosłownie mam ochotę wyć z bólu...a dodatkowo czuję żebra,jakbym miała dosłownie połamane,widoczne dzidzia ma uciska....Mnie pomaga leżenie na dywanie...

Dziś mam wizytę u mojej gin i USG,odezwę się po wizycie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

24 kwie 2008, 17:43

czesc :ico_ciezarowka: :ico_haha_01:
Dziś byłam na pierwszej lekcji w szkole rodzenia, spodziewałam sie czegoś innego, ale miło było..Może coś to da, nastawienie inne może będzie po tych lekcjach:))..Sliczna pogoda w Bydzi, a u was??..pozdrawiam :ico_ciezarowka:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

24 kwie 2008, 18:59

Dziewczyny,ja jestem w takim szoku,ze głowa boli... :ico_szoking: :ico_szoking: Byłam teraz na USG i mojej "córeczce" urosły....jajeczka :ico_szoking: :-D Na 99% będzie synek :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Badanie trwało ze 40 minut,najpierw wymiary itp,ale widziałam,że gin ma dziwną minę,w końcu pyta,jaka płeć wyszła na ostatnim USG? Więc mówię,że na 90% dziewczynka...a ona na to,ze nie jest pewna,ale cos jej mignęło między nogami...a potem dzidziuś ścisnął nogi i przez dobre 20 minut gin szturchała mi brzuch,żeby dzidzi zmieniło pozycję...i trochę się udało,bo przez kilka sekund udało sie jej zagladnać między nózki dzidzi i mówi,ze coś tam dynda i jest coś jak jajeczka,ale na 100% zrobimy jeszcze USG w połowie czerwca :ico_oczko: SZOK

Poza tym mam delikatny stan zapalny pęcherza,mam brać Urinal,reszta wyników ok :ico_brawa_01:
Te bóle @-powe,które miałam,to podobno nic groźnego,bo szyjka zamknięta i długa :ico_sorki:
To chyba tyle :-)

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

24 kwie 2008, 19:14

BeataW pisze:Dziewczyny,ja jestem w takim szoku,ze głowa boli... Byłam teraz na USG i mojej "córeczce" urosły....jajeczka Na 99% będzie synek
hehe w sumie to chyba radość będzie bo córeczka, a teraz synek:)..gratuluje:)będziesz pełną MAMA:)) :-D

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

24 kwie 2008, 19:16

o ile na następnym USG znowu nie będzie zmiany :ico_haha_01: Już się na nic nie nastawiam,co sie urodzi,to będzie :-)

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

24 kwie 2008, 19:44

okis widze..., ze jakos lipa nikt ostatnio nie pisze, albo bardzo malo znikam milego wieczorku:)papapa :ico_ciezarowka:

niunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 04 lip 2007, 13:14

24 kwie 2008, 20:16

no niezła niespodzianka!!! BeataW :ico_brawa_01: fajnie gdyby był synek ale córcie 2 tez miały by dobrze razem, ja zawsze marzyłam o siostrze bo mam tylko brata, ale ważne ze jest i jest kochany :-)

te USG płatają figle równo, mnie tez juz nic nie zdziwi i nie nastawiam sie na płeć, nawet trochę żaluje ze pytałam o to bo bym miała niespodziankę, zresztą i tak ....wszystko sie może zdarzyć.... .... :ico_oczko: bedziesz miała jeszcze 1 USG czy więcej ? ja chyba jakoś koło 33tyg. wiec jeszcze sporo czasu, a gdzie reszta brygady ? :ico_ciezarowka: dobrej nocki dziewczyny

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

24 kwie 2008, 20:28

niunia pisze:bedziesz miała jeszcze 1 USG czy więcej ?

Jeszcze jedno pod koniec czerwca,przed porodem :ico_oczko: Koło 37-38 tc

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

25 kwie 2008, 13:33

witajcie :ico_ciezarowka:
niunia, na prawko teraz czeka się ok.2-3 tyg. Ale ja juz bym chciała :)
BeataW, no to super :) ja też się staram nie nastawiać za bardzo (chociaz gin mowil ze na 100% )na chłopca, zebym nie miala takiej niespodzianki jak z Majką-też miala byc chlopcem:)
ja teraz 13 maja bede miala usg :) juz sie doczekac nie mogę, żeby Dzidzie zobaczyć :) pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
Serena
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1140
Rejestracja: 02 lut 2008, 18:53

26 kwie 2008, 23:16

BeataW, gratulacje na synka :ico_oczko: , no to niezła niespodzianka
no ja mam usg za 2,5 tygodnia zobaczymy co usłysze :ico_oczko:
delfi1, nic sie niemartw bo usg sie nie robi czesto jesli nie ma takiej potrzeby tzn. zagrorzenia itp... :ico_oczko: wiec wszystko jest ok.
teraz czuje sie dobrze po przeziebionku pozostał lekki kataerek i ból brzucha który na szczescie przechodzi...
zycze wszystkim zdrówka i dobrej nocki :ico_ciezarowka:
do jutra

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość