Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

25 kwie 2008, 12:29

jestem,jestem gotowa do delektowania się kawusią :ico_oczko:

miała dziś nas odwiedzić koleżanka i całe przedpołudnie spędziłam w kuchni,żeby jakieś smakołyki do kawusi naszykować,ale w końcu zadzwoniła,że nie przyjedzie :ico_placzek: A może po ciasteczku do kawy :-)
ide seszcze ciasto skonczyć ,bo jutro ma przyjechać brat(pewnie też zadzwoni,że nie bo...) oby tylko dojechał :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

25 kwie 2008, 13:57

A u mnie koleżanka jesti tak z doskoku zagladam :-) moe prosić ciasteczko a co za ciasto Iwciu pieczesz ? Moja Niki chyba wogóle nie uśnie bo towarzyska jestwięc skoro jest Dominika to ona już spać nie chce :ico_noniewiem: :ico_olaboga: to będe z nią miała dziś przeprawy......

[ Dodano: 2008-04-25, 14:36 ]
Chwila nieuwagi i pudełko kremu Niki ma na twarzy dokładnie nałożyła sobie swój krem bambino miejsce przy miejscu na całej buzi :ico_olaboga: :-D

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

25 kwie 2008, 14:59

Witam laleczki :ico_haha_01:

IWCIU spoko spoko piecz spokojnie, przy mnie nic się nie zmarnuje :-D :-D :-D

U nas też od poniedziałku pogoda super i codziennie na podwórku siedzimy bo bez wózka na razie chodzę (nie ma kto mi go znieść), z drugiej strony to może i dobrze bo uczę Konrada maszerowania przy mojej nodze, w końcu od listopada już nie będzie miał żadnych szans na jazdę "bryką" :ico_haha_01:

EDULITA fotki super :ico_brawa_01: Kobieto jak Ty wyglądasz, normalnie się rumienię jak na Ciebie patrzę :ico_wstydzioch: O boska Ty :-P Cudne foty Niki, proponuję odświeżyć te co masz w podpisie :-)

MARITTA normalnie podłam z tej klawiatury :ico_smiechbig: DLA NASZEJ LILI wielkie brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Wczoraj była u mnie koleżanka fryzjerka i zrobiła mi odrost. Przy okazji udało się obciąć loczki Konrada i w końcu wygląda jak facet :-D Jak miał mokre to sięgały mu prawie do połowy pleców :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

25 kwie 2008, 21:11

Kasiulko, wreszcie nareście się odzywasz pisz duzo jak tam u Ciebie :-) podpis napewno odświerze ale jakoś nie mam się kiedy zabrać :ico_wstydzioch: no ale niedługo i zmienię obiecuje :-)
Pisz Kasiulka jak tam jak brzusio i jak się czujesz?
Konrad śliczny chłopak chyba zrobie rezerwację dla Nikolci :-)

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

25 kwie 2008, 21:47

Kasiu mówisz,że wzrosły Twoje moce przerobowe :ico_oczko: ,ciesze się i zapraszam wszystkie chętne na ciasto.Dziś zrobiłam biszkopt przekładany kremem chałwowym :ico_haha_02: -pierwszy raz taki robiłam ,mam nadzieję ,że zjadliwy :-D

jakieś wielkie litery mi się porobiły :ico_olaboga:

Edulitko dzięki za fotki-super Ci w nowej fryzurce.Na Niki nie moge się napatrzeć-rozchachana na całego biega po działeczce :ico_brawa_01: .Śliczne z Was kobietki-mąz i ojciec pewnie zazdrosny :-) o swoje laleczki :-)

uciekam spać ,bo mam pierwszy dzień @ i głowa mi pęka i mam dosyć wwszytkiego :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-04-25, 21:48 ]
ooooooooooooo już literki wróciły do normy :ico_brawa_01: :ico_noniewiem: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

25 kwie 2008, 22:03

Iwciu, - ja się pisze na ciacho :-) my znowu urzędowaliśmy na działeczce choć wieczór był raczej chłodnawy, Niki wróciła skonana i popiła mleczko po kąpieli i usneła jak susełek :ico_haha_01:
Ja mam dostać @ i chodze jak struta brzuch mnie boli niesamowicie ide spać bo umieram z bólu. Do jutra dziewoje moje :ico_papa:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

25 kwie 2008, 22:55

No hey

Widzę, że wszyscy powyłączali kompy i zapomneli o TT :ico_oczko:
My też raczej poza domem siedzimy :-D

Kasiu, nawet z tymi loczkami widać, że Kondrad to super facet :ico_brawa_01:
Dzięki za fotki, Super fryzurka Edytko :ico_brawa_01: a mała jest uroczo-słodka

A ja chodzę z katarem, nie jestem chora, jakieś cholerstwo kwitnie :ico_zly:
Jutro do was zajrzę, na kawę się wproszę :-D

Acha, najważniejsze, dla wszystkich maluszków zaległe całusy z okazji ukończenia 1,5 roczku Obrazek

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

26 kwie 2008, 12:17

Asia - już jesteś :-)
tak zajrzałam i jest tak jak się spodziewałam - też mykam na obiad do mamy a później na działeczke :-D

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

26 kwie 2008, 19:03

Witajcie widze że tu pustki :-) Myśmy dzis cały dzień poza domem matyldzia już poszła spać bo w dzień nispała :-D Miłego weekendu, słonecznego :-D A moja Matyldzia dziś ma święto :ico_brawa_01: Kochany łobuziak :-D

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

27 kwie 2008, 09:42

no to my przesyłamy buziaki DLA Martynki z okazji PÓŁ Roczku do 2 latek.Rośnij Zdrowo Malutka na pociechę Mamusi i Tatusiowi :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Asiu jakie wy jesteście śliczne na tym zdjęciu w podpisie.Gwiazdy!

spokojnej i pogodnej niedzielki:-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość