Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

25 kwie 2008, 17:54

To super :-) MOj mial kolki ale krople pomogly. Wazy juz 5,5 kilo :-) heh, tylko, ze jak sie urodzil wazyl 4 kilo :-) a Twoja byla mniejsza duzo, nie? MOj tez sie smieje non stop, uwielbia jak sie do niego mowi, aha i kocha lezec z golym tylkiem i machac mocno nozkami :-) :-D

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

26 kwie 2008, 11:34

Czarnulka, przeslicznie wyglada Twoja niunia w tej sukience :) Sukienki super sprawa, no nie?
Moja konczy 3 miesiace za 4 dni!!! Kolki sie skonczyly na szczescie. Rosnie strasznie szybko - wyrasta mi juz z 62 rozmiaru :ico_olaboga:

Niestety musze mala odstawic od piersi :( Walcze z bakteriami w pecherzu (mialam tez to przed ciaza) i antybiotyki nie dzialaja, boli strasznie. Zdecydowalismy z lekarzami ze mala odstawiam i zaczynam kuracje. Strasznie mi przykro z tego powodu. Jakos ciezko dziecku to zabrac... Ona i tak duzo z butli pila, ale teraz stopniowo juz coraz wiecej i czasami jak jej daje butle to placze i nie chce pic. Musze dac jej piers i sie uspakaja :(

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

26 kwie 2008, 11:47

Kolki sie skonczyly na szczescie
dawno??

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

26 kwie 2008, 20:19

[ Dodano: 2008-04-26, 20:21 ]
AniaZaba a ile dokładnie miesięcy ma Zuzia???
Zuzia w niedzielę skończy 11 tygodni.
Dziewczyny, czy dopajacie wodą dzieci? Chodzi mi o te które są karmione piersią. Właśnie się zastanawiam, czy nie podawać jej butelką chociaż trochę wody, żeby potem nie było problemu z przestawieniem z cycka na butlę.

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

26 kwie 2008, 20:54

AniaZaba, ja nie dopajam.

Dziewczyny, mam wrazenie, ze Olo swoedza dziasla juz, czy Wasze dzieci tez wkladaja raczki do buzi, wrecz cala piesc :ico_szoking: no i sie zaczal slinic :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

26 kwie 2008, 21:10

Moja ma to samo!! Ślini się to mało powiedziane, toczy pianę jakby miała wściekliznę :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

26 kwie 2008, 23:07

Właśnie się zastanawiam, czy nie podawać jej butelką chociaż trochę wody, żeby potem nie było problemu z przestawieniem z cycka na butlę.
To zalezy ile chcesz karmić. ja narazie swojej nie dopajam. A powiem Ci, że mój Kuba to nie wie co to butla i nigdy z niej nie pił. Karmiłam go do 14 miesiąca życia a wszystkie inne posiłki dostawał z łyżeczki i tak jest chyba dobrze :ico_haha_01:
Dziewczyny, mam wrazenie, ze Olo swoedza dziasla juz, czy Wasze dzieci tez wkladaja raczki do buzi, wrecz cala piesc no i sie zaczal slinic
U nas to samo i do tego zaczyna sie ślinić.

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

27 kwie 2008, 08:11

Emilia - gdzies jak skonczyla 2 miesiace. Raz potem miala jazde z brzuszkiem ale to chyba przeze mnie bo sie kefiru napilam...

AniaZaba - ja od poczatku podawalam herbatki a nie wode - zaczelo sie od kolek wiec herbatke ulatwiajaca trawienie i teraz juz tak zostalo. Czasem jak jedzie z nami samochodem i jak jest tak cieplo to herbatka super sprawa.

Wyczytalam ze dzieci gdzies na przelomie 2/3 miesiaca zaczynaja sie slinic - wiec wszystko w normie :) Moja tez pluje - szczegolnie jak gada te swoje "a gi"... i probuje cos innego. Agenciara. No ale slyszalam tez o dzieciach, ktorym zabki wychodza w 3 miesiacu (np moj osobisty brat :) )...

Ide na dwor na laweczke... sliczna pogoda - jest 8 rano i juz jest1 15 stopni :ico_szoking:

Mala wykopala mnie dzisiaj z lozka i zasnela kolo tatusia... stracilam juz swoja pozycje w naszym wspolnym lozku co zaczyna mnie niepokoic - oni sobie teraz smacznie spia a ja tu buszuje po kuchni :-D

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

27 kwie 2008, 11:54

Emilia - gdzies jak skonczyla 2 miesiace. Raz potem miala jazde z brzuszkiem ale to chyba przeze mnie bo sie kefiru napilam...
a pomagało jej coś na te kolki? stosowałaś coś??

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

27 kwie 2008, 16:10

Tagar, no moja kumpela tez mowila, ze dawala malemu herbatke z hippa z kopru i kolek nie mial. Ja pije od czasu do czasu herbate z kopru i tez nie ma juz kolek + oczywsicie te kropelki. :-D malego na raize nie chce dopajac. :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości