Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

26 kwie 2008, 21:16

witam wieczorową porą :)
gorące buziaczki dla naszych solenizantów : Krystianka i Uli :ico_buziaczki_big:
ja znów sama - prawie jak żona marynarza :ico_puknij:
nie napiszę dużo bo muszę się przygotować na warsztaty... :ico_zly: nie chce mi się...
qrcze ja już nie wiem jak te wizyty lekarskie poumawiać bo my co chwila musimy brać jakieś urlopy a długo tak się nie da ... :ico_noniewiem: czasami mój tata musi też gdzieś pójść i wtedy któreś z nas musi zostać - masakra... dlatego nie wiem czy mi się uda mieć wolne w ten poniedziałek Glizdunia, ale może... tylko nie wiem jak ja bym dojechała bo to ok 200km ode mnie - a ja bez samochodu, no nie wiem muszę pomyśleć jeszcze i dam Wam znać - a bardzo bym się chciała spotkać - a Wy będziecie z mężami czy same??

no i tu miało być zdjęcie ale coś mi się na fotosik nie chce przesłać :/ może później
to miłego wieczorku

[ Dodano: 2008-04-26, 21:19 ]
aaaaaaaaaaaaaaa
zapomniałam napisać, że Karol świetny na tych zdjęciach a jak śpi to do schrupania

i Zbora :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za zdjęcia w podpisie :-D super

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

26 kwie 2008, 21:21

Kamizela ja podziwiam...nie wyobrażam sobie nocnego wstawania jeszcze...o nie...to nie dla mnie...

Kate a na takiej, że mała bardzo powoli przybierała to raz...i że robiła kilka luźnych kup z resztkami pokarmów to dwa...a zaczęło się to od przygody z wprowadzaniem większych ilości glutenu...i tak oto wyszło...

Ale nie pisałam Wam...najważniejszej wczorajszej wieści!!! pani doktor stwierdziła, że na razie wstrzymujemy się z biopsją!!! :ico_brawa_01: bo przeciwciał we krwi nie ma...więc może przyczyna była w tej bakteryjnej infekcji moczu...Za 1,5miesiąca mamy się zgłosić na wizytę, wtedy znów zbadają krew na przeciwciała i na ilość żelaza. Jeśli coś będzie nie tak, to wtedy biopsja. Ale póki co, Hania ma jeść normalnie. I powiem Wam jeszcze, że jej kupy są na razie ok. Boże, czuwaj nad nami!!!

Moje dziecko spało do 18.15!!! potem zjadła tyle, że mnie powaliło...całą sporą miseczkę w której miała pół melona i pół banana zaciągnięte kisielem!!! byłyśmy chwilę na powietrzu jeszcze...a potem wygłupy i śpi.
A ja lecę oprasować się na wyjazd, bo jutro ruszamy około 7rano. Buziaki kochane!!!

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

26 kwie 2008, 21:22

zborra cieszę się raem z wami :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

26 kwie 2008, 21:29

hejka z wieczora..
Anza...fajnie jakby Ci sie udalo dolaczyc na spotkanko...bede z Arkiem i z Maya bo to jego teren wiec ma pole do popisu :ico_haha_01:
Zborra owocnych targow zycze...!!!!i duzo czulosci :-D :ico_brawa_01:
Kate...z kupami to chyba roznie bywa wiesz...jak mala miala 4 mce to przez dluzszy czas tzn chyba przez miesiac robila bardzo brzydkie zielone kupy ze sluzem a na koncu z nitkami krwi.....a byla na piersi tylko i po badaniu kupy nic nie wyszlo,wszystko dobrze a kupy ustaly z dnia na dzien i nie mamy pojecia co bylo ich przyczyną :ico_noniewiem: ...zycze by szybko minelo!!!moze zjadl cos nowego?albo zlapal jakas bakterie na jelitkach?
u nas juz od jakiegos czasu cisza...maya padla bo zajetym dniu.....mam sporo nowych fotek z dzis i kilka wrzucilam do albumu na picasa wiec jak ktos ma ochote to zapraszam do obejzenia :-D

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

26 kwie 2008, 22:08

hejka

no w koncu moge choc na chwile do Was zawitac i nawet dobrze - dla mnie oczywiscie - ze tt nie działało bo nie mialam tyle zaległosci..
ja piatek miałam pracowity, od rana sprzatałam, potem byłam z mała na spacerku, pote przyjechał moj chrzesniak i poszlismy na lody, a potem to juz wieczor i wiadomo filmik " godziny szczytu 3" - zarabisty :-) a dzis w szkole :ico_noniewiem: potem praca na dworze trzeba przygotowac plac do pełnej wiosny :-) teraz A pojechał po rodzicow na impreze wiec mam chwile..

kamizela no to masz fajnie z tym cyckaniem...juz kiedys pisalam o mojej kumpeli co ma 15 m-cznego juz teraz syna i jej nawet na drodze dzwiga bluzke bo chce cyca..to samo mowi za siebie..nieciekawie sie ma..wiec ty pewnie tez.. :ico_noniewiem:
glizdunia co do naszego spotkania to musi ono byc 13 jezeli ma ze mna dojsc do skutku, bo nie dosc ze mam 16 pierwsze spotkanie z prawa jazdy :-D to jeszcze mam egzamin o ktorym sie dzis dowiedziałam ze ma wtedy byc :ico_olaboga: a jesli chodzi o miejsce to ja sie na Tychach wogole nie znam, wiec w sumie wolałabym nawet Katowice jesli ma to byc miejsce blizej Irminy, choc nie powiem ze Rybnik bylby lepszy..ja chetnie zapraszam do siebie, ale rownie dobrze mozemy sie umowic albo w Plazie albo Focusie,no nie wiem...
zborra ciesze sie razem z Toba ze biopsja na razie odpada :ico_brawa_01: no w sumie Mila miala jak sie urodziła jakies zakazenie drog moczowych i nie przybnierala na wadza, jakos tego nie skojarzyłam..
sikorka karolek jest swietny.. :ico_brawa_01: :-)
ewcik a ty sie nie daj z ta tesciowa, ale co ona to wogole wymysliła, połączyc roczek Alicji z tyloma urodzinami :ico_puknij: pogieło ja :ico_puknij: nie slyszałam jeszcze o takich praktykach, przynajmniej jesli chodzi o roczek, bo miedzy moja bratowa i jej synkiem jest 7 dni roznicy i teraz juz odprawiaja urodziny razem...

ok to teraz lece bo A na pewno zaraz wroci,a musze jeszcze pocwiczyc...
to do jutra :516:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

26 kwie 2008, 22:16

Lady...no to 13 ego tak?hmmm jak dla mnie Katowice są znosne tez choc wiadomo ze Rybnik blisko.....chyba wszystko tu zalezy od Irminy,no i Ewcik sie kiedys zglaszala nie? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

26 kwie 2008, 22:41

No to i ja wieczorkiem wpadłam...

Kamizela ja to problemu ze wstawaniem nie miałam i nie mam, bo śpię z Karolkiem, onteraz to jak ja się do niego kładę tak koło 23.00 to mnie wyczuje i się na trochę przytuli do cyca, a potem śpi do rana, czuje mnie i pewnie dlatego się nie budzi.
Musisz zdecydować, czy dalej chcesz to ciągnąć, czy już odstawić, teraz będzie to drastyczne i dla Ciebie i dla małego, no ale z drugiej strony po co masz się męczyć. Chociaż nie wiem zupełnie jak to zrobić jak on Ci się w nocy budzi, nie wiem jak go uśpić, nie dając cyca. :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Nie mam pojęcia co Ci doradzić.

zbora ale się cieszę, wierzę że Haneczce nic nie będzie, że biopsja nie bedzie potrzebna i chlebuś będzie nadal jej przysmaczkiem. A co do słomki, to Karol nie miał od początku z tym problemu, załapał picie odrazu. Szliśmy z placu zabaw i kupiłam mu soczek w kartoniku, bo nie wzięłambutelki, a biegał tyle czasu i było gorąco. No i jak pociągnął tak poszło i frajdę mu zrobił kolorowy kartonik.

GLIZDUNIA, a żebyś wiedziała, że Karol to taka kokietka, czaruje wszystkich tym uśmiechem, minkami i oczyskami. A teraz to tak fajnie nosek marszczy.

Dobra zmykam....
Jutro jedziemy na rekonstrukcje jakiejś bitwy pod Maciejowicami nad Radomkę więc nie wiem kiedy zajrzę, pewnie dopiero wieczorkiem.
To miłej niedzieli.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

26 kwie 2008, 22:55

a jednak jeszcze wpadłam, bo rodzice A jakos z imprezy wyjsc nie moga :ico_noniewiem:

glizdunia no dla mnie na bank 13!!no własnie ewcik tez była chetna..hmm..no nich zdecyduja.. :ico_noniewiem:

a i jeszcze zapomniałam napisac ze Małej sie chyba dziasło przebiło, ale nie wiem czy ta juz zabek, bo jakos nie czuc nic ostrego, kukne jeszcze jutro, ale juz tak sie ucieszyłam, bo juz z tymi zebami schizuje :ico_olaboga: dzis mi znajoma wogole powiedziala ze ona uczy 7 letnia dziewczynke ktorej sie wogole nie wyrżnęły mleczaki :ico_szoking: i jest nadal bez zebów i dentysta niby tam powiedział ze zeby sa ale ma czekac az sie wyrżna :ico_szoking: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

26 kwie 2008, 22:58

Jeszcze jestem...

"Najmądrzejsze dziecko z majówek", "możemy ją skubnąć mama" ," fajna jest", "urocza" , "słodka" to słowa mojego Kacpra - oglądaliśmy właśnie razem zdjęcia May. GLIZDUNIA, masz wspaniałą córcię.

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

27 kwie 2008, 07:52

melduje się!!!

My żyjemy tylko jakos doba ma za mało godzin...

Dzisiaj słoneczny dzień a ja w pracy... :(

We wtorek jedziemy do warszawy, a w srode z warszawy do zakopanego... długa droga, dlatego rozbilismy na 2 czescie, ale spowrotem bedzie gorzej bo w niedziele bedziemy wracac prosto z zakopca do gdańska...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość