Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

27 kwie 2008, 12:58

:ico_buziaczki_big: :523: :526: :527: :509: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: dla Matyldzi z okazji półtora roczku

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

27 kwie 2008, 19:17

Witam

Dołączam do życzonek :-D

U nas dziś gorąco, suuuuper :-)

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

27 kwie 2008, 21:50

Matyldziu od nas również buziaki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: z okazji 1,5 roczku :ico_brawa_01:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

28 kwie 2008, 07:15

Witam po weekendzie u nas też było bardzo cieplutko więc całe dnie spędziliśmy na spacerkach :-D Bardzo dziekujemy wszystkim za zyczenia :-D I już spadam bo jade na zakupki z małą, jeszcze martynke do przedszkola i jedziemy w wilka podróż autobusem :-D Chyba 10lat niejezdziłam autobusem stresa mam jak cholera :-D

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

28 kwie 2008, 08:34

czesc

tydzień mi zleciał bardzo szybko, nawet nie miałam do Was czasu zajrzeć, chodziłysmy z mamą i małym po mieście wracałyśmy wieczorem, ostatnio Kornel scenę urządził w alejach przeszedł całe na nogach i nie chciał do wózka wejść, histeria była na maxa, wczoraj w nocy wrócił Daniel, Kornel stęskniony rano leżał na nim przytulony chyba z 20 minut.

Asiu- avatarek sliczny a zdjęcie w podpisie jeszcze bardziej mi się podoba

Edulitko nie doczytałam co z kredytem?
Dziękuję za zdjecia , fryz super a mała urocza

Jolu- Hubcio tak spoważniał dorosły facio

Kasiulka- to Kondzio kędziorki ma obcięte :-D Kornel jeszcze zapuszcza :-D a brzusio jak dobrze się czujesz?

Zykam kochane bo mały woła, niewyspana jestem dzisiaj budził się z płaczem wstawałam cała noc, dobrze, ze pogoda wiosenna to jakoś bedzie

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

28 kwie 2008, 12:09

hej :-D

jedna zguba sie znalazła :ico_brawa_01: ,zapraszamy i resztę na TT.


W sobotę mieliśmy gościa ,wczoraj niestety od nas uciekł :-(,ale pogoda była super i nawet na moment nie było czasu na kompa :ico_noniewiem: .Dziś po południu idziemy na zaległe szczepienie,pewnie będzie płacz :ico_placzek: a może nie :ico_noniewiem:

zapraszam kobietki na kawkę :ico_kawa: i ciasto(dobre wyszło :ico_haha_01: )

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

28 kwie 2008, 14:11

Hello :-D
dawno mnie nie było. Miałam straszny młyn w pracy, a w domu zero czasu.
Wieczorami, jak położę Maksia chodzę jeszcze na angielski więc już kompletnie nie mam czasu :ico_olaboga:

Zaległe buziaczki z okazji 1,5 roczku dla Matyldy :ico_buziaczki_big:

daj Maziu znać jak wrażenia po autobusie Przyznam szczerze, że ja już z 15 lat nie jeździłam :ico_wstydzioch: , nawet bym nie wiedziała jak sie zachować w autobusie :ico_oczko:

Iwciu, jak ciasto jeszcze jest, to ja zawsze chętnie :ico_oczko:
Co do szczepień to w piatek byłam z Maskem na kolejnym hibb'ie i nawet łezki nie uronił :ico_szoking: Twardziel! Daj znać jak Bartosz.

Asiu, zdjęcie w podpisie ... :ico_brawa_01: jestem pod wrażeniem :-)

Kasiula, napisz jak się ma "nasza" fasolka :-D

Uciekam bo robota czeka :ico_noniewiem: a Wy pewnie na spacerkach :ico_placzek:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

28 kwie 2008, 22:11

Hej jestem już pewnie spicie :-D Zakupy udane matyldzia ma tenisówki i nowe spodnie a martynka ładne podkolanówki :-D W tamta strone jechałysmy busem i było oki ale z powrotem musiałam wejśc do ałtobusu bo mała zasnęła w wózku i niemogłam go zlozyc :-) No i była klapa w połowie drogi musiałam wysiąśc bo zrobiło mi się niedobrze, duszno i byłam cała zielona, :-) Ale mimo to było super po południu poszłam po martynke na kółko taneczne i potem na spacer ze znajoma więc miałam bardzo intensywny dzień. Jutro zapowiada sie troche spokojniej bo musze czekać w domu na paczke :-D Więc będe sprzątać i sprzątać i sprzątać :-D Martynka jutro jedzie do moich rodziców na tydzień, bo mama ma urlop i jej sie nudzi, a ja tam jade w e czwartek :-D Wszystki jeszcze raz dziękujemy za życzenia :-D AAAAAAA Asiu bardzo ładne zdjęcie :ico_brawa_01: K asiulka jaki przystojniak z tego twojego małego :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

29 kwie 2008, 09:48

No witam

Dzięki za slodkości pod moim adresem :-D
Wróciłam do pracy i mam mało czasu, ale widzę że i tak ruch tu mały.
Macie coś do kawki, ja się uśmiałam http://pl.youtube.com/watch?v=3wg5rej8I ... re=related[/u]

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

29 kwie 2008, 12:05

:ico_smiechbig: dobre

chwilka wolnego bo mały śpi.Ja też od maja idę do pracy więc czasu będzie jeszcze mniej,ale czas wreszcie wyjść do ludzi.

Po ostatnich cieplutkich dniach u nas ochłodzenie.Wieje i zimniej,ale my zaliczyliśmy już spaceroo.

Miłego dnia :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość