mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

30 kwie 2008, 11:26

Witam widze ze się rozgadałyście :-D U nas pogoda super, cieplutko chodz te słoneczko gdzieś sie chowa :-) Elu nareszcie wróciłaś, to sie wychasłą Jaś :-D Asiu dziękuje za fotki mała śliczna jak mamusia. Widać odrazu że rośnie fajna laska :-D A ja właśnie sie pakuje jade do rodziców, a nich moja mała sie też wychasa :-D Martynka już pojechała wczoraj rano i dzwoniła mama że się super bawi :ico_brawa_01: Maritko domek super, jak mażenie :-D

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

30 kwie 2008, 11:34

Elu u mnie ta praca to taka dorywcza i nie na cały etat.Już po godzinie pobytu poza domem zaczynam myśleć co Joachimka porabia i czy grzeczny, a co mowić 10 godzin :ico_szoking: .Pieniążki sa pilnie potrzebne bo z samych alimentów to ciężko,oj ciężko :-(

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

30 kwie 2008, 12:40

hej kobietki!!!

fajnie ,że powracałyście z wyjazdów,od razu gwarniej się zrobiło na forum :ico_brawa_01:

Dzięki za fotki-maluchy śliczne,bardzo lubię takie meegga paki fotek :-D jest co oglądać ,można się napatrzeć na sliczności na zdjęciach :ico_brawa_01: .Kasiu tylko czemu nie ma ani jednej fotki brzusia,co to za zaniedbania :ico_nienie: .Proszę to expresem naprawić :ico_oczko:

Elu -wreszcie wróciłaś ,dzięki i buziak :ico_buziaczki_big: dla Ciebie-wiesz za co.Już Ci odpowiadam-Bartka tak zsypało po czekoladzie :ico_olaboga:(tak mi się wydaje) .Zjadł 2 czekoladki z bombonierki i całe policzki w wysypce :ico_placzek:
I koniec jedzenia czekolady :ico_szoking: ,jedynie czasem kawałeczek białej,ale staram się wogóle nie dawać :ico_noniewiem:

Ja też podziwiam pracujące mamy ,które nie potrzebuja tak bardzo kontaktu z dzieckiem :ico_puknij: .Mi na razie nie zanosi się na powrót do pracy,finansowo dajemy radę i to najważniejsze :ico_brawa_01: .Posiedze jeszcze z 1,5 roczku i wtedy trzeba będzie wracać do pracy :ico_placzek: -niestety .Ja jedynie mogłabym zostawić Bartusia z moja mamą,bo alergii nie ufam ,ze nie będzie jakis cyrków :ico_szoking: .Do mamy troszkę za daleko,zeby zostawał (60km) :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-04-30, 12:42 ]
gdzie sie teraz Edulitka zagubiła :ico_placzek:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

30 kwie 2008, 12:44

ja też staram się nie dawać czekolady.Ot czasem malusi kawałeczek.Nie mamy problemów z wysypkami itp.ale zdarzy się jeszcze słodkiego najeść w życiu.Ząbki też oszczędzimy.. :-)

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

30 kwie 2008, 12:55

Bartek nie jest na szczęście taki bardzo słodyczolubny :ico_oczko: ,wtedy chciał bo wszyscy jedli :-)

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

30 kwie 2008, 13:37

nikogo ni ma :(

a ja przyszłam się pożalić - moja kumpela ze szkoły rodzenia i ze spacerków poszła do pracy, malucha oczywiście z mamą zostawiła, szkoda mi tylko, że już nie będziemy mogły ze sobą czasu spędzać jak dotąd :ico_placzek:

dziś już więcej tu nie zaglądam, bo nie lubię jak tak pusto a ja wypatruję, czy się ktoś nie odezwał, więc znikam dojutra, pa!

[ Dodano: 2008-04-30, 13:38 ]
o jednak jesteście - nie zauważyłam - gapa jedna - bo na drugiej stronie już :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

30 kwie 2008, 13:47

Cześć

Elu- fajnie, ze już jesteś :ico_haha_01:

Dzięki za fotki kobitki

Kasiulko- link Ci podaje do tego narożnika , dzisiaj nie przywieźli dzwonili, ze w piatek http://allegro.pl/item352692971_moderni ... centa.html
Próbnik przysyłają pocztą ale trzeba w mailu napisać, bez próbnika nie radzę inna kolorystyka w ogóle niż na stronie, zresztą zobaczę jak przywiozą w całości jak się prezentuje kolor ja wybrałam sage taki zielonkawy

Nell- miłego wypoczynku i ślicznej pogody :ico_oczko:

My nie jedziemy nigdzie siedzimy w domciu Daniel będzie schody robił wejściowe

Maritko- sliczny domek :ico_haha_01: i :ico_brawa_01: dla mądralinki

strone mam rozjechana fatality

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

30 kwie 2008, 13:48

po czekoladzie taka wysypka, nieźle!
ale nie ma czego żałować - tak jak piszecie, zdążą się jeszcze maluchy czekolady najeść, ja też Jasiowi jeszcze czekolady nie dawałam...

Maziu - to teraz Ty wypoczywaj u rodziców,
co tydzień dajemy którejś urlop od tt - w tym tyg dostaje Mazia :-D reszta ma dyżurować :-)

Anetko - to ja nie doczytałam, że pracujesz, ale to fajnie, że dorobisz do budżetu domowego....

Iwciu, więc mam podobne podejście do Twojego a propos siedzenia z dzieckiem w domu... Jak dzieci pójdą do szkoły to zdążymy się jeszcze napracować, prawda?
Boję się tej dziury w cv, że tyle lat nie pracowała...
Ale bardziej boję się utraty kontaktu z dzieckiem, tego, że nie będę mojego dziecka wcale znała, nie dostrzegę, czy nie ma przypadkiem jakichś problemów... Boprzecież potrzeba na to czasu, a pracując 8 godz, dojeżdżając godzinę w jedną stronę do pracy - tak daleko miałam... Razem 10 godz poza domem, i doba wtedy za krótka, żeby na wszytsko znaleźć czas....

[ Dodano: 2008-04-30, 13:50 ]
Mery, piękny narożnik! Ileż to gości się na nim pomieści, łał!

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

30 kwie 2008, 13:54

chciałam z Wami posiedzieć i nonono mały wstał a przy nim nie popiszę :ico_noniewiem:

Elu troche się boję czy nie będzie za duży zobaczymy jak przywiozą :ico_oczko: a teraz zmykam bo Kornel chyba sciane marze samochodem

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

30 kwie 2008, 14:32

Napisałam mega posta i go wcieło brakuje mi emotów o dzieje się z tt
Dzięki za zdjęcia - śliczne te nasze październikowe pociechy:)
Maritko - weselicha do białego rana , Nellu - miłego wypoczynku w Pradze
Kasiulko - mdłości miną a nim sie obejrzysz dzidzia juz będzie z Tobą
Elu - zdążysz się napracować a dziurą w cv to się nie przejmuj bo podobno są w modzie ozonowa , w budźecie państwa i te w naszych drogach - jakoś świat sie nie wali - będzie dobrze przyjdzie pora że wrócisz do pracy
Mery - narożnik bedzie prześliczny
Anetko - gratulacje z powodu pracy
Iwciu - ucałuj Bartusia ach te wstrętne alergie

Ja na długi wekend zostaje w domu bo M pracuje - 4maja mamy komunie chrestnicy Marcina. Ostatnio całe dnie spędzamy na działce
:)
Tak bardzo chciałam być w ciąży to mi się urodziło mam gule wielkości truskawki obok pępka prawdopodobnie przepuklina pepkowa po długim wekendzie szoruje do lekarza:(

[ Dodano: 2008-04-30, 14:36 ]
Maritko - domek swietny my z naszym mamy problem tzn. nie z domkiem tylko z kredytem bo bank który miał dac kredyt nie zgodził się na warunki dewelopera - choć ani w banku zapewniała że zgadzają sie na takie warunki z Warszawy z centrali przyszła odmowa załatwiamy kolejny kredyt ale już nie chce sie cieszyć bo mało realne mi się to wydaje:(

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości