monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

02 maja 2008, 13:12

jestem i ja po dlugiej nieobecnosci
podziwiam was dziewczyny ze dajecie rade z maluchami i jeszcze na tt znajdujecie czas,bo u mnie to ciezko,jak mala spi to mam tyle do zrobienia ze nie wiem za co sie zlapac,a ona w ciagu dnia to ma taki slabiutki sen ze trzeba przy niej ciagle byc ,dopiero zapada w dobry sen na spacerku,ale wtedy to ja niec nie zrobie,a ni da sie oszukac wyjsciem na ogrod,wie ze to nie spacer i marudzi,trzeba jechac na ulice,jak zasnie to na ogrod
ale u nas ogoda okropna od kilku dni codziennie pada i tylko wyczajam moment ze przestanie,mala w wozek i w droge
kilka dni temu jak mialam goraczke i ogoda tez byla paskudna nie zabralam ej na powietrze to mialam taka jazde w domu caly dzien marudzila,rece to mi mdlaly od noszenia

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

02 maja 2008, 16:55

Czesc laseczki. Mam pytanie czym smarujecie wasze dzieciaczki po kąpieli??

[ Dodano: 2008-05-02, 16:58 ]
Wasze tez sie tak lubia myc? MOj to uwielbia

Anuszka nasz tez uwielbia sie kąpać i strasznie lubi jak się koł niego robi np przebiera sie go albo zmienia pampersa. Po prostu lubi być w centrum zainteresowania :-D

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

02 maja 2008, 17:59

Po prostu lubi być w centrum zainteresowania :-D
skad ja to znam, ostatnio zaczyna specjalnie jeczec, bysmy podchodzili do niego i gadali do niego. :-) Cwaniaczek maly! :-D

Co do smarowania, ja mam mleczko nawilzajace z Nivea, w takim duzym opakowaniu, z pompka, wiec fajne w uzyciu, no i swietnie sie rozsmarowauje i wchlania. Jest takie lekkie i podoba mi sie zapach. Maly uwielbia jak go smaruje, bo to przy okazji fajny masazyk :-) :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

02 maja 2008, 18:28

Czesc laseczki. Mam pytanie czym smarujecie wasze dzieciaczki po kąpieli??
My nbie możemy małej smarowac żadnymi oliwkami czy kremikami bo ma uczulenie a nie będę praktykować na co w końcu nie będzie mieć. Używamy maści cholesterolowej lub dermobazy to jest coś takiego jak wazelina i fajnie natłuszcza skórę.

Moja tez lubi się kąpać i zmieniac pieluszkę też i uwielbia leżeć z gołym tyłkiem :)

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

02 maja 2008, 18:43

moja niunia uczulona jest na oliwke johnsona więc jak już ja wyleczyłam to postanowiłam zobaczyc jak będzie po bambino,, jeśli oki to będe stosować i udało sie, smarujemy oliwką bambino i jest oki

mam sprawe, powiedzcie jeszcze raz jak zwalczyć ciemieniuche? jak wam sie udało i czym? moja waśnie zaczyna mieć to cholerstwo :ico_zly:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

02 maja 2008, 19:14

ostatnio zaczyna specjalnie jeczec, bysmy podchodzili do niego i gadali do niego. Cwaniaczek maly!

o to jakbym widziała i słyszała mojego Kubusia :ico_haha_01: i my z mężem zauwazylismy, że jak chce żebyśmy do niego przyszli to woła tak: e, e , e. A jak starsznie lubi jak sie mówi do niego to szok.

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

02 maja 2008, 19:26

moja niunia uczulona jest na oliwke johnsona więc jak już ja wyleczyłam to postanowiłam zobaczyc jak będzie po bambino,, jeśli oki to będe stosować i udało sie, smarujemy oliwką bambino i jest oki
ponoc jonson czesto uczula, a bambino my staoujemy od pocztaku i jest ok, zreszta ja do kapieli tez uzywam oliwki :-D

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

03 maja 2008, 10:04

U nas dzisiaj pogoda pod psem. pada deszcz od rana więc ten dzień spedzimy niestery w domu :ico_noniewiem: . A mielismy iść na działeczkę... Synuś dzisiaj jak usnął o 20.30 to obudził się dopiero o 2.30. Zauważyłam, że jak go wykąpiemy wcześniej tzn przed 20 to szybciej usypia i dłużej w nocy śpi.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

03 maja 2008, 10:24

ponoc jonson czesto uczula,
Marcelka uczuliły chusteczki nawilżone z Johnsona :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

03 maja 2008, 10:29

a mowilam Wam, ze moj Oluś przedwczoraj usnal cos o 21:30 a obudzil sie dopiero o5ej? :-) Dzis juz jak poszedl spac o 22, to wstal o 3:30 :-) nie narzekam :-)

u nas tez pogoda do kitu, ale jak sie nie rozpada, to pojdziemy z malym mimo wszystko.

[ Dodano: 2008-05-03, 10:31 ]
ponoc jonson czesto uczula,
Marcelka uczuliły chusteczki nawilżone z Johnsona :ico_noniewiem:
mnie juz na wstepie polozna powiedziala, ze Jonson's lubi uczulac wiele dzieci, wiec nie zaczelam uzywac. Za to nie zawiodlam sie na NIvea, na Hipp i na Bambino :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość