syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

02 maja 2008, 07:45

witam z rana z kawusia
caro usprawiedliwiona bo jej nie dobrze a pamiętam jak ja miałam mdłości to nawet nie mogłam sie ruszac tylko leżec bez ruchu wiec wiem jak sie czuje caro
juz nie leca strony jak dawniej w ciazy jak byłysmy to juz wogóle potem jak dzieciaczki były małe to duzo spały to frekwencja też była nie zła a teraz jak smigaja i nie mozna ich na moment spuścic z oczu tokoniec nie ma czasua poza tym robi sie coraz cieplej i więcej na dworku sie siedzi
KOLKA juz lepiej u was bo nie odzywasz się

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

02 maja 2008, 10:33

syla-100 % racji,dzieciaki spia nm duzo mniej i wymagaja uwagi non stop plus ta nareszcie w miare pogoda i mamy znowu cisze na TT.Mysle,ze do tego dochodza klopoty z TT( a mialo juz ich nie byc)Bywa ostatnio czesto,ze nie moge tu wejsc,albo strona mi sie ostatnia nie wyswietla :ico_zly: Najwazniejsze,ze z Nicolka juz lepiej.100 %

Agi-
ja nie wiem ,ale chyba bardzo przezywam ciaze Caro,bo odczuwam takie zachcianki jak typowa kobieta w ciazy,jak zobaczylam Waszego torta,to myslalam,ze zjem ekran :ico_placzek: a potem chcialo mi sie malin ...W kazdym razie tort pychotka.Napisz czy smakowal Mayeczce.

Mroweczka-dobre z ta szczepionka,ze Ty nie zauwazylas uklucia,ale Eryczek to naprawde dzielniak,ze nie dal po sobie znac,ze bylo pik!!!Buziaki dla Twojego trzynastomiesieczniaka!!!A u Was wczoraj nie bylo 1 maja wolnego?Bo tutaj bylo podwojne wolne-1 maj i Wniebowstapienie to tez zawsze dzien wolny,ktory jednoczesnie jest niemieckim Dniem Ojca.Nie szalalam z prezentem.Antos dal tacie kubek z napisem po niemiecku:Bez taty jest wszystko glupie.Z takimi owieczkami-mysle ze ta seria jest wszedzie.

A ja dalej w poszukiwaniu butow-trzymajcie kciuki.
Kolka-co z Toba,bo Mordeczka to sie przeprowadza,wiec rozumiem,ale co z Toba i Juleczka?

Caro-jak wolisz kawke( bo cos z kakao pojawilas sie raz),to zgoda,ale jedna dziennie,bo pamiatasz,ze masz wysokie cisnienie i my Cie bedziemy pilnowac.Co tam u WAs?

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

02 maja 2008, 12:35

Cześć Laski.
Nie odzywałam się, bo miałam złe dni, i jakoś nastroju towarzyskiego nie miałam :( No, ale już jestem :-) Zapomniałam już co popisałyście :ico_wstydzioch:

Zacznę może jednak, od życzeń dla malutkich rocznych jubilatów: Niestety nie mam czasu na szukanie ślicznych wierszyków, ale z całego serduszka życzę Wam Kochani wszystkiego najcudowniejszego i żeby się spełniały wszystkie Wasze marzenia a rodzice nie stawiali absolutnie żadnych zakazów :-)
U nas nic nowego poza tym, że moje dziecko okazało się mega leniwe i cwane. Po domu robi z 10 samodzielnych kroczków i pac- na kolana. Myślałam, że więcej nie da rady, ale... pojechaliśmy wczoraj do tej kuzynki i ona ma kota (mówię o prawdziwym ciciusiu, nie o tym oczywistym w głowie :ico_oczko: ) I moje dziecko jak zobaczyło- jak ruszy za nim w pogoń- na dwóch nogach... I ganiała się z tym kotem na swoich nóżkach po całym mieszkaniu. A dziś znów- ani myśli, udaje, że nie umie chodzić :ico_szoking:

Rybka
, gratuluje dyplomu, leć na magisterkę, ja żałuję, że nie poszłam, ale może jeszcze kiedyś... :ico_noniewiem:

Katrin
, ja Ci też mogłabym podsunąć kilka świetnych pomysłów na radość u dziecka: może to być torebka soli, mąka na dywanie, atlasy samochodowe taty- fajnie szeleszczą jak się rwie i takie kolorowe... :-D i wiele innych :ico_oczko: Na pewno byłaś szczęśliwa sprzątając ten olej? :-D
Syla
, tez bym się przeraziła takimi majakami :ico_olaboga: Mam nadzieję, że wszystko już jest OK z Nicolką :ico_sorki:

Caro dla Was buziaczki Obrazek

Więcej już zapomniałam... sorki :ico_sorki: Fajne te wasze opisy z dnia porodu.... aż łezka się kręci w oczku :ico_brawa_01:

U nas pogoda do bani- niby ciepło, ale pada cały dzień a słońce mamy w TV, jak polsat włączę :ico_zly: Na jedno to dobrze, ominie mnie grupowe grilowanie, ale co się odwlecze....
Julka śpi mi teraz dwa razy dziennie po 2 godziny, albo raz przez 4, + całą noc, od 20 do 9 rano. Ale ciii, bo jak ją chwalę, to na kilka dni zmienia swe zasady a wtedy ratuj się kto może:-D

To ja zmykam, mam troszkę prania itp

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

02 maja 2008, 12:49

Stawiamy torcik z okazji 13-szcześliwej 13nstki :ico_tort:

kochane moje takie tłumaczenia to można se w d... wsadzić :ico_oczko: Ja niemówie w czasie dnia tylko wieczorem kiedy już słońce zajdzie,dzieci śpią...

ja też się obraże...
tylko caro ma fory i usprawiedliwiona :-D
no i Mordeczka bo przeprowadzka
a reszta????????????????????????????????

Eryk śpi sobie...wstanie to znowu w rejs ruszamy bo pogoda się poprawiła :-D ciekawe na jak długo :ico_noniewiem:
Coś młodemu na polikach znowu jakies krosteczki wyskoczyły-tylko od czego :ico_noniewiem:

katrin niema wolnego...

syla to dobrze,że z Nicolka juz ok :ico_brawa_01:

kolka :ico_brawa_01: za ganianie kota...tylko cobędzie jak Godopadnie...powiem Ci,że Eryk tez za zwierzetami popierdziela...kiedyś za psem sie wypuścił to cały park przeleciał nieoglądając się nawet raz za Mamusia :ico_olaboga: I to niepatrzy czy to ratlerek czy wilczur czy jakis inny gad!!! A ptaki jak widzi to pieje :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

02 maja 2008, 13:11

kochane moje takie tłumaczenia to można se w d... wsadzić
:-D :-D tak szczerze powiedziawszy to masz rację :-D No, ale ja po prostu miałam strasznie zły humor i nie chciałam, żeby Wam się udzielił :ico_oczko: Lepiej do mnie było z kijem nie podchodzić... rozumiecie :-) A teraz mam lenia, a wszystkie ciężko pracują :ico_oczko:

A kota Julka dopadła... anielską cierpliwość miał ten kot..., i oczy jakieś mało wrażliwe. Np na wkładanie palców. A ogon jakby z gumy- dało się wykręcić go na wszystkie strony, pod różnymi kątami :ico_szoking: :-D

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

02 maja 2008, 14:03

Oleńko, Majciu i Krystianku wszystkiego najlepszego z okazji 1-ych i jakże wyjątkowych urodzinek, mnóstwo buziaków i radosnego dzieciństwa zyczą cioteczka Kasia z Vikulką :-D Spóźnione ale bardzo szczere życzenia.

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

02 maja 2008, 20:51

Julka śpi mi teraz dwa razy dziennie po 2 godziny, albo raz przez 4, + całą noc, od 20 do 9 rano

...a ja myslalam, ze Maya ladnie sypia w nocy, musze ja na szkolenie do Julci podeslac :-) Maya w nocy spi od ok. 21 do 6 rano (jezeli zebole nie mecza) i w dzien czasem jedna, czasem dwie drzemki po okolo 1.5 godz.

Katrin, zycze Ci , by Twoje poszukiwania zakonczyly sie szbko. Trzymam kciuki!!!
jak zobaczylam Waszego torta,to myslalam,ze zjem ekran
ten tort, to niestety nie moje dzielo :ico_wstydzioch: Wprawdzie upieklam dla Mayi taki specjalny, ktory mogla jesc do woli, ale nie wygladal tak pieknie jak ten z malinami :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
A wracajac do Twojego pytania z przed kilku dni nt. lata...hm, jest ono bardzo specyficzne, niedosc, ze gorace , to przy okazji bardzo wilgotne i ta wilgoc jest bardzo meczaca. Wszystko sie klei do ciala, sauna w nocy, sauna w dzien.

Mroweczka, z Erysia dzielny chlopczyk :ico_brawa_01: Moja gwiazda tyle co wylecztla sobie siniaka nad okiem i wielkiego strupa na nosie i nabila sobie kolejnego guza na czole. Takiego strasznego. Serce mi stanelo w miejscu :ico_placzek: W dodatku na dzien przed urodzinami :ico_placzek:

Maya pieknie dziekuje wszystkim ciociom za zyczenia!!!! :-)

Imprezka byla bardzo skromna. Maya+ my+ 2 ciocie. Maya niestety bez humorku. Strasznie cos jej wczoraj dokuczalo :ico_olaboga: . Ciagle chciala byc tylko na rekach. Mam nadzieje, ze lepiej bedzie sie czula na urodzinowej wyccieczco do ZOO, ktora planujemy w niedziele (o ile pogoda dopisze). Wkleje pare fotek, jak Fotosik "przerobi"

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

02 maja 2008, 21:17

Cześć dziewczyny :-) :-)

Wstyd mi strasznie,bo jeszcze nie złożyłam życzęń solenizantom :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: , ale widzę,że wszyscy mi wybaczają, więc jest OK :ico_oczko: , ale niemniej życzę wszystkim dzieciaczkom, które skończyły roczek i tym,które skończyły 13 miesięcy dużo miłości, słoneczka, zdrówka i milion buziaków

:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

dziewczyny męczą mnie te mdłości, do tego strasznie chce mi się spać, normalnie o każdej porze dnia, jakbym się położyła to zaraz lulu :ico_wstydzioch: , tylko,że przy młodym to nie ma laby :ico_nienie: :ico_nienie: noce z reguły przesypia, ale to jest do 6-tej, a w dzień śpi całe ................................. pół godziny :ico_szoking: :ico_szoking: ,a poza tym jak nie wyjdzie na dwór to jest mega marudny, chcąc nie chcąc nawet jak mi się teraz trochę nie chce to muszę iść, dobrze,że tata ma teraz wolne....uff,

Oskarek też zazdrosny jest i też zaraz nas rozłacza jak się przytulamy :-) , zazdrośnik.... a co to będzie jak druga dzidzia przyjdzie :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

kurcze dziewczyny i zaczęły mi się zachcianki....i to same niezdrowe :ico_wstydzioch: , przedwczoraj po prostu musiałam zjeść kebaba, a dziś chipsy i ciacha tortowe :ico_wstydzioch: .....i po co ja się odchudzałam, zaraz nadrobię :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

02 maja 2008, 22:04

Katrin, tort chyba mayi smakowal :ico_noniewiem: W kazdym razie chyba byl bardziej interesujacy niz zdmuchniecie swieczki :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 21 maja 2008, 20:39 przez agi, łącznie zmieniany 2 razy.

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

02 maja 2008, 22:21

Dla solenizantów rocznych i tych 13 miesięcznych
......... , . - . - , _ , .......
......... ) ` - . . ' `( .......
........ / . . . .`\ . . \ ........
........ |. . . . . |. . .| ........
......... \ . . . ./ . ./ .........
........... `=(\ /.=` ..........
............. `-;`.-' ............
............... `)| ... , .........
................ || _.-'| ........
............. ,_|| \_,/ .........
....... , ..... \|| .' ............
....... |\ |\ ,. ||/ ..............
.... ,..\` | /|.,|!\, ...........
..... '-...'-._..\||/ ............
......... _.-`!| ............
.............. ,_|| ..............
................ \|| ..............
................. || ..............
................. || ..............
................. |/ ..............
..................................­

agi, torcik apetyczny, a Majeczka to śliczniutka dziewuszka, fajniusia na tych zdjęciach.

caro, to dopiero się zaczyna z tymi zachciewajkami, ja jadłam całą ciąże chipsy i troszke przytyłam bo 28 kilo, więc kobitko lepiej jabłuszko zjedz lub jogurcik, niż te fasfudy.

Pa dobrej nocki

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości