Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 maja 2008, 00:04

heja
u nas wesoly weekendzik, nasi wspollokatorzy dzis ujrzeli dwie kreseczki na tescie. ale radocha. starali sie kilka miesiecy jupi!!!
wlasnie kazdy musi obowiazkowego drineczka wypic

fela telefon mogl byc wszedzie, moze wyrzucilas go do kosza?? ja tak raz zrobilam w pracy hehe bylam pewna ze mi zwineli ale kolega przeprowadzil sledztwo i znalazl w smieciach
ale obciach byl
wszyscy sie smiali ze ja taka bogata skoro komy wyrzucam hehe

a gdzie byl twoj? poiwedz

a z ta pogoda to mnie zaskakujesz. hmm u nas pokazuje 19st i tylko deszcz bleee
zobaczymy jutro

dobra lece do reszty papa

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

03 maja 2008, 10:32

witam
madzia ale super nowinka :ico_brawa_01: pogratuluj wspollokatorom :ico_brawa_01:
zgadlas byl w smieciach juz na zewnatrz ale kto go tam wyrzucil to nie wiadomo :ico_noniewiem: pawel jak wrocil z pracy to zaczal go szukac i tak na mysl mu przyszlo zeby sprawdzic w koszu i jak, telefon sie odezwal z glebi smieci :ico_haha_01: nie bede opisywac jak wygladal :ico_haha_01:
oczywiscie cala wina spadla na najmniejszego w rodzinie :-D

beatka jak mus to mus.zacisnij zeby i mysl o wakacjach i plazowaniu :ico_oczko: to napewno nie poczujesz kiedy ci sie wbije.placicie za te szczepionki?????

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 maja 2008, 20:22

fela hehe no to niezle... trafilam
wiesz moze pawel z roztargnienia go wyrzucil hehe
ja tez w zycu nie pomyslaabym ze moge cps takiego zrobic a jednak hehewszystko jest mozliwe

mialas racje. pogoda boska
a zapowiadali chmury i deszcz
tymczasem w ogole nie padalo a slonce nie skapi promykow jupi!

bylismy w nature centre ze zwierzakami hihi
lelkowi podobaly sie najbardziej kangury, weze , baranki hihi
bardzo przyjemnie.. fotek duuzo
wgrywam na fotosik to cos napewno pokaze

a teraz grillujemy sobie (czyt obzarstwo na maxa) lelek rozrabia.. normalnie pedzi jak torpeda i ujarzmic go niesposob hehe

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

03 maja 2008, 20:42

madziorka hihi super ze udalo ci sie wygrac aukcje :ico_brawa_01:

jasnie pani brawa dla Lusi za pierwsze kroczki, szybko dziewczyna startuje :-D
tatusiowi nowe butki kupilismy
widze ze u was tak jak u nas...ja tez zaopatruje cala rodzine w ciuchy i obuwie :-D
kiedys nawet z patyczkiem jezdzilam, bo z moim M to ciezko kupowac
kupilam aparat lustrzanke cyfrowa nikona za 230f i nie wiem czy nie przesadzilam z zakupem
jak dla mnie prezent super, ale ja tak mysle ze chrzestni to tak daja cenowo w takim przedziale 500-1000zł.. wiadomo niektorzy wola prezent a inni kaske
u nas sie tak przyjelo ze raczej kaske dajemy
konradem,tez nie zaaklimatyzowal sie w zlobku
a to prawda ze zlobek w UK kosztuje majatek???
bo mi kolezanka pisala ze 1000F :ico_szoking:
a mały twardziel to już wogóle... :-D :ico_brawa_01:
braw dla dzielnego Eryczka :ico_brawa_01:
prawdopodobnie musimy sie szczepic przed wyjazdem
z tego co wiem to moje kolezanki lecace z PL nie szczepily sie ani do Tunezji ani do Egiptu :ico_noniewiem:
nasi wspollokatorzy dzis ujrzeli dwie kreseczki na tescie
brawa dla wpolokatorow :ico_brawa_01: super, teraz to dopiero zacznie sie kupwanie dla maluszka :-D

fela, dobrze ze tel. sie odnalazl, cale szczescie smieci nie zostaly jeszcze wyrzucone :ico_sorki:
a teraz grillujemy sobie
my tez dzis popoludnie z grillem i rodzinka
juz niewiele wspolnych chwil nam zostalo :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-05-03, 20:45 ]
dzisiaj wzielam sie za porzadki, tzn. stwierdzilam ze przed wyjazdem musze zrobic segregacje wszystkiego no i zaczelam od kuchni
wywalalam wszystko z szafek i wybieralam tylko potrzebne rzeczy reszta poszla do kontenera
i nazbieralo sie tego tyle ze szok :ico_szoking: ale spodziewalam sie, bo zawsze sie gdzies upchalo a teraz wszystko na swoim miejscu :ico_brawa_01:
oczywiscie nie skonczylam wszystkiego, ale musze wziasc sie za to bo czasu mam tylko do czwartu, w piatek ok. 10.00 juz jedziemy na lotnisko.
dzisiaj cale popoludnie spedzilismy na dworku, tescie robili grila
zeszla sie rodzinka i bylo bardzo przyjemnie
jeszcze kolezanka z pracy do mnie wpadla z blizniakami zeby sie pozegnac
i tak nam sie ryczek zachcialo, bo jakos tak przykro i jeszcze do mnie nie dociera ze przeciez my tak szybko to nie wrocimy...
ale dzisiaj nabralam takiej wielkiej checi na ten wyjazd
normalnie nie wiem co mi dalo takiego powera :ico_puknij:

ja juz ubrana w pizame a tu kuzynka przyjechala bagaznik na rowery nam oddac bo pozyczalismy jej na wypad w gory
i wyslalam tescia zeby od niej odebral przy bramce,a oni weszli do domu
bo chcieli podziekowac i kupili dla M piwko i dla Szymcia zabawke
no i ja w tej pizamie "sexownej" przed nimi :ico_wstydzioch:
ehhh ale co tam :-D
a moj M jeszcze teraz pojechal na ulice do moich rodzicow bo tam jakas imprezka na torze motocrosowym i on bidulek tak chcial zobaczyc co tam sie dzieje
no nic puscilam go ale po 21.00 ma byc spowrotem.
ja zaraz ide spac

jutro znow wyprawa
najpierw ze znajomymi na obiad do knajpki
a pozniej wyjazd do znajomej z porodowki
wiec tez caly dzionek zajety
mam nadzieje ze pogoda dopisze to jeszcze jakis spacer po parku zaliczymy :-D

a wy dziewczynki tj. madziorka, mmarta81 tez chyba w sobote macie wylot do PL/?? co, dobrze pamietam??

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 maja 2008, 21:39

eve tak i jeszcze beatka leci w sb hihi
wspolczuje pozegnan, sama to przerabialam i na poczatku b tesknilam
ale pozniej sie przyzwyczailam i do polskie czesciej latamy . tutaj nas odwiedziaja i jest ok

zalaczamy filma wiec spadam hihi

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

03 maja 2008, 21:46

madziorka hihi, pogratuluj współlokatorom małego-wielkiego szczęścia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

fela, dobrze ze pomysleliście ze w śmieciach...mój Erysłąwski do śmieci mi wszystko ładuje...klucze mi od mieszkania wywalił bo niemoge znaleść i tak o jednych kluczach żyjemy narazie :ico_noniewiem:

eve81, to dobrze, ze jesteś dobrej myśli...i tak ma być :-D

My właśnie wróciliśmy z ZOO...fotki wkleje później bo narazie padam na twarz...a zaraz do pubu ze znajomymi i na balecik :-D
Ja wypluta, Mrówa mój duży wypluty, a młody Mrówa lata nadal...siła z Nim wielkaaaaaaa :-D ...ide Go spać kłaśc :-)

papa

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

04 maja 2008, 08:11

hej dziewczyny!!!!
melduje ze zyje :ico_oczko: u nas oki ale nudnawo bo nie mam :ico_oczko: u co robic na wsi bez auta :ico oczko: ( znaczy tatko ma, ale zanim on wroci z roboty to jest ósma wieczór) , troche u tesciow siedze, ale wiekszosc czasu u mamy ( chociaz mamy remont lazienki i nie ma sie gdzie myc i itp :ico_olaboga: )
kasy stracilam co nie miara ( w sumie to nie wiem na co) , i nic mi prawie nie zostalo bo jacy wział karte ( mamy tylko jedna) a mi dal gotówke :ico_oczko: ale wiem, ze na mamusie moge liczyc i tatusia wiec spoko :ico_oczko:
a tak ogolnie to mama mi bardzo pomaga chociaz jest schorowana, to bierze mi malego 4 razy dziennie i chodza na spacery tak ze praktycznie ja mo :ico_oczko: sobie odpoczac, bo tesciowa mi franka na spacery nie weźmie, a przechodzimy teraz trudny okres bo misiek stoi i zaczyna chodzic kolo mebli :ico_olaboga: ni emowiac ze mojej mamie sciaga wszystko z mebli :ico_puknij:

spoznione ale szczere zyczenia sto lat dla Viki :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-05-04, 08:21 ]
Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-05-04, 08:22 ]
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

04 maja 2008, 08:50

martuchafrost, super fotki, wiem co to znaczy nuda bez samochodu, dlatego moje autko nie sprzedajemy i jak bede przyjezdzac do PL to bedzie na mnie czekalo w garazu :-D
kiedy wracasz spowrotem do UK??? i co z Twoja babcią??

a ja od rana jestem mega wkur*****
moj M wrocil wczoraj...uwaga o 1.30 :ico_zly:
w stanie "wskazujacym" na moje pytanie dlaczego jest pijany powiedzial "wypilem 2 piwa kochanie" :ico_puknij: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
mielismy miec aktywny dzionek a przeszla mi ochota na wszystko :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-05-04, 08:51 ]
aaa i stawiam spoznione
Szymon wczoraj skonczyl 8 miesiecy :ico_tort:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

04 maja 2008, 11:45

eveglowa do gory,chyba zbyt czesto piwko z kumplem mu sie nie zdarza,co??caluski dla szymka,chlop jak dab juz z niego :-D
:ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: kochane nie pamietam co napisalyscie na poprzedniej stronie :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
a marta super fotki :ico_brawa_01: slicznie wygladacie i widze humorek dopisuje :ico_brawa_01:

wczoraj bylismy na wesolym miasteczku,dzieci fajnie sie bawily do czasu kiedy jakas idiotka ta co stala przy karuzeli i sprzedawala bilety nie zakrecila filizanka :ico_olaboga: i nasze maluchy niespodziewajac sie tego stracily rownowage i spadly na podloge i sie poobijaly i zaczely plakac :ico_olaboga: i od tego momentu konrad zrazil sie i nie chcial na niczym jezdzic.jego kolezanka troche odwazniejsza i jezdzila a moj sierotek wolal jej machac raczka i lizac lizaka.
oczywiscie bez awantury sie nie obylo bo jakas tepa ta laska byla zeby takie zieciaczki tak niespodziewanie zakrecic :ico_zly:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

04 maja 2008, 13:44

Witam, troche sie zaniedbalam z odwiedzaniem Was, ale jakos nie mam nastroju :ico_noniewiem: Jak mi sie wszystko ulozy to wroce :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość