Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

29 kwie 2008, 11:56

Emalia bombowa sesja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bedziesz miala piekna pamiatke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ale ci ciaza sluzy :ico_szoking: wiem powtarzam sie ale nie moge sie nadziwic jak ty pieknie wygladasz :ico_szoking: zero tluszczyku,szczuplutka a brzusio piekny okroglutki :ico_szoking: tylko pozazdrosci :ico_haha_01: szybko wrocisz do formy jak urodzisz :ico_brawa_01:
Zreszta ty sliczna babeczka jestes czy w ciazy czy nie :ico_oczko:
Nawet nie wiesz jak ja razem z toba sie ciesze ze juz tylko kilka dni pracy ci zostalo :ico_brawa_01: odetchniesz chwile przed przyjsciem na swiat Natanka :-)
Ja nawet nie potrafie sobie wyobrazic jak ty z takim brzuchalkiem te pokoje sprzatasz :ico_olaboga:

mi wczoraj menadzerka powiedziala ze bede brala czesc zmian za moja kolezanke irlandke ktora wlasnie jest w ciazy w 13 tyg :-) tak wiec mialam pracowac tylko wczoraj ale na pewno ide tez w czwartek i jeszcze zobaczymy czy mnie wezwa.Opowiedzialam jej co sie dzialo w piatek i powiedziala ze bedzie wczesniej dawac znac.Ale wczoraj grafik znowu zniknal i zaloze sie ze znow beda cyrki :ico_olaboga:

Ide szykowac sie do miasta poki slonko swieci bo znajac zycie po poludniu moze padac :ico_zly:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

29 kwie 2008, 19:38

witam was kochane
Emalia bombowa sesja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bedziesz miala piekna pamiatke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ale ci ciaza sluzy :ico_szoking: wiem powtarzam sie ale nie moge sie nadziwic jak ty pieknie wygladasz :ico_szoking: zero tluszczyku,szczuplutka a brzusio piekny okroglutki :ico_szoking: tylko pozazdrosci :ico_haha_01: szybko wrocisz do formy jak urodzisz :ico_brawa_01:
-kochana dziekuje ci - jest mi niezmierni milo i w zasadzie to nie wiem co jeszcze napisac Obrazek

ja tez sie ciesze strasznie,ze prawie koniec,jeszcze 3 dni -dam rade,ale plecy to juz odmawiaja mi posluszenstwa,nie wiem ale ta pora to dla mnie szczyt bolu az do wieczora do momentu,az sie poloze
pytasz mnie jak daje rade z tym brzusiem sprzatac,a wiec ledwo
przed wczoraj moja szefowa tak popatrzyla na moj brzuch i mowi-oj Emilia widze,ze brzuch jest taki spory,moze juz nie powinnas robic w ogole pokoi-ale fracha co,pomyslalam sobie,ze teraz to ja mam cie gleboko w d...,ona nie wie o tym,ze pralnuje isc na zwolnienie,jest przekonana,ze 19 maja dopiero ide na macierzynski-mam ja w nosie

a widzisz,na pewno dostaniesz teraz po tamtej troche godzin,ale tak czy siak uwazam,ze jakby nadarzyla sie okazja to zmienilabym ta prace w pioruny

a tak po za tym to jak tam sie miewa Mikusia i Martusia??

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

29 kwie 2008, 20:16

witajcie
przepraszam ze niewchodzilam
ale ostatnio jakos tak mam lenia :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
tak wiec zaczne od;

emalia30, poprostu bosko bosko bosko bosko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
tak jak Madzia pisze naprawde ty wygladasz rewelacyjnie kochana,tez niemoge sie nadziwic
i nie to pisze ze tak trzeba czy cos
ale ja tez uwazam ze tobie ciaza normalnie slyzy,zadbana,zgrabna i do tego piekna mamusia poprostu jestes idelana :-D :-D :-D :-D :-D :-D
no i czy wciazy czy nie hihi
poprostu rewelka :-D :-D :-D

ciesze sie abrdzo ze juz tylko pare dni i wkoncu nareszcie koniec :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
bo ja juz tez niemoge myslec jak ty tam z tym brzuszkiem dajesz rade z tymi pokojami :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
ale niedlugo bedziesz to ianczej wspominac i bedziesz cieszyc sie osttanimi dnaimi ciazy apotem tylko malenstwo i macierzynstwo oh jak ja sie niemoge juz doczekac :ico_oczko: :-D

Magda Sz., dobrze ze chocoaz masz menagerke normalna,ale widzisz i czasem to tez nic niezmienia bo oni jedna gadaja atrobia zuppelnie co innego :ico_zly:
ale zycze ci zeby i tobie umililo sie wpracy byle by tylko do wyjazdu do Pl apotem to napewno cos lepszego znajdziesz :ico_oczko: :ico_oczko:

amy bylismy w niedziele na wycieczce w gorach Wicklow no moze nietak do konca bo jechalismy jaks droga i newiem dokladnie gdzie to bylo hih
wkleilabym zdjecia ale cos ta stronka szwankuje i niemoge zapodac zdjec ale jak juz bedzie mozna to napewno wkleje :ico_oczko: :ico_oczko:

atak pozatym to dzis bylo tak pieknie i znalezlismy anstepne mini przedszkole i tez bedziemy tam chodzic Wiki sie cieszy ja zreszta tez bo troche angielski szkole hihi
wazne ze chociaz czas leci :ico_oczko: :ico_oczko:

buziaczki kochane ide posiedzec zmezem bo jakis film chce wlaczyc

a cah i @ jeszze niema :ico_noniewiem: mam nadzieje ze te tabletki cos dadza :ico_oczko:

ciekawe jak tam MARTA??

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

30 kwie 2008, 08:31

dzien dobry

sniadanko podane-zapraszam Obrazek



uciekam do pracy
do pozniej

duzo slonka zycze ,buziaki

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

01 maja 2008, 17:05

witajcie
unas pogoda w kratke :ico_olaboga: mozna oszalec
no ja wlasnie skonczylam soebie tak jakby pielic ogrodek hihi
znaczy sie mamy tak przed drzwiami takie murowane cegielki i tam dosc czesto wyrastaja takie chwasty :ico_zly: i jakies takie roslinki no i ja je sobie powycinalam bo mnie sie to niepodoba hihi i akurat jak skonczylam to wyszla taka czarna chmura i chyba padac bedzie hihi
zdazylam normalnie :ico_oczko: :ico_brawa_01:

a tak pozatym to wszystko bz jutro idziemy na te spotkanak todlers group :ico_oczko:

do zobaczenia dziewczynki;
straszne unas pustki :ico_szoking: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

03 maja 2008, 00:04

Witajcie :-)
No ja tez rzadziej ostatnio tu zagladam bo jakos nie mam kiedy ciagle cos do zrobienia mam.A jak znajde chwile to ucze sie testow na prawo jazdy bo juz mnie to wkurza ze nia mam :ico_zly: ale ciezko mi idzie z tym moim slomianym zapalem :ico_placzek:

Z mezem juz dobrze teraz jest milo po oczyszczeniu atmosfery no i druga sprawa to zadowolona jestem bo udalo sie zostawic Olka na kolejny rok w tym samym przedszkolu i dalej bedzie chodzil ze swoja kolezanka Paulinka ktora jak sam mowi jest jego dziewczyna :ico_szoking: i opowiadal mi dzisiaj ze miala taka ladna sukienke :ico_haha_01:

Ciekawe jak Marcie urlop uplywa?
Monia sprobuj jeszcze raz z tymi zdjeciami :-)
Emilka masz juz za soba ostatni dzien w pracy?

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

03 maja 2008, 12:12

Obrazek

ja zagladam ostatnio na majoweczki,bo sie zaczal nasz sezon rozpakowan :-D
ale juz teraz zaczne wszystko nadrabiac,bo ja juz wolne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wprawdzie dali mnie na grafik na przyszly tydz w poniedz i wtorek a lekarz przyjmie mnie dopiero we wtorek bo jak wiecie tutaj jest wolnym to wystawi mi zwolnienie od poniedz wlacznie a ja rano do hotelu zadzownie i powiem,ze jestem chora i juz- ze mna nikt sie nie szczypal,wiec tez nie bede,najwyzsza pora i tak tego nikt nie docenil i nie docenia,ze tak dlugo pracowalam :ico_zly:
No ja tez rzadziej ostatnio tu zagladam bo jakos nie mam kiedy ciagle cos do zrobienia mam.A jak znajde chwile to ucze sie testow na prawo jazdy bo juz mnie to wkurza ze nia mam :ico_zly: ale ciezko mi idzie z tym moim slomianym zapalem :ico_placzek:
-nie szkodzi,zagladaj kiedy masz chwilke dajac znac,ze wszystko u ciebie kochana ok,a jesli chodzi o prawko to trzymam kciuki,moja siostra ost zdala i smiala sie z tych testow-dasz rade wiem to :)
Z mezem juz dobrze teraz jest milo po oczyszczeniu atmosfery
-to rewelka
druga sprawa to zadowolona jestem bo udalo sie zostawic Olka na kolejny rok w tym samym przedszkolu i dalej bedzie chodzil ze swoja kolezanka Paulinka ktora jak sam mowi jest jego dziewczyna :ico_szoking: i opowiadal mi dzisiaj ze miala taka ladna sukienke :ico_haha_01:
-no to pogratulowac i juz chlopak dostrzega kobiecosc :ico_brawa_01:

milego weekednu kochane
scikam

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

04 maja 2008, 11:29

dzien dobry
stawiam :ico_kawa: lub herbatke :-D

wybaczcie ze niepisalam ale jakos tak ostatnio mam lenia strasznego ze nic mi sie niechce :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Z mezem juz dobrze teraz jest milo po oczyszczeniu atmosfery
no i super wiesci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
czasem tak wzyciu bywa ze raz pod gore raz na niej :ico_olaboga:
ale wazne ze macie juz wszystko wyjasnione i jest juz dobrze :ico_brawa_01:
zadowolona jestem bo udalo sie zostawic Olka na kolejny rok w tym samym przedszkolu
no to super :-D
ja tez musze dla Wiki wybrac przedszkole i mam nadziejze ze wkoncu sie znajdzie :ico_noniewiem:

wprowadzili teraz inne przepisy zwiazane z przyjeciem dziecka i kurka troszke sie boje ze Wiki nieznajdzie przedszkola :ico_placzek: :ico_olaboga:
kolezanka Paulinka ktora jak sam mowi jest jego dziewczyna i opowiadal mi dzisiaj ze miala taka ladna sukienke
hihi dobre milosci przedszkolne fajne sa :ico_oczko: :ico_oczko:
no i jaki swietny maly mezczyzna nawet zauwazyl taka rzecz jak sukienka hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
bo ja juz wolne
super wiadomosc Emilia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

no nareszcie sobie odpoczniesz i zaczniesz myslec juz o dzidzi w pelnym relaksie i odpoczynku :ico_oczko: :-D :-D
ucze sie testow na prawo jazdy
Madziu trzymam mocno kciuki napewno zdasz kochana :-D :ico_oczko: :ico_oczko:

aunas po staremu chodze z Wiki dalej na te spotkanka i jest ok ostatnio nawet bylismy z Wiki same z polek hihi
bo same Irlandki byly ale to nic :ico_oczko:

wczoraj odwiedzila mnie dwana kolezanka ktora dawno niewidzialam i wyczulam ze przyszla tak jakby na spytki i mowi ze wie ze chodzimy z Wiki na te spotkanka, z kim ja sie teraz trzymam :ico_szoking: :ico_szoking:
masakra a ja do niej ze widze ze ma niezle info o mnie aona ze tak bo ona ma wszedzie znajomosci i wogle mnie to akurat nieprzeszkadza bo ja nic niemma na sumieniu,tylko mowi ze z ta kolezanka z ktora ja sie teraz spotykam to ponoc takie glupoty na nia gadala ze niby dzieci maltretuje i wogle :ico_szoking: :ico_szoking:
przeciez widze ze tak niejest a po drugie ze da malemu klapsa to uwazam ze czasem dziecko musi znac ze tak niewolno robic i znac pewne zasady ktore panuja w domu

ala ogolnie to mnie zaskoczyla i zreszta co mnie ona obchodzi i teraz dokladnie widze jacy tutaj sa ludzie masakra jakas plotkami sie zajmuja jeden do drugiego byle by tylko jakas nowinke dodac :ico_olaboga: :ico_zly:
jak ja sie ciesze ze wyjezdzam z tej Irl.bo czasem mam jej naprawde dosc :ico_placzek: :ico_placzek:
ach szkoda gadac :ico_noniewiem:

pogoda tez do bani teraz deszcz pada ,jejeku gdzie ta wiosna :ico_olaboga: :ico_olaboga:

mielismy pojechac do zoo ale jest taka pogoda to niejedziemy
acha Madziu najprawdopodobniej pojede od nastepnego tygodnia czyli od 12 maja bede w Kilkenny u brata :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i wtedy moglybysmy sie jakos spotkac,taks ie ciesze normalnie zala chodze szczesliwa ze uda mi sie spotkac i poznac kogos z tego forum :ico_oczko: :ico_oczko:
takze dokladnie bede cie informowac na bierzaca :-D :-D

zreszta mam nadzieje ze z Emalia tez sie spotkamy :ico_oczko:

acha i jeszcze nadal niemam@
paranoja jakas :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_zly: :ico_zly:
juz sama niewiem jeszcze poczekam i wtedy pojade do gina wrazie co ale najpierw zadzwonie i spytam o co chodzi :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

buziaczki i udanego weekendu :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

04 maja 2008, 14:29

Mikusia co do twej kolezanki to bez komentarza-szkoda slow,widzisz sa ludzie i ludzie,tez takowych jako ona unikam

u nas sie wypogadza,wiec chyba na wesole miasteczko pojedziemy i do parku
wczoraj ponad 3 godz nad morzem w Bray spedzilismy :ico_haha_02:

zycze udanej niedzielki i wam kochane
zreszta mam nadzieje ze z Emalia tez sie spotkamy
-oj tez bym chciala,ale jak to zrobic?????? :ico_noniewiem:
acha i jeszcze nadal niemam@
paranoja jakas :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_zly: :ico_zly:
juz sama niewiem jeszcze poczekam i wtedy pojade do gina wrazie co ale najpierw zadzwonie i spytam o co chodzi :ico_olaboga: :ico_noniewiem:
-kurcze co jest z toba Mikulka??to dziwne,ale ci sie organizm rozstroil,idz koniecznie raz jeszcze do ginka i powiedz,ze nadal nie masz @ w koncu tak dlugo to tez nie jest dobrze :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-05-04, 14:29 ]
super wiadomosc Emilia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
-oj tez sie ciesze i to bardzo :ico_brawa_01:

martam21
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:21

05 maja 2008, 12:43

Witajcie!!!!
Ale piekna pogode mamy, prawda?
Nic tylko korzystac, bo nie wiadomo jak dlugo potrwa :ico_haha_01:
Mi moje malenstwo w brzusiu szaleje na calego, co wprawia mnie w swietny humor, a jak to mowia: "Poniedzialek jaki, caly tydzien taki"
Wiec kazdej z was zycze bardzo, bardzo milego poczatku tygodnia!!!

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość