madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

04 maja 2008, 17:02

hej

My byliśmy przed obiadem na spacerze, porobiłam troche fotek, kilka wklejam

Obrazek
nawet ja sie załapałam :-)
Obrazek
Patryk ostatnio cały czas gania ptaki
Obrazek
biegnie z kwiatkiem do tatusia
Obrazek
Martynka :-)
Obrazek
znowu zrywam kwiatki
Obrazek
Obrazek

pozniej napisze wiecej :-)

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

04 maja 2008, 20:21

madziarka81, sliczne zdjecia
Iwona Maja jak siedzi to wyglada jak roczne dziecko jak tak patrze na waszre bobasy to takie pulchniutkie a moja Amelka taka mala

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

04 maja 2008, 20:30

Witajcie Kobitki :-)

Przede wszystkim baaaaardzo dużżżżo zdrówka dla Karolka z okazji 4 miesiączka :ico_urodzinki: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

My już jesteśmy w domku, zakręcony dzień dzisiaj, rano wściekłam się na Jarka, bo zależało mi aby z Polanicy wyjechać najpóźniej o 10, a On się tak guzdrał, że wyjechaliśmy o 10:30, a na 13 mieliśmy być na obiedzie u mojej cioci. Ja chciałam się jeszcze wykąpać, ubrać ładnie i uczesać, a przez to wszytko i korki pod Wrocławiem, musiałam zrezygnować z kąpieli i szybko się ubierać. Dotarliśmy na obiad na 13.30. Tylko na nas tam czekali. Ogólnie dzionek udany i wróciliśmy dość późno, Uli już nie kąpałam tylko położyłam spać. W nocy Jarek musi na 4 :ico_szoking: być pod promykiem, żeby zarejestrować Ulę na rehabilitację Vojtą na czerwiec. Babka w rejestracji mówiła, że już od 4 nad ranem ludzie przychodzą, bo obowiązuje zasada "kto pierwszy ten lepszy. Masakra, ale trzeba to trzeba.

Justynka Iwonka i Mariola fajne zdjęcia dzieciaczków w podpisie.

Madziarka śliczne zdjęcia ze spacerku, Patryczek taki męski, słodko z tym kwiatkiem wygląda, a Martynka w tej czapusi bardzo dziewczęca :-)

Później wkleję też parę fotek z Polanicy :-) najpierw muszę je na kompa zrzucić.
Spokojnego wieczorka

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

04 maja 2008, 20:53

Jarek musi na 4 :ico_szoking: być pod promykiem, żeby zarejestrować Ulę na rehabilitację Vojtą na czerwiec.
Nam babka powiedziałą, że od 5-tego rejestrują na czerwiec do neurologa i że jak się rano nie zarejestrujemy to marne szanse, że będą jeszcze miejsca :ico_szoking: więc Kuba też rano do promyka leci... :ico_oczko:

Gabriel był dzisiaj bardzo marudny-jak zwykle ostatnio... ehh ostatnio znajomego spotkaliśmy na ulicy, On ma córkę Nikolę-ma 2.5 roku i pyta się nas-kolki miał? ...no miał niestety, teraz chyba ząbki idą i dalej płacz jest... a On na to, że to -to tak do drugiego roku życia nic tylko płacz ciągle jest o coś... choć i to nie, bo teraz nam przynajmniej raz dziennie spadnie z krzesła, albo z czegoś innego-i tak jest płacz... :ico_noniewiem: pocieszyciel...

Mój brat był dzisiaj u Nas-ostatnio jego znajomy informował nas, że Ma jakieś problemy (mój brat), że chodzi do terapeuty... I zadzwoniliśmy żeby nas odwiedził, jego pokój stoi pusty, stawaim tam suszarkę do ciuchów i prasuję w nim-uznaliśmy z Kubą, że zaproponujemy mojemu bratu, żeby wprowadził się z powrotem do domu, bo On mieszka sam teraz, a jak się ma kłopot to potrzebne jest wsparcie, widziałam, że podniosło Go to na duchu, więc cieszę się, że podjęliśmy taką decyzję... A mamy dla siebie jeszcze, prócz dwóch używanych przez nas pokoi, jeden po drugim bracie, więc jak Gabriel dorośnie do posiadania własnego kąta to i tak nie będzie problemu...

A pogoda się w końcu i tak zepsuła, więc spania za wiele nie było...

Idę teraz poprasować

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

04 maja 2008, 21:09

Nam babka powiedziałą, że od 5-tego rejestrują na czerwiec do neurologa i że jak się rano nie zarejestrujemy to marne szanse, że będą jeszcze miejsca :ico_szoking: więc Kuba też rano do promyka leci... :ico_oczko:
To się tam pewnie spotkają, my już mamy wizytę u pani neurolog z promyka za sobą, dość dobra babka (mieliśmy porównanie z badaniem prywatnym), pewnie też skieruje małego na Vojtę, więc tak czy siak, też Was czeka zajmowanie kolejki od 4 rano... hehehehehe ;-)

[ Dodano: 2008-05-04, 21:27 ]
Kilka obiecanych fotek z Polanicy:
Na spacerku:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Tak nam było zimno:
Obrazek
Z zabawkami:
Obrazek
Obrazek

Zmykam, buziaki... spokojnej nocki :-)

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

04 maja 2008, 21:32

śliczne fotki dziewczyny.

ja spadam spac bo padnieta jestem. wróciłam od mamy niedawno, korki takie ze masakra. Krzys wykąpany spi

do jutra pa pa

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

04 maja 2008, 22:19

Zastanawiam sie czemu Monia tak nagle przestała pisac, w ogóle sie nie odzywa :ico_noniewiem: Kasia tez chyba nie ma czasu zeby zajrzec :ico_noniewiem: Nie wspomnę o Mary i Misi :ico_placzek:

I mnie to zastanawia.. czy naprawdę aż tak absorbujące są ich maluchy?? Niemożliwe.. My znajdujemy chwilkę by zajrzeć tu.. Niektóre to można by powiedzieć, że wręcz uzależnione od TT :582:
Magda, a ostatnio chyba napisałaś esa do Moni.. nie odpisała nawet?? :-|[/quote]

Witam po dluuugim niepisaniu.
Już sie usprawiedliwiam - otóż skońzyła nam sie umowa o internet i czekaliśmy na instalację neostrady i liveboxa. Teraz internet mi śmiga że ho ho... :ico_oczko:
A od ok. 20.40 czytam co nastukalyście podczas mojej nieobecności...
No to lece doczytac do końca.
Buziaki..

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

05 maja 2008, 06:57

Dzień Doberek,
Dzisiaj ja pierwsza :-)
Nocka super, jedna pobudka o 1:30. Jarek o 3 w nocy wstał, żeby na 4 zdążyć do promyka :ico_szoking: biedaczek niewyspany będzie dzisiaj :ico_olaboga: a co najgorsze o 4:01 wysłał mi smsa, że przed nim jest z 50 osób :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: masakra!!! Ci ludzie sami się nakręcają :ico_puknij:
Mam nadzieję, że uda nam się Ulę zarejestrować na ten czerwiec.
Ja zaraz się zbieram i idziemy z Ulą Go zmienić w tym promyku, bo on na 9:00 na kurs jedzie. Właśnie mi napisał, że pierwsza osoba czeka tam już od wczoraj od 18!!!! :ico_szoking: :ico_szoking: a o 24, było już 22 osoby :ico_puknij: Nienormalni Ci ludzie.
A od ok. 20.40 czytam co nastukalyście podczas mojej nieobecności...
No to lece doczytac do końca.
To masz co robić na następne dwa dni :-) hehehehe

Zmykam zbierać się, zjeść jakieś śniadanko i do mojego mężulka....
Miłego dzionka

[ Dodano: 2008-05-05, 06:59 ]
Ach byłabym zapomniała, duuuuuużżżżżżo zdróweczka dla naszego Mireczka, który dnia dzisiejszego kończy miesiączka czwartego :-) :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

05 maja 2008, 07:26

witam i ja

Pinko paranoja jakas z tym promykiem :ico_szoking: trzymam kciuki zeby udało sie zarejestrowac Ule na czerwiec.
Śliczne zdjęcia Uleczki :ico_brawa_01:

Kasiu super ze sie odezwałas, teraz jak internet tak szybko chodzi mam nadzieje ze częściej bedziesz do nas zaglądała :-)

Wszystkiego najlepszego dla Mirusia :ico_tort: no i spóźnione zyczenia dla Karolka :ico_sorki: :ico_tort:

U nas nocka tez spokojna,Martynka obudziła sie o siódmej i zaczęła gadac więc zabrałam ją z pokoju zeby nie obudziła brata. Chyba cos z ciśnieniem nie tak bo mam lekkie zawroty głowy, moze jak wypije kawe to przejdzie. Pogoda jak na razie bardzo słoneczna a nie wiem jak to bedzie ze spacerkiem bo od dzis Maciek pracuje w nowej pracy i pewnie wróci później. Zobaczymy.

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

05 maja 2008, 09:10

wszystkiego najlepszego dla MAJI z okazji 5 mc :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-05-05, 09:12 ]
i dla MIRUSIA :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość