szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

05 maja 2008, 09:13

Ale super!! Kolejny majowy dzieciaczek. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

My sobie nadal spokojnie czekamy. Wszyscy wróżą ten tydzień, ale coś mi się to wydaje mało prawdopodobne :ico_noniewiem:

W Łodzi śliczna pogoda, więc przesyłam Wam trochę wiosennego słonka
Obrazek

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

05 maja 2008, 09:14

Hej

I ja jeszcze w całości ...! Ale od dziś zaczynamy chodzić więc zobaczymy czy coś nie ruszy, ale myślę, że to dopiero jak coś to za tydzień dopiero ..takie jakieś przeczucie mam!

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: GRATULACJE A$KA .. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

05 maja 2008, 09:18

ja też 2w1
musze wytrzymać do przyszłej środy,,, na razie nic mnie nie bierze a od czwartku do wtorku nie bedzie mojej położnej bo na Komunie wyjeżdża :ico_olaboga: i mam coś złe przeczucia, że zacznę rodzić własnie wtedy...

co do płci to ja już się nie oszukuję chociaż nie ukrywam, że wolałabym... ech :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

05 maja 2008, 09:34


co do płci to ja już się nie oszukuję chociaż nie ukrywam, że wolałabym... ech :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
ja mialam potwierdzone 3 krotnie i na 100 % ale jak urodze to uwierze... jestem co prawda nastawiona na corcie, ale moze sie zdarzyc niespodzianka :ico_oczko:
wiec i u Ciebie babe_boom jest jeszcze wielka niewiadoma... przy czym u Ciebie szanse sa raczej pol na pol bo raz stwierdzono ze chlopczyk a raz ze dziewczynka :-D
nie wiadomo w ktore usg wierzyc :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

05 maja 2008, 09:40

MONIKAB fr, ja sie nastawiam na syna bo wolę się bardzoi mło rozczarowac niż potem płakać

jejku ale wyrodna matka ze mnie

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

05 maja 2008, 09:51

Tak sobie myślę - może założyć wątek w niemowlakach dla naszych już urodzonych i oczekiwanych?

Tak mi się podoba to .: w naszym tytule, bo od razu wyróżnia nasz watek i łatwiej mi do niego trafić :-)

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

05 maja 2008, 09:53


jejku ale wyrodna matka ze mnie
nie kochana, po prostu chyba kazdy ma jakies marzenia ( corka - syn) i gdy sie okazuje ze bedzie na odwrot to potrzeba czasu aby sie przyzwyczaic...
jak juz bedziesz miec to malenstwo na rekach to zapomniesz o tych wszystkich watpliwosciach... bedzie pieknie :-)

[ Dodano: 2008-05-05, 10:00 ]
Tak sobie myślę - może założyć wątek w niemowlakach dla naszych już urodzonych i oczekiwanych?

Tak mi się podoba to .: w naszym tytule, bo od razu wyróżnia nasz watek i łatwiej mi do niego trafić :-)
to jest bardzo dobry pomysl :ico_brawa_01: Joanna24 zalozyla cudny wateczek dzieciaczkow kwietniowych... ale to chyba najlepiej bedzie zrobic jak juz wszystkie sie rozpakujemy :ico_noniewiem:

kto zglasza sie na ochotnika stworzenia takiego watku???

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

05 maja 2008, 10:03

Witamy 2w1 :ico_ciezarowka:
U nas pogoda nie jest juz taka sloneczna - ale tez i nie pada :ico_haha_01: i jak to tutaj bywa - wszystko sie jeszcze moze zmienic...

Co do porodu - to ja raczej spodziewam sie,ze wszystko sie zacznie na dobre, jak mi wody odejda - wczesniej to na pewno nie :ico_haha_01: Tak mialam przy Oli - ze skurcze dostalam dopiero po odejsciu wod...choc nie bylo to tak szybko jak u Zulci :ico_haha_01: bo wody odeszly mi nad ranem - 4 a urodzilam dopiero o 23:35 (ale przynajmniej wiedzialam,ze juz sie zaczelo i nie bedzie odwrotu :ico_oczko: )

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

05 maja 2008, 10:05

kto zglasza sie na ochotnika stworzenia takiego watku???
Ja mogę założyć, ale teraz, bo nie wiem co będzie później, jak będę stała z czasem.

Awatar użytkownika
Ewelina83
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 588
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:02

05 maja 2008, 10:07

No to i ja sie melduje na dzis 2w1 :ico_haha_01:
Witam was Kochane!
Obrazek
Dla kolejnej majowkowej mamy i jej corci! :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

A jesli chodzi o mnie to tez nic sie nie zapowiada tak mi sie wydaje :-) Wczoraj caly dzien spedzilismy z mezem na sloneczku chyba przez cala ciaze sie tyle nie na chodzilam co wczoraj :ico_haha_01: Wieczorem znow mialam skurcze ale podobnie jak Monisia nie regularne wiec obstawiam ze to przygotowujace! Ale ogolnie to juz nie umiem sie ruszac wszystko boli, ciagnie a jak kucam to nawet taj jakby mialo piec :ico_noniewiem: M;aly chyba fest nisko siedzi bo czuje taki parcie na odbyt ze ja pierdziule :ico_szoking:
Och niech juz wychodzi w sumie to juz skonczylismy 37 tydzien :ico_brawa_01: wiec malenstwo moze juz sie wybierac :ico_haha_01:

No to teraz czekamy na kolejne mamuski a noz widelec i to bede ja :ico_haha_01:
Milego poniedzialku

Emilko a Tobie na dzis to milego grilowania :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość