barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

05 maja 2008, 22:03

dobry wieczór zaklinaczki snów
mój Tadzik już słodko pochrapuje, od dziś zmieniamy mu troszkę porę spania na bliżej 20 z nadzieją na dłuższe spanko bez papu, no zobaczymy
dziś 2 raz kaszka poprawiona cycem na kolacyjkę
mój skarbeczek pięknie zasypia sam wieczorkiem (tfu, tfu...) i przynajmniej tyle dobrego, bo mogę nakarmić Wiki kolacyjką, co chyba teraz jej się bardziej podoba (niż z tatą), czyli znowu jakieś zmiany na lepsze, bo bez protestu idzie z tatą do kąpieli
Tadzik nadal ćwiczy siadanie z raczków i jak chce to potrafi dotrzeć do zabawki nie raczkując, ale właśnie wyciągając rączkę i poprawiając się do siadu, potrafi tak się przemieścić z 1,5 metra, oczywiście w swoim tempie
a my dziś mieliśmy dużo śmiechu, bo nasz znajomy i jego syn (w wieku Wiki) mają urodziny dzień po dniu, więc kupiliśmy im małe piłkarzyki, jako wspólny prezent, bo oni to zapaleńcy i tatuś tak się zapalił, że chciał zmontować wszystko od razu i choć najpierw nie bardzo chciał przyjąć prezent, to potem jednak bardzo się spodobał
ciekawe jakie będą relacje z pierwszej rozgrywki i kto kogo pokona

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

05 maja 2008, 22:12

Hej hej kochane
ja dopiero teraz bo nie ma czasu jak taka piekna pogoda na dworku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Powiedzcie jak to jest ze takie male szkraby jak nasze juz cos moga pamietac a konkretnie dzis przechodzilam kolo placu zabaw i moja Juli patrzac sie w tym kierunku pokazywala paluszkiem i plakala ze tam nie idziemy.Jestem w szoku :ico_szoking: No i moja dzis przeszla pol pokoju.Choc jeszcze w oczkach widze ala i strach :ico_noniewiem:

Sosim super ze wyniki ok.Trzymaj sie ale to faktycznie siedzisz na babie :ico_noniewiem:

Basiu brawa dla Tadzia :ico_brawa_01:

Basiu334 no to zafundowaliscie sobie relaks.Super tego nam tez potrzeba :-D

Madziorka super zdiecia a ta swinia upolowana przez Leosia :ico_oczko: Czad.

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

05 maja 2008, 22:17

joasiu dzieciaki mają super pamięć, już się o tym przekonałaś kiedy Julii jest mała, a teraz to będziesz niedługo musiała uważać na słowa, bo maluchy wszystko wyłapują (nawet jak się ulicą idzie), a potem genialnie wplatają w swoje wypowiedzi
no i czasami to może być wstyd na całego, bo najczęściej wykorzystują wszystkie ciekawe słówka przy audytorium np. w komunikacji publicznej i innych

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

05 maja 2008, 22:20

szok :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: juz w tym wieku :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

05 maja 2008, 22:25

spokojnie jeszcze nie, ale gdzieś tak od 1,5 roczku to już trzeba uważać (szczególnie u tych rozwiniętych dzieciaszków)
najlepiej omijać szerokim łukiem takie miejsca jak budki z piwem, ławeczki parkowe wieczorkiem

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

05 maja 2008, 22:58

no ja tez sie witam wieczorkiem, maluszek juz słodko chrapie i ja tez chyba bede musiała sie zbierac, bo wczroaj cos sie wiercił w nocy i troszke sie nei wyspałam ale moze dzis bedzie lepiej :-D

Basiu super ze Tadziu juz pomałuz aczyna szalec, pewnie neidługo bedzie nam tu nazekac ze go złapac nei mozesz :-D

Joasiu a ty jak tam masz zaplanowane odwiedzinki w polsce, bedziesz miała czas sie z nami spotkac :-D bo chetnie bym poznała mojego pawełak w damskim wydaniu :-D

A do komuni to jeszcze mam daleko i chrzesniaków tez na razie brak :-D tylko boje sie ze jak mi przyjdzie jakis prezencik kupowac to chyba bede musiała juz jakas wille z basenem kupic :-D

Dobra maz goni wiec uciekam, miłęj nocki życze :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

05 maja 2008, 23:03

i ja się żegnam, kolorowych snów

[ Dodano: 2008-05-06, 08:19 ]
helo o poranku, u nas ślimakowo, czyli leje i jest okropnie, nie ma co marzyć o spacerkach

[ Dodano: 2008-05-06, 08:21 ]
Tadzik dziś przeszedł samego siebie nocą i były 3 pobudki, z czego 2 na jedzonko
oj nasza kaszka kompletnie nie daje rezultatu :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

06 maja 2008, 09:12

Witam z rana, u nas tez dzis pochmurno ale jeszcze nie pada, Basiu dzis chyba taka nocka bo mój znowu niespokojny i wstał juz o 6 ale mądrala juz odsypia na balkoniku :-D

A mnie dzis wizyta u dentysty czeka, moze ktos chce sie zamienic :-D moge np. mieszkanko posprzatac :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

06 maja 2008, 09:25

Witajcie a u nas dzis słonko..... tylko wiatr zawiewa

o godz.10 przychodzi do mnie fryzjerka i będzie coś mi tworzyć na głowie :-D
także lecę coś ogarnąć...

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

06 maja 2008, 09:30

ula to ja się mogę zamienić za prasowanko, bo ja tam denstysty-sadysty się nie boję
violu hmm, nowa fryzurka, super, to koniecznie wklej nam foteczkę
a jak się sprawuje nowy wypoczynek?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość