fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

06 maja 2008, 22:06

jasnie to co moge juz kciuki puscic??????super ze sie wam uklada :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

06 maja 2008, 22:19

martucha ja tez ci to mowie za ostro do siebie podchodzisz jeszcze nie raz sie Franio gdzies walnie i to nie z twojej winy

Eve nie wiem czy dobrze zrozumialam bo nie doczytalam gdzies chyba ale jesli chodzi o znizki do ubez. samochodu to teraz sie troche pozmienialo bo od mojego kolegi chcieli kopie znizek z polski mial na to miesiac zeby im dostarczyc ale niestety nie zrobil tego i ubezpieczyli mu auto na 100%

madziorka swietna zabawa na kreglach tez lubie tam chodzic ale nie za czesto

dla Frania i Leonka za zabale :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

07 maja 2008, 00:18

heja
fotki juz prawie wszystkie na fotosiku
jutro wkleje na tt ufff

fela
a no mielismy plana.. takiego.. wiesz od dluzszego czasu chodzila za nami chec powedrowania po walijskich pieknosciach hehe a poznalismy niedawno ta adama dalsza kuzynke ktorej chlopak jest zapalonym jasiem wedrowniczkiem hehe
i teraz zaproponowal nam wypad na co przystalismy oczywiscie ochodzo hehe
tak jak napisalam jest to walia
Snowdonia to taki park krajobrazowy ze szczytem Snowdon- drugi najwyzszy w UK
my szlismy trasa lajtowa ale koncowe podejscie jest naprawde nie lada wyzwaniem hehe
musimy kiedys sie mu poddac hehe
jechalismy tam ok 3godz
wychodzi sie z miejscowosc LLanberies, taka wpisywalismy do tom toma
jeszcze sie tam wybierzemy to damy znac
moze pod namiot
na szczyt jezdzi kolejka i takim sposobem mozna sie tam dostac nawet bez przygotowania czy z dziecmi hihi

marta dziewczyny maja racje.. to nie twoja wina. ale wierze ze mialas stracha. sama to juz przezylam

brawo za zebola

beatka chyba ostatnim razem przeoczylam twoje fotki
oczywiscie swietnie wygladacie wszyscy!!

dobranoc
padam
a pobudka jutro znowu szybciej bleeee

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

07 maja 2008, 07:36

Wszystko idzie jak po masle
superowo!!!!!!!!!!
mam nadzieje ze i u nas ksiuki zadzialają :ico_sorki:

madziorka obejrzalam wszystkie foty z waszej wyprawy na fotosiku :-D
super, i widze ze mei tai sie sprawdza :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

07 maja 2008, 10:41

Wszystko idzie jak po masle
superowo!!!!!!!!!!
Czego i Wam zycze!!! :ico_oczko:

Madziorka dostalas moja PW?

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

07 maja 2008, 11:50

no juz jestem!!!
wczoraj mi fran koziołka z tapczanu zrobił i uderzyłby ciemieniucha w podłoge, ale zdazylam go za ciuchy złapać i jakoś bylo oki, Boze chyba na łeb dostane, oczy musze miec nawet w tyłku :ico_olaboga:
my nadal mamy remont łazienki wiec szkoda słów :ico_olaboga: muje sie w misce jak za Króla świeczka :ico_oczko:
jutro chyba do tesciów jade ale mi sie nie chce, tesciu chce do jacka babci jechac, ale mi szkoda franka cisnać sie w aucie ( fiesta) w 5 osób w te gorączke 3 godziny w jedną strone i 3 godziny w drugą stronę :ico_olaboga: Jacy powiedział, ze mam nie jechac i dać se spokój i nie męczyć Franka
moja babcia kiepska wiec najgorsze dla mnie bedzie pożegnanie z Nią jak bede wylatywać, bo w tym roku raczej nie pojedziemy do Polski, ale oby Bóg dał, zeby babcia była na moim weselu, bardzo bym chciała i modlę sie za Jej zdrowie
dobra spadam bo mamusia wraca ze spacerku z moim akrobatą :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-05-07, 11:53 ]
Jaśnie Pani to ja juz nic nie rozumie :ico_olaboga: mówiłas ze taką wysoką masz wypłate tam w firmie, no ale jak policzysz podatki i duperele to wcale tego duzo nie jest nie??? ja tez tak mialam :ico_olaboga: , a teraz Dan bedzie pracował??????? to masz fajnie bo nareszcie bedziesz z dzieckiem spedzać mnóstwo czasu :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

07 maja 2008, 12:49

martuchafrost, byloby tyle ile mowilam, gdyby uczciwie zaplacili tyle ile powiedzieli przy zatrudnieniu mnie. Mialam miec 17000 rocznie brutto, ale jakby nie liczyc z ostatnich dwoch wyplat wychodzi niecale 14000 brutto rocznie :ico_noniewiem: . Jak sie upomialam, ze chyba cos jest nie tak, to pani dyrektor powiedziala, ze sie chyba przejezyczyla, bo to nie 17 tylko 14 mialo byc (na szczescie nie zwalal bezczelnie na mnie, ze jako Polka moglam cos zle zrozumiec )

Ale spoko, ja juz sie zwolnilam wczoraj, a dan juz dzis na nocke idzie do pracy (okazalo sie, ze nasz sasiad jest znajomym polakow z Tech Trade i zalatwil anowi prace za jedno piwo :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: )
ale oby Bóg dał, zeby babcia była na moim weselu, bardzo bym chciała i modlę sie za Jej zdrowie
Ja sie tez pomodle

A kiedy wesele sie kroi????

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

07 maja 2008, 17:23

Czesc Kochane!!!
Ale sie stesknilam, bez kompa i netu to jak bez reki!!!!

Bardzo Was sciskam i wszystkie maluszki :ico_haha_02:

Powoli szykujemy sie do urodzin Mayusi, juz sie nad tortem glowie, bo musze na nim Elmo ulepic :ico_szoking: , nie wiem czy dam rade.
Obiecuje zdjecia z tej uroczystosci wkleic, gdyz bede miala aparat, i poprosze kumpla czy moge z jego kompa wyslac!!!

Uciekam bo tylko na chwilke wpadlam do Was


WIELKIE BUZIAKI!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

07 maja 2008, 22:53

Delfina WITAJ!!!! Wyobrazam sobie jak ci musi byc zle bez netu, bo mi tez tak raz chodzi, a raz nie i mnie trafia :ico_zly:
nie wiem czy dam rade.
Jak ty nie dasz rady to kto da? Nie zdziwila bym sie jakbys caly tort w ksztalcie Elma zrobila. Wciaz mam w pamieci jaka fajna imprezke Mayci na roczek zrobilas :ico_brawa_01:
Wracaj czesciej!!! :ico_oczko:

A ja juz oficjalnie sie zwolilam z pracy (czyli czesciej u Was bede). Bez zadnego wypowiedzenia i problemow ze strony pracodawcy. Menagerka mi powiedziala, ze powinnam do piatku pracowac, ale jak chce juz nie przychodzic, to ok, bo ona tez ma dziecko i rozumie. I jeszcze mi powiedzieli, zebym dala znac jak posle dziecko do przedszkola i bede chciala wrocic :ico_szoking: :ico_szoking:
Niestety zla wiadomosc to taka, ze Polska jest tam gdzie Polacy (mam na mysli ten gorszy aspekt Polski), bo nawet tutaj tam gdzie Polacy maczaja swe palce nic bez znajomosci nie zalatwisz :ico_noniewiem: Daniel poszedl dzi juz do pracy na nocna zmiane, ale ja mam jakis taki niesmak, ze ta praca przez znajomosci zalatwiana :ico_noniewiem: W dodatku przez takie znajomosci-nieznajomosci, bo ledwie znam tego sasiada, nie wiadomo co bedzie za ro chcial. To co narazie "zazadal" w zamian to wlasciwie bez potrzeby odwdzieczania sie bym zrobila, bo za 2 miesiace rodzi im sie dziecko i poprosil mnie, zebym im doradzila co potrzeba i pomogla mlodej mamie na poczatek (ja jako super doswiadczona matka szostki :-D :-D :-D :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: ). Oczywiscie ziarno chustowania juz sieje w umysle ciezarnej i zatrowam jej krew chustowym jadem :-D :-D :-D


GDZIE JESTESCIE???

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 maja 2008, 01:29

czesc dziewczyny
jestem na sekunde

dzionek mialam busy jak zwykle uff
rano sie poedukowalam., potem maly shopping zaliczylam.lelka wyhustalam i cala chate wypucowalam hehe przygotowalam mniej wiecej ubranka lelkowi na wyjazd.. hmm
adas wyprasowal cala sterte prasowania lelkowego :ico_sorki:
wiec gicior hehe
a jjutro znow wczesna pobudla bo bede miala mala majke pod opieka hehe i trezba bedzie uwazac zeby leleke jej na glowe nie wszedl hihi

pogoda letnia. normalnie czad !!

eve dzieki a ja wlasnie zaraz wkleje fotki hihi

delifnka witaj!! a elmo wyjdzie ci lekka reka zobaczysz!!

jasnie pani a dostalam.. tylko na moim kompie nie mam tego porgramy do pdf ale adamowi linki wyslalam i oblookal hihi
to teraz bedziesz miala czas na kawke i shoppingi z dziewczynami i maluchami hihi

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
w tle szczyt snowdon na ktory nie dotarlismy
Obrazek

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość