Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

06 maja 2008, 10:28

Nellu- Maksiu dzielny mężczyzna może sportmenem zostanie :ico_brawa_01:
Mery- świetnie że narożnik ok kiedy zapraszasz żeby na nim posiedzieć :ico_oczko: :ico_haha_02:
Anetko- co to za zmiany gdzie ty się podziałaś z tego awatarku i otwórz się kochana :ico_oczko: :-D

[ Dodano: 2008-05-06, 11:30 ]
U nas słoneczko pięknie świeci 17 stopni zmykamy na spacer a później do pradziadka bo dostał serie zastrzyków- idziemy go ukłuć :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

06 maja 2008, 12:13

Cześć

Kasiulko- cieszę się, że już w domciu jesteście, biedny Konradek tak za mamusia tęsknił, a Ty odpoczywaj leż i nic nie dźwigaj, całuski w brzucholek :ico_oczko: A zdjecia narożnika zrobię w wolnym czasie i podeśle, widzę, ze mamy taki sam gust :-D a Ty też z tej firmy bedziesz kupować?

Elu- to się Jaś na cierpi , uściskaj go od nas niech zdrowieje bidulinek

Edulitko- trzymam kciuki z tym bankiem i zapraszam :ico_oczko:

Nell- to odpoczęłaś, super że wypad się udał :ico_haha_01:

Zaraz ściągnę pocztę to Maritkę poogladam :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-05-06, 12:16 ]
Maritko- wygladasz świetnie , super fryzurka, ja też muszę coś z tymi włosami zrobić ale jakoś nigdy nie mam kiedy, a laleczki takie podobne do siebie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

06 maja 2008, 12:37

Maritko - a ja nie dostalam twoich zdjec :ico_placzek:
felicity001@o2.pl

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

06 maja 2008, 15:03

Hej!
Maritko, dziewczynki są super! Jak bliźniaczki. Nowa fryzura? rewelacja, no i chyba dużo ćwiczysz, bo wyglądasz świetnie
kasiulka, chyba musisz popracować z 6 miesięcy. Amelka lub Wiktor :-) Ładnie
Elu, mój Maciuś też teraz robi luźne kupy. Ale mam nadzieję, że to jeszcze nie rotawirus, bo ta dieta... Już to przeżywałam. Mam nadzieję, że to zęby :ico_noniewiem:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

06 maja 2008, 15:51

Witam :-D Maritko dzięki za zdjęcia dziewczynki są śliczne jedna do drugiej strasznie podobne :-D Fryzurke masz super :ico_brawa_01: Ja tak na momecik bo byłam dziś z matyldzią na ostatnim szczepieniu :ico_olaboga: I do tego wszystkiego czwórka chyba już z 2 miesiące wychodzi, ostatnio było już cicho a tu chyba znowu się ruszyła bo mała strasznie dziś marudzi i chodzi cała pośliniona :ico_olaboga: Rączki wkłada do buzki no chyba że to ta dwujeczka na dole :ico_olaboga: U nas też słoneczko swieci byliśmy po martynke to chciałam z nimi troche pospacerować ale nasza mała tak wyrznęła :ico_olaboga: Że musiałam iśc do domu bo płaczu a wogóle taka brudna :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

06 maja 2008, 20:30

Chloe, a co Ty dawałaś MAciusiowi do jedzenia, mojemu Jasiowi praktycznie nic z tej diety nie smakuje :( i napisz coś o przebiegu choroby u Maciusia... pamiętałam własnie, że On też miał tego rota... Trzeci dzień biegunka i nie zapowiada się ku końcowi, dziś jednak jest troszkę lepiej - samopoczucie, i brak śluzu w kupach...
i pupę lepiej jak się myje pod prysznicem niż chustkami...

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

06 maja 2008, 22:53

witam :-)

Buziaki dla Jasia w obszczypana dupeczkę ,też się musoało przyplątać paskudztwo :ico_zly:

Chloe fajnie,że zjarzałaś.Już odpowiadam-Bartka policzek ma się dobrze,ale cały czas skórka na nim jest delikatna i łatwo sie podrażnia :ico_placzek: .Już tak uważam ,żeby czegoś nie zjadł a chwilami i tak ma takie malutkie zmiany :ico_olaboga:

Maritko-zdjęcia boskie :ico_brawa_01: ,akcja kościółkowa -bomba :ico_oczko:

Felicity -podeślij jakieś fotki,bo jak Filipek zagości w waszym życiu,to czasu nie będzie na neta :ico_noniewiem: i wogóle o na zapomnisz :ico_nienie:

Mery skoro narożnik taki duży ,to może wszystkie zrobimy na niego nalot :ico_oczko:

do jutra

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

06 maja 2008, 23:08

Wróciłam z działki wykąpałam małą i mam chwile żeby do was zajrzeć jeju czemu zawsze coś musi się przyplątać maluszkom :ico_placzek: wszystkim chorowitkom malusim buziaczki niech wszystko szybko się goi i powraca do pełni zdrówka. Jak nie jakieś wirusówki, uczulenia, kaszelki i katarki to ząbki oj muszą się nacierpieć te nasze pocieszki :ico_olaboga: . Dla wszystkich :ico_buziaczki_big:

Dziś udało mi się zagonić mężulka do skoszenia trawnika na działce :ico_brawa_01: dziewczyny pisałyście ostatnio o piaskownicach czy któraś ma może plastikową i mogłaby mi powiedzieć jak z piaskiem czy trzyma wilgoć czy suchy jak pieprz :ico_noniewiem: myślałam o drewnianej ale wątpie żeby mężuś zrobił powie mi że nienormalna jestem że nie ma czasu :ico_olaboga: a w sumie tę plastikową zawsze można przestawić jak coś w inne miejsce

nic zmykam spać spokojnej nocki wam życze i niech wszystkie pocieszki zbudzą się jutro zdrowiutkie i wesolutkie :516:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

07 maja 2008, 09:00

Witam ja dziś pierwsza! :-D Dziewczyny dziś wstały o 6 więc zaraz mała znowu pójdzie spać :-) U nas słoneczko od rana świeci za oknem i może dlatego tak powstawały :-D Postaram się wysłać zdjęcia, :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

07 maja 2008, 09:05

Witam to ja druga czekam maziu, na fotki :-) pogoda u nas tez słoneczna choć chwilami się chmurzy :ico_noniewiem: ide sobie kawke zaparzyć

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości