Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

08 maja 2008, 15:38

karolas, śliczne zdjątka!!!! A Dawid to wygląda naprawde swietnie w okularach!!! Melusia to normalnie laseczka taka że szok, a KAcpi to juz dorosły chłopak!!
Nie mogę sie doczekac kiedy sie zobaczymy!!!!!!!! :ico_brawa_01:
Boże to juz tylko 2 tygodnie!!!! :ico_brawa_01:
Ale z tym bólem głowy to masakra! To nie przelewki, może warto by było odwiedzić neurologa??
A ja teraz całymi dniami jestem sama, bo mąż kończy robienie mebli. Siedzi na działce dziadków i skręcają z kolegą... Ale może dziś lub jutro nasze juz bedą skończone!!
A wczoraj wybrałam sie na siłownie z siostrą!! Nawet nie mam dziś zakwasów, ale boli mnie bark od kilku dni bo mam przeciążony, oczywiście od Bartka.... a jakżeby inaczej!!

Byłam u mojej koleżanki co tą kruszynkę 48 cm urodziła, ale maleńka....
Ona ma 16 cm więcej od bartulka w chwili urodzenia...
Bartusiowi już 15 ząbek da sie wystukać, teraz czekamy na 16. Ostatnią trójkę!!
małgosia jejku, ale okropne że w ostatnim czasie przed porodem masz takie historie z \Wojtulką, ja to jak miał karat mój bartula to na siłe kilka razy dziennie jechałam fridą. On wrzeszczał, ale ja mimo to trzymałam rączki i wciągałam gile. Ale dzięki temu że byłam silna i nie ruszało mnie jego wycie to katar minął po kilku dniach!! Nie popuszczajcie i mimo histerii wyciągajcie gile!!
A Twój mąż to rzeczywiście szkoda że ustapił Wajtulkowi, cała praca na marne, ale czasem człowiek taki jest bezradny że ulega... Szczególnie facet, oni nie umieją sobie tak radzić jak kobiety... Nie chce go bronić, ale czasem za chwile spokojnego snu warto ulec. JA czasem tak robie ze nad ranem biore bartka od siebie jak juz nie chce mi się go niańczyć nad ranem i nosic to go pakuje do siebie i z głowy...
mamcia o Bożę!! Ale sie Juleńce przytrafiło!! Oby tylko dobrze sie skończyło wszystko i żeby już ją nie bolało...
Oby z ząbkami było wszystko w porządku!!
Aga podziwiam że myślisz o trzecim dziecku w przyszłości!! Ja dalej nie wiem czy jednak bede sie decydować na drugie bo cholipcia tak mi czasem ciężko z bartulkiem, a z drugim to już chyba nigdy nie bede mieć czasu dla siebie...
Spadam do mamy bo zanim zapakuje bartulka do wózka to troche minie a mam tam ucznia o 16:15, to lece, papapa!!

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

08 maja 2008, 18:33

cześć! :ico_oczko: od powrotu z Poznania próbuję do was zajrzeć i dopiero dziś luźniej mam w pracy :ico_noniewiem:

Olala, Dorota, Mamcia, Karolas fajne zdjęcia! Dziewczynki śliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A gdzie są zdjęcia chłopców?????????? Lutówki wklejajcie fotki swoich synków :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_sorki:

Aga gratuluję awansu w pracy :ico_brawa_01:

mamcia biedna Juleńka z tymi ząbkami - oby wszystko było ok jak najszybciej. Całuski dla niej :ico_oczko:

Małgorzatka jejku, już niedługo poród :ico_szoking: I będziesz miała drugą dzidzię :ico_brawa_01: POWODZENIA :ico_oczko: Ja urodziłam 2 tygodnie przed terminem i w ogóle się tego nie spodziewałam. Ciekawe jak tym razem będzie u ciebie

Qunick ja też jeszcze wciąż karmię :-D Już właściwie odstawiłam Joasię od piersi w marcu jak wyjechałam na tydzień, potem ona sama nie chciała, a potem zaczęła znów chcieć i teraz coraz częściej ją karmię i nie wiem kiedy przestanę????????

Karolas ale fajnie, że szykujecie pokoik dla dzieci :ico_brawa_01: I mebelki wybieracie. Zazdroszczę, bo ja nie mam osobnego pokoju dla Joasi :ico_placzek:

dzidzia Widzę, że coraz więcej z was zaczyna mysleć o następnej dzidzi :ico_brawa_01: A ja najpierw bardzo chciałam jak najszybciej, a teraz im Joasia starsza tym mniej chcę........ jak sobie pomyślę od początku to wszystko, te kupy 15 razy na dobę, wstawanie w nocy na karmienie itp hihi i dlatego zaczynam odwlekać tę decyzję narazie :-D

A u nas wszystko w porządku, w miarę. Joasia bardzo lubi dzieci, uwielbia, cieszy się na ich widok, gada cały czas, śmieje się na głos, czasami aż piszczy, nawet się cieszy jak ktoś jej zabierze np łopatkę na placu zabaw :ico_puknij:
za to w domu jest niegrzeczna, ma w nosie nasze zakazy i jeszcze się z tego śmieje :ico_szoking: złośliwiec mały i od rana do wieczora ma na wszystko jedną odpowiedź NIE, potrafi nawet przez sen przekręcając się na drugi bok powiedzieć "nie" :-D i już tak często to mówi , że nawet jak coś chce to mówi nie i muszę ją poprawić i mówię "powiedz daj" to ona wtedy tak jakby zawstydzona że jej się pomyliło mówi "A daj, a daj" :-D
I jeszcze nic najchętniej by nie jadła :ico_noniewiem: ja już nie wiem czym ona żyje - na śniadanie je albo pół parówki, albo pół kromeczki z masłem, kaszek już wcale nie chce, obiadów też. Za to jak dam jajecznicę to aż się trzęsie i nie może doczekać no ale przecież nie mogę tego dawać non stop.

Długi weekend u rodziców bardzo nam się udał. Byliśmy cały czas na działce nad jeziorem, pogoda dopisała :ico_brawa_01: Joasia siedziała na koniu i bryczką ujeżdżała, wchodziła do jeziora w kaloszach, zrywała wszystkie kwiatki z ogródka itp
postaram się wieczorem też wkleić zdjęcia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

08 maja 2008, 21:11

aga No właśnie 1100zł to dużo kasy nie wiem czy kiedykolwiek będę mogła sobie pozwolić na tak wydatek.

karolas Co do parkowanie to na pewno jest trudne ale jakoś trzeba sobie dawać rade.urazu to jakieś 10 lat temu jak wracaliśmy z wakacji w "nonono" wjechał nam tir. Tyle dobrze że mieliśmy zapchany bagażnikami, namiotami i innymi rzeczami bo by już nas nie było na świecie, kierowca sobie przysną !!! No i od tamtego czasu jakoś troszeczkę boje sie jazdy samochodem szczególnie jak jedzie z nami Dominika bo boje się tez o nią. Sławek zawsze sie na mnie denerwuje jak mu sie wtrącam w jazdę, myślę że jakbym sama była kierowcą to by mi troszkę przeszła.

dzidzia Ja też się czasem zastanawiam nad drugim dzieciak chciała bym żeby Dominika miała rodzeństwo, ale niestety jestem realistką po prostu mnie nie stać. Ten świat jest okropny szkoda że wszystko nie jest za darmo. :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Magdzinka, Super że weekend się udał. Co do jedzenie to może małej przejdzie, sama wie czego jej trzeba a może dodawaj do jajecznicy jaką wędlinę szczypiorek będzie bogatsza, można podawać 4 jajka na tydzień z tego co pamiętam.

Odebrałam cytologie mam II stopień i wizytę na 14. II stopień to nie tak źle tylko że mam duże stężenie bakterii, W środę zobaczę co mi lekarz powie, ale to najprawdopodobniej z nadżerki.
Dobra nowina: W tamtym roku mój tata sprzedał nasz ogródek działkowy po dziadkach, Na szczęście facet nie zapłacił nam wszystkiego i działka teraz do nas wróci, tylko musimy mu zwrócić 900zł. Strasznie się z tego ciesze bo uwielbiałam tam chodzić no i dla Dominiki to będzie fajne miejsce. Strasznie się ciesze.

Nasze spotkanie za 16 dni tak dzisiaj myślałam że wy wiecie o mnie więcej niż niektóre koleżanki z live. Nie mogę się już doczekać naszego spotkania, mam wrażenie że znam was od lat.
Buziaki.

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

08 maja 2008, 21:13

Witajcie w koncu Lutowki!

troche mnie nie bylo ale przynajmniej mam mobilizacje zeby do was zajrzec zeby mnie cos w sprawie wyjazdu nie ominelo:)

fotki wszystkie super. no i rzeczywiscie same dziewczynki. chcialam jakies zamiescic ale aparat na ktorym mamy fotki z weekendu maz ma w pracy:(

Malgorzatko
szkoda ze te ostatnie dni jeszcze Wojtus sie rozchorowal. nie wiem czy probowalas ale Tymek woli jak mu psikam woda morska w pozycji pionowej, bo jak na lezaco to placze. zycze mu duuuzo zdrowka.

aga my tez chcemy miec trojke dzieci, ale na razie jeszcze nawet o drugim nie mysle. ciazy sie boje (wcale nie porodu). no i chcialabym kiedys jedno dziecko adoptowac

a my na weekendzie bylismy w borach tucholskich u tesciow w przyszlym domu. fajnie bylo ale Tymka tak trzeba bylo pilnowac. tam sa schody i nic nie jest zabezpieczone. no ale coz tak to jest. a poza tym tyle co tam Tymek w piachu wysiedzial to szok. najlepiej by z piaskownicy nie wychodzil. no i jak zobaczyl jezioro to tez chcial do wody wejsc. po lesie chodzil sam niczego sie nie boi i wcale nie patrzyl ze rodzice ida w inna stone. on szedl w swoja i juz.

lulu czekamy na fotki

karolas zdjecia ze spaceru super, mam nadzieje ze niedlugo zobaczymy pokoik dzieciecy

kajunia a jak tam Twoj @. bedzie dzidzia?

malgorzatka ale jak sie dzidzka urodzi w maju to bedzie super byczkiem, a jeszcze jak 11 to w ten sam dzien co ciocia kelly:)

aga a my nad morze mamy pol godziny :) a no i dzieki za pamiec :*

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

08 maja 2008, 21:48

Idę oglądać Tv z mężusiem.
Obrazek

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

08 maja 2008, 22:11

Ja już moje drogie lece spać, ale jeszcze sie pochwale: zaliczyłam pierwszy egzamin piseny na 4.0 i jesli się uda to będę zwolniona z ustnego, alejeszcze musze przynamniej na 4.0 mieć zaliczoną pracę. Jutro natomiast mam znów egzamin z informatyki, widze to jakoś bledziutko bo nie miałam siły slęczeń nad kompem w ramach nauki, mam nadzieje, że zaliczę :ico_sorki: .. No więc zmykusiam sie wyspać!

[ Dodano: 2008-05-08, 22:15 ]
katelajdka No to rzeczywiście malusia kruszynka, nawet jeszcze 1 cm krutsza od Wojtusia w chwili urodzenia :ico_szoking: Nieźle!

No dziś mimo wszytsko trzymalismy wojtusia siłą i gile wyciągaliśmy..Matko jak on sie darł !!!!!!! Ale zaraz bez oporów poszedł spać, bez ciężkiego oddychania :ico_sorki: Może się wyśpię!

Resztę doczytam jutro z rana ... Pa .. .. Kochane, od jutra zaczynam 38 tc więc teoretycznie od jutra na maj moge czekać .. jacie jak bardzo bym chciała urodzić w maju a nie w czerwcu ..ale kto to wie... :ico_sorki:

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

09 maja 2008, 08:13

Witajcie
U nas poranek bardzo ładny słoneczny...
ale mój nastrój marny :ico_placzek: Znów pożarłam się z moim mężem :ico_olaboga:
Czy ci faceci mają wogóle rozum? Bo ja zaczynam wątpić :ico_noniewiem:
Kurcze tylko ja tu smaruję że wiecznie żrę się z mężem.... i hcyba mam największą częstotliwość kłótni... :ico_placzek:

Nie smucę więcej

kelly super że zajrzałaś :-) Ja też czasem myślałam o adopcji ale mój mąż nie przystanie na to. kiedyś jak rozmawiałam z nim o tym to stwierdził że "gdybyśmy nie mogli mieć własnych dzieci to pewnie byśmy adoptowali"

Małgorzatka Brawa za egzamin :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big: należą ci się bo ostatnie dni u Ciebie do łatwych nie należą. buziaki dla Wojtusia żeby w końcu ten wstręty katar go opuścił!

myszka ja wiem że prawko to spory wydatek ale może kiedyś się uda :-) Fajnie że jednak działka do Was wróciła zawsze jakaś odskocznia.

Magdzinka dziękuję :-)
Jak pewnie czytałaś wszystkie nasze dzieciaki zaczynają pokazywać różki, a słowo NIE to chyba najbardziej ulubione słówko naszych pociech hihi

katelajdka masz rację ze przy dwójce dzieciaków ma się pełne ręce roboty i bardzo mało czasu dla siebie, i przychodzą dni ze człowiek ma ochotę uciec gdzieś daleko, ale nagrodą za to jest uśmiech moich dzieciaków i słówka Kocham cię Mamo.... Tyle mi wystarcza....

Spotkanie faktycznie już tylko 15 dni!!!!Też juz się doczekać nie mogę :ico_brawa_01:
Tak samo jak wy piszecie ja mam uczucie że znamy się od lat hihi Pamiętam jak spotkałam się z naszą Evą - normalnie jakbyśmy się znały hoho i jeszcze trochę Po prostu super!!!

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

09 maja 2008, 09:34

Zepsół mi się samochód :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
W tym momencie pod znakiem zapytania stoi nasz przyjazd...Chyba że pożyczymy auto albo Jurek naprawi mazdę - oby :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

09 maja 2008, 10:30

qunick o cholercia!! Naprawiajcie wasz pojazd :ico_sorki: Nie może Was nie być :ico_nienie: Może to coś nieiwelkiego..

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

09 maja 2008, 10:36

aga0406, oby oby - zobaczymy. Jurek pojechał po nia laweta i moze zajrzy do niej odrazu jak przyjedzie.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość