Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

23 mar 2007, 12:27

heloł laski :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
skaleczko u nas kubus na glowce mial bardzo malo ciemieniuszki ale na moment mial na jednej brwi i wcale nie ma zadnej skazy wiec z tym roznie bywa...
agus superowe zdjecie podeslij mi je :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
monic jak samopoczucie?
lemonii ty juz laska jak i reszta :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

23 mar 2007, 12:38

Witajcie laski :-D
Monik u mnie tez noc koszmarna :ico_szoking: Dejvi obudzil sie o 2 nad ranem z placzem przez poltorej godziny usypialismy go z A w koncu dostal dolipran i usnol oj zabki zabki :ico_oczko:

Kasia ja mieszkam w Emerainville 20 km od Paryza
El-ciu kochana wysle Ci tylko nie moge adresu znalezc ( wszystko przez ta Viste :ico_zly: )
dasz mi jeszcze raz :ico_sorki:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

23 mar 2007, 14:02

hej hej panienki!
aga, nie zostawilam u ciebie wiktorkowej butelki?

[ Dodano: 2007-03-23 ]
aga,a jak ci idzie wklejanie zdjec...
przyjechal twoj braciszek?

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

23 mar 2007, 14:29

Monik zostawilas :-)
Rafal bedzie jutro o 10 rano :ico_oczko:
A fotki chodza jak ta lala :-D

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

23 mar 2007, 14:34

wiktorka w trakcie powrotu do domu strasznie suszylo... przeszukalam samochod i nie bylo...no ale z pragnienia nie umarl :ico_oczko:
bede teraz uciekac bo trzeba uspic mojego lobuza.ucaluj dejva :-D

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

23 mar 2007, 14:42

Czy u was pogoda też taka fatalna? Depresyjnie nastraja :ico_placzek:
A przede mną jutro chrzciny...męcze sie z wypiekami - robie to drugi raz w życiu (przysięgam!) bo nienawidzę pichcić... Zobaczymy co z tego wyniknie. W najgorszym razie o cukiernię jutro rano jeszcze zahaczę :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

24 mar 2007, 09:00

hej dziewczyny..
wczoraj tt szwankowalo wiec i mialam przymusowy odwyk...
a dzis juz siedze z herbatka i probuje sie rozbudzic bo na 10 mam fitness...

Aga chyba nie mowilam ze dejvi wyglada bombowo na tej fotce...super ma te wloski hehe moj wszystkich razem tylu nie ma hehe

Eve powklejaj jutro foteczki z chrztu i zycze i dzis ladnej pogody...i udanych smacznych wypiekow :-D

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

24 mar 2007, 09:55

witaj natashka! no wreszcie tt dziala! dzisiaj fitness, to zbieraj sily...

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

24 mar 2007, 10:15

witam :ico_wstydzioch:
Wrocilam jeszcze z Andrzejkiem ale mieli juz pomysl,zeby go z brzusia wypedzic :ico_szoking: . Wczraj wyszlam ze szpitala po interwencji meza. Zrobili mi w szpitalu badania i zgubili wynik. Szukali go i czekali na niego do piatku i w piatek zdecydowali,ze zrobia jeszcze raz i jak bedzie wszystko ok to wypuszcza mnie w poniedzialek . Jak to uslyszalam to zaczelam beczec jak wsciekla :ico_placzek: a mezus sie wkurzyl i pyta ordynatora gdzie zostala moja krew wyslana na te badania, dowiedzial sie,ze do stacji krwiodawstwa w Akademii Medycznej ( ja tam lezalam po drugiej stronie ulicy ) Wyobrazcie sobie,ze poszedl to tej stacji i powiedzial,ze zona lezy w szpitalu na Klinicznej i,ze wynik zginal - na co oni dali mu odpis tego wyniku :ico_szoking: i tylko sie usmiechneli jak uslyszeli,ze tamci go zgubili :ico_szoking: Przyszedl z wynikiem do szpitala , do pani ordynator - na co ta zrobila :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: i zaczela sie tlumaczyc,ze to wina tego,ze maja teraz remont i przeprowadzke,ze magistrzy wpisuja wyniki recznie itp. W kazdym badz razie wynik byl dobry, przeciwciala sa ale sladowe ilosci sladu bez wplywu na dziecko :-D i moge isc do domu :-D
Uwierzycie ??? To tylko w Polsce takie jaja moga sie zdarzyc :ico_olaboga: Gdyby maz tak nie poszedl to bym siedziala jeszcze w szpitalu :ico_noniewiem:
A w czwartek na obchodzie powiedzieli mi,ze nie zaleznie od wyniku bede wywolywac ciaze,bo jest donoszona i nie mam sensu ryzykowac,ze przeciwciala zaczna rosnac :ico_olaboga: No to ja znowu sie poryczlam,wszystkich powiadomilismy,ze w piatek beda wywolywac, maz zalatwil sobie urlop na zadanie w pracy, przywiozl rzeczy dla maluszka. Cala noc nie spalam i myslalam tylko o tym,ze jutro go juz zobacze i jak juz sie na to przygotowalam - to na rannym obchodzie stwierdzili,ze jednak nie beda wywolywac bo mam jeszcze czas do terminu :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

24 mar 2007, 11:54

Witajcie kochane :-)

he he dzieki Natalciu :-D Dejvi wyglada na tej fotce troche jak kosmita
Rybciu nie martw sie ja tez tydzien przed porodem wyladowalam na oddziale polozniczym i rowniez to byl falszywy alarm :ico_oczko: jedno jest pewne Andrzejek juz nizdlugo sie pojawi :ico_brawa_01:

A ja czekam na brata , juz mial dojechac chyba ze gps mu nawalil ,to nie wiem co bedzie bo moj maz dzis w Normandi :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość